Prie Palangos planuojamas modernus daugiabučių, viešbučių ir SPA kompleksas

Palangos tiltas, 2021-10-13
Peržiūrėta
978
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prie Palangos planuojamas modernus daugiabučių, viešbučių ir SPA kompleksas

Palangos savivaldybė pranešė apie planuojamą ambicingą projektą Monciškėse. Čia turėtų iškilti daugiabučių kvartalas, viešbučių ir SPA centrų kompleksais. Prie projekto dirba Stasio Juškos architektūros studijos profesionalai.

Bendrovei UAB „Sinergijos slėnis“ priklausančiuose sklypuose Kutninkų g. viso projektuojami septyni pastatai ir vidinė D kategorijos gatvė.

Visa teritorija (kvartalas) bus formuojama pagal vieningą užstatymo koncepcija. Projektuojami 3 mažaaukščiai (2-jū aukštų + mansarda) daugiabučiai gyvenamieji namai, jų priklausinys – pagalbinis pastatas, kurio cokoliniame aukšte projektuojamas automobilių parkingas, 1-me aukšte pirtys ir SPA, skirti kvartalo gyventojams.

Projektuojami trys viešbučių paskirties pastatai. Du viešbučių paskirties pastatai projektuojami 2-jų aukštų su mansarda, 1-as aukštas paliekamas atviras ant kolonų, automobilių stovėjimo aikštelės įrengimui. Vidurinysis viešbučio korpusas, prie formuojamos kvartalo poilsio zonos projektuojamas 2-jų aukštų su mansarda, 1-me aukšte numatomos maitinimo ir prekybos paslaugų patalpos.

Trijuose gyvenamosios paskirties daugiabučiuose suplanuota 120 butų. Jie turės 1-3 kambarius, kurių plotas sieks 26-79,8 kv. m.

Teritoriją siekiama maksimaliai pritaikyti gyventojų laisvalaikiui, poilsiui bei sportui – projektuojamos aikštelės vaikų žaidimams, prie centrinio pastato projektuojamos aikštelės sportui ir poilsiui su lauko baseinais. Per teritoriją einantis melioracijos griovys bus praplatinamas ties poilsio aikštele su lauko baseinais, formuojant krantines – landšaftą poilsio zonai. Reljefas formuojamas ir likusioje teritorijoje, supylant kalvas, įrengiant dekoratyvinį apželdinimą, teritorijos apšvietimą.

Visas kvartalas formuojamas pagal vieningą užstatymo koncepciją, kurios pagrindinė idėja yra organiškas ryšis su gamta, tvari architektūra, aukšta aplinkos kokybė.

Stasio Juškos architektūros studijos vizualizacija

PT info

 


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Energetikos ministras Dainius Kreivys sureagavo į Palangos miesto bendruomenės ir Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos keltą problemą dėl jūroje ties Palanga statyti planuojamų vėjo jėgainių parko poveikio kraštovaizdžiui.


Palangos savivaldybė pranešė apie planuojamą ambicingą projektą Monciškėse. Čia turėtų iškilti daugiabučių kvartalas, viešbučių ir SPA centrų kompleksais. Prie projekto dirba Stasio Juškos architektūros studijos profesionalai.


Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema. Seminaro vieta: Vytauto g. 112, Palangos miesto savivaldybė Seminaro laikas: 2019 m. rugsėjo 12 d. 9:30val. Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu...


Palanga, viena iš šalies daugiabučių renovacijos lyderių, daugiabučių renovavimo patirties semiasi ne tik iš kitų šalies savivaldybių, bet taip pat ir iš vokiečių bei austrų. Nuo 2013-ųjų metų Palangoje jau renovuota per 60 daugiabučių, o po namų renovacijos rengiami projektai ir kiemų infrastruktūrai atnaujinti.


Palangoje atidarytas modernus baseinas

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje penktadienį, kovo 1 d. duris atvėrė visuomenės ilgai lauktas modernus baseinas su sveikatingumo centru, tad jau šį savaitgalį palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami išbandyti bei įvertinti naująjį objektą. Neabejojama, kad baseinas, atitinkantis tarptautinius standartus, puikiai pasitarnaus ne tik plaukti besimokantiems Palangos mokinukams, bet ir...


Žengtas dar vienas žingsnis mažinant kurorto sezoniškumą. Praėjusią vasarą J. Basanavičiaus gatvėje, kur anksčiau veikė olandų atrakcionai, buvo įsikūręs didžiausias Lietuvoje batutų parkas, o dabar šioje teritorijoje verda statybos darbai – iškils modernus, visai šeimai skirtas pramogų kompleksas, kuris lauks lankytojų ištisus metus.


Palanga – regiono lyderė daugiabučių renovacijos procese

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 11 27 | Rubrika: Verslas pinigai

Palangos miesto savivaldybė – regiono lyderė daugiabučių renovacijos procese. Tokį įvertinimą kurorto vadovai parsivežė iš Vilniaus, Lietuvos valdovų rūmuose vykusio renginio, skirto apibendrinti šiųmečius daugiabučių renovacijos rezultatus.


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Penktadienį Aplinkos ministerijoje pasirašyta rangos darbų sutartis dėl 14 Palangos daugiabučių renovacijos pradžios. Tad jau metų pabaigoje nemaža dalis kurorto gyventojų galės įvertinti namo renovacijos naudą – iki lapkričio dalyje miesto daugiabučių bus baigti modernizavimo darbai.


Šalies viešbučiams sumažinti 21 procentą siekiantį pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą ne kartą prašė Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. „Manau, kad šis kartas turėtų būti realus, kadangi tokio aukšto PVM mokesčio niekur kitur nėra. Sumažinus mokestį, žiemą viešbučiai galėtų neužsidarinėti, viešbučių savininkai galėtų neatleidinėti darbuotojų žiemos metu. Tai būtų naudinga ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius