Prie Palangos planuojamas modernus daugiabučių, viešbučių ir SPA kompleksas

Palangos tiltas, 2021-10-13
Peržiūrėta
1509
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prie Palangos planuojamas modernus daugiabučių, viešbučių ir SPA kompleksas

Palangos savivaldybė pranešė apie planuojamą ambicingą projektą Monciškėse. Čia turėtų iškilti daugiabučių kvartalas, viešbučių ir SPA centrų kompleksais. Prie projekto dirba Stasio Juškos architektūros studijos profesionalai.

Bendrovei UAB „Sinergijos slėnis“ priklausančiuose sklypuose Kutninkų g. viso projektuojami septyni pastatai ir vidinė D kategorijos gatvė.

Visa teritorija (kvartalas) bus formuojama pagal vieningą užstatymo koncepcija. Projektuojami 3 mažaaukščiai (2-jū aukštų + mansarda) daugiabučiai gyvenamieji namai, jų priklausinys – pagalbinis pastatas, kurio cokoliniame aukšte projektuojamas automobilių parkingas, 1-me aukšte pirtys ir SPA, skirti kvartalo gyventojams.

Projektuojami trys viešbučių paskirties pastatai. Du viešbučių paskirties pastatai projektuojami 2-jų aukštų su mansarda, 1-as aukštas paliekamas atviras ant kolonų, automobilių stovėjimo aikštelės įrengimui. Vidurinysis viešbučio korpusas, prie formuojamos kvartalo poilsio zonos projektuojamas 2-jų aukštų su mansarda, 1-me aukšte numatomos maitinimo ir prekybos paslaugų patalpos.

Trijuose gyvenamosios paskirties daugiabučiuose suplanuota 120 butų. Jie turės 1-3 kambarius, kurių plotas sieks 26-79,8 kv. m.

Teritoriją siekiama maksimaliai pritaikyti gyventojų laisvalaikiui, poilsiui bei sportui – projektuojamos aikštelės vaikų žaidimams, prie centrinio pastato projektuojamos aikštelės sportui ir poilsiui su lauko baseinais. Per teritoriją einantis melioracijos griovys bus praplatinamas ties poilsio aikštele su lauko baseinais, formuojant krantines – landšaftą poilsio zonai. Reljefas formuojamas ir likusioje teritorijoje, supylant kalvas, įrengiant dekoratyvinį apželdinimą, teritorijos apšvietimą.

Visas kvartalas formuojamas pagal vieningą užstatymo koncepciją, kurios pagrindinė idėja yra organiškas ryšis su gamta, tvari architektūra, aukšta aplinkos kokybė.

Stasio Juškos architektūros studijos vizualizacija

PT info

 


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Palangoje, beveik 6 hektarų teritorijoje iškils naujas poilsio ir darbo prie jūros kompleksas „Futuristai“ – pirmasis Baltijos šalyse dalijimosi būstu projektas, į kurį investuojama 50 mln. Eur.


Miesto centre – ties Vytauto ir Jūratės gatvių sankirta – kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras, kuriame kurorto jaunuoliai turės puikias sąlygas susiburti bei užsiimti patinkančia ir prasminga veikla. 


2022 m. balandžio 5 d. Palanga. Nekilnojamojo turto (NT) rinkai pasiūlyta įsigyti sklypų masyvą daugiabučių namų kvartalo plėtrai Palangoje, Mokyklos g. 75 su projektu, kuris šiuo metu derinimo stadijoje. Turto savininkė „Frineta“ pardavimo procesą patikėjo „Inreal“ NT brokeriams. Pradinė pardavimo kaina – 2 mln. eurų.


Palangos savivaldybė pranešė apie planuojamą ambicingą projektą Monciškėse. Čia turėtų iškilti daugiabučių kvartalas, viešbučių ir SPA centrų kompleksais. Prie projekto dirba Stasio Juškos architektūros studijos profesionalai.


Palanga, viena iš šalies daugiabučių renovacijos lyderių, daugiabučių renovavimo patirties semiasi ne tik iš kitų šalies savivaldybių, bet taip pat ir iš vokiečių bei austrų. Nuo 2013-ųjų metų Palangoje jau renovuota per 60 daugiabučių, o po namų renovacijos rengiami projektai ir kiemų infrastruktūrai atnaujinti.


Palangoje atidarytas modernus baseinas

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje penktadienį, kovo 1 d. duris atvėrė visuomenės ilgai lauktas modernus baseinas su sveikatingumo centru, tad jau šį savaitgalį palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami išbandyti bei įvertinti naująjį objektą. Neabejojama, kad baseinas, atitinkantis tarptautinius standartus, puikiai pasitarnaus ne tik plaukti besimokantiems Palangos mokinukams, bet ir...


Žengtas dar vienas žingsnis mažinant kurorto sezoniškumą. Praėjusią vasarą J. Basanavičiaus gatvėje, kur anksčiau veikė olandų atrakcionai, buvo įsikūręs didžiausias Lietuvoje batutų parkas, o dabar šioje teritorijoje verda statybos darbai – iškils modernus, visai šeimai skirtas pramogų kompleksas, kuris lauks lankytojų ištisus metus.


Palangos sporto kompleksas duris atvers ateinantį savaitgalį

"Palangos tilto" informacija, 2014 04 03 | Rubrika: Miestas

Olimpinėms, Europos ir pasaulio žaidynėms besirengiantys sportininkai Palangoje pagaliau turės treniruotėms skirtą erdvę: balandžio 12 d. duris atvers tarptautinius standartus atitinkantis universalus sporto kompleksas, savo architektūrine forma primenantis lūžtančią jūros bangą. Jame galės vykti ne tik įvairiausi sporto, bet ir pramoginiai renginiai.


Šalies viešbučiams sumažinti 21 procentą siekiantį pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą ne kartą prašė Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija. „Manau, kad šis kartas turėtų būti realus, kadangi tokio aukšto PVM mokesčio niekur kitur nėra. Sumažinus mokestį, žiemą viešbučiai galėtų neužsidarinėti, viešbučių savininkai galėtų neatleidinėti darbuotojų žiemos metu. Tai būtų naudinga ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius