R. Gliožeris: „Mums perėmus šilumos mazgų priežiūrą, gyventojai moka mažiau“

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-02-21
Peržiūrėta
1917
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

R. Gliožeris: „Mes rimtai svarstome galimybę savo sąskaitas pateikti kas ketvirtį, pusę metų ar net už visus metus”.
R. Gliožeris: „Mes rimtai svarstome galimybę savo sąskaitas pateikti kas ketvirtį, pusę metų ar net už visus metus”.

Praėjusį antradienį „Palangos tilto“ skaitytojai, susitikę redakcijoje kavos puodeliui su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktoriumi Rimantu Gliožeriu, iš pirmų lūpų išgirdo atsakymus į daugybę aktualių klausimų.
Įmonės veiklos svarba kiekvienam daugiabutyje gyvenančiam miestelėnui išaugo „Palangos šilumos tinklams“ pradėjus eksploatuoti daugiabučių namų šilumos mazgus. Be to, ši bendrovė bus atsakinga ir už būsimų biokuro katilinių Palangoje ir Šventojoje statybą.
Pustrečių metų bendrovės direktoriumi dirbantis R. Gliožeris sakė, kad jau iki šių metų pabaigos yra planuojama pastatyti 5 MW galingumo biokuro katilą Palangoje.
„Kad palangiškiai ir šventojiškiai, pastačius katilus, mokės mažiau už šilumą, reikia pirmiausia padėkoti Seimo nariui P. Žeimiui, kuris projektą „stūmė“ ir ministerijose, ir Vyriausybėje, ir Seime“, – sakė R. Gliožeris.
Anot jo, biokuro katilams pradėjus veikti, šilumos kaina palangiškiams turėtų mažėti nors trimis centais už kilovatą.
„Dabar Palanga yra pirmame dešimtuke savivaldybių, mokančių daugiausiai už šilumą šalyje“, – pastebėjo kavos rytmečio redakcijoje svečias.
R. Gliožeris informavo, kad jau penktadienį (tai yra šiandien, – aut.) turėtų paaiškėti abiejų katilinių kaina.
„Kas statys katilus, paaiškės vėliau, – sakė R. Gliožeris. – Dabar Palangoje biokuro dalis bendrame suvartojamo kuro apšildyti miestui kiekyje sudaro 38 procentus, pastačius katilus, ji sudarys 80 procentų. Be to, sumažės ir anglies dvideginio išmetimas į orą. Vadinasi, oras taps švaresnis“.
Ponia Gražina, gyvenanti daugiabutyje Janonio g. 28, pasiskundė, kad „Litesko“ už šildymą šią žiemą moka virš 400 litų.
„Palangos šilumos tinklai“ direktorius pastebėjo, kad jo vadovaujamai bendrovei perėmus iš „Litesko“ šilumos mazgų eksploataciją, jos kaštai sumažėjo, todėl gyventojai jau vien dėl to turėtų matyti šiek tiek mažesnes sąskaitas.
„Žinoma, kaip sakiau, biokuro katilų gaminama šiluma taip pat sumažins sąskaitas. Bet jas dar labiau sumažins daugiabučių namų renovacija“, – pastebėjo UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktorius R. Gliožeris.
Ponas Justinas, gyvenantis Vytauto g. 140, skundėsi, kad gauna visą pluoštą sąskaitų. Taip pat atskiras sąskaitas iš „Litesko“ už šilumą ir iš „Palangos šilumos tinklai“ už šilumos mazgo priežiūrą.
„Tai – absurdas. Kodėl palengvinant gyvenimą nebūtų galima viską taip sutvarkyti, kad būtų viena sąskaita?“ – siūlė palangiškis.
R. Gliožeris sutiko, kad tai yra gera mintis.
„Juolab, kad už kiekvienos sąskaitos mokėjimą dar reikia bankui 80 centų administracinį mokestį mokėti. Mes rimtai svarstome galimybę savo sąskaitas pateikti kas ketvirtį, pusę metų ar net už visus metus, – sakė direktorius. – Mes labai siekiame, kad gyventojai būtų patenkinti mūsų paslaugomis. Baisoka prasitarti, bet kol kas sulaukiame nemažai pagyrimo“.
„Panevėžy tai jau daroma“, – pastebėjo kitas kavos rytmečio svečias.
Direktorius „Palangos tilto“ prašė paskelbti telefoną, kuriuo paskambinus, būtų galima susisiekti su „Palangos šilumos tinklų“ budinčiu specialistu.

Jūsų komentaras:

2013-02-27 09:11 (IP: 86.100.60.112)
Stasei.... -tai tu pasistatyk tą gliozeri ant stalo ir išlaizyk jam užpakali... O jo darbų- nesimato,... tik atgal į džiungles... Mokesčiai -didėja....kada bus galas?..

2013-02-24 14:24 (IP: 78.61.79.246)
palyginus 2012 sausi ir siu metu sausi siemet energijos sunaudota mano butui daugiau tai kur cia maziau moket priziuret reikia moketi o ne girtis .Issikviesti ,kad primazintu siluma neimanoma sunku ir priskambinti Litesko reguodavo operatyviau.

to STT 2013-02-23 20:31 (IP: 78.61.104.50)
tai cia musu galingojo adjutantai !!!??? Ar ir kompiuteri naudojate is savivaldybes !!! Nereikia ne kiemsargiu , taip skardziai amsit , gasdinat

stase 2013-02-23 19:41 (IP: 78.61.112.111)
Darbštus tas Gliožeris, ir dirba sąžiningai. Mažiau ieškokit čią kokių sąmokslo teorijų - leiskit žmogui dirbti.

STT 2013-02-23 18:08 (IP: 84.46.226.109)
Gliozeri ar tau Zidanavicius surase kaip kalbeti ? Manau, kad tu be jo ir i WC nenueini. Patikrins tavo darbelius, patikrins. Kaip ten su tech projektu biokuro katiliniu ar viskas skaidru ? Ar nevaziavai kartais tartis su firmom ? Vaziavai ir jau prisikalbejai.

"žuvis genda nuo galvos"... 2013-02-23 13:16 (IP: 86.100.60.112)
Kada tas šašas -"Vitės valdos"b.ū. išsinešdins nuo mūsų galvų ? Palangoje pilna padorių įstaigų ir gerų specialistų , šilumos punktams prižiūrėti ir eksploatuoti... Bet "žuvis genda nuo galvos"...

R. Gliožeris: R. Gliožeris: „Mums perėmus šilumos mazgų priežiūr 2013-02-23 13:11 (` / IP: 86.100.60.112)
R. Gliožeris: „Mums perėmus šilumos mazgų priežiūrą, gyventojai moka mažiau“??? ___________________________________ -Kam meluoti? Kaip suprasti, kad priežiūrą vykdo "Palangos šilumos tinklai"?, jog R.G.priežiūrą tyliai perdavė liūdnai pagarsėjusiems "Vitės valdų'Palangos BUTŲ ŪKIUI !Tai ko bijot parašyti kiek dabar tai kainuoja gyventopjams ,kokį % pasiima vad. Butų ū. iš mūsų -gyventojų? Ponai Tarybos nariai,kas vyksta, kur Stebėtojų taryba? Kodėl vėl nežinant, nepasiklausus gyventojų, štai naujas Mesijas apsireiškė Gliožeris....Gyventojai vėl nė prie ko -tik duokit PINIGUS, PINIGUS!....PINIGUS...

Muzikos gerbejas 2013-02-22 16:21 (IP: 80.239.243.109)
ko Jus ant R.Glioerio varot-meras S.Vaitkus irgi muzikantas

Vingiuoti keliai... 2013-02-22 14:05 (IP: 86.100.60.112)
Darbai turi kalbėti patys už save !O kol kas šito palangiškiai nepajuto! Tai gal geriau vyniokis meškeres ir švilpauk prie jūros?.. Čia laukia rimti , labai rimti darbai ir galvoti reik savo galva, o ne E.Židunavičiaus ar kt vingiais ... pateksi į džiungles...

pliurpalai... 2013-02-21 19:41 (IP: 86.100.60.112)
nei kaina būsimų katilinių aiški, nei kada pastatys, nei koks efektas ?...Žodžiu dar briedis girioje o jau giriasi,kad.... Kol kas svaičiojimai, apčiuopamo ir regimo - nieko !..

Taip pat skaitykite

Vienas iš šilumos kainą apsprendžiančiųjų faktorių yra biokuro kaina, kurį perkame per BALTPOOL biržą. Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) rugsėjo pradžioje savo tinklapy paskelbė, kad per metus biokuro kaina biržoje didėjo 19,8 procento. Ko tikėtis Palangos šilumos vartotojui? Apie tai „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktore Giedre Juršėne.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ informuoja, kad hidraulinių bandymų metu gegužės 6 d. trūko magistralinis šilumos energijos tiekimo vamzdis. Avarija įvyko ties Gintaro g. 46 pastatu.


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Palangos šilumos tinklai“ šilumos bazinę kainą naujam 3 metų reguliavimo periodui – 5,19 ct/kWh be PVM, t. y. 0,8 proc. didesnę, palyginus su šiuo metu taikoma (5,15 ct/kWh be PVM).


Kaip palangiškiams paaiškinti, kad šilumos vidutinė kaina kurorte, šilumos ūkį iš privatininko perėmus savivaldybės įmonei UAB „Palangos šilumos tinklai“, tikrai sumažėjo? Kokių pastabų kurorto gyventojai turi pirmus metus po 17 metų pertraukos miestą vėl pradėjusiai šildyti įmonei?Siekdami išgirsti atsakymus iš...


Dar prieš kelis metus pamatyti abiejų miesto šilumos įmonių – UAB „Palangos šilumos tinklai“ ir UAB „Litesko” Palangos filialo UAB „Palangos šiluma“ – vadovus kartu vaikštinėjančius ir aptariančius prie dujų ar naujojo biokuro katilo miesto šildymo problemas, kažin ar buvo įmanoma. Bet miesto...


Apie daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų pasirinkimą „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ atstovu Jevgenij Sakovskiu


Šildymo sezonas pasibaigė, bet UAB „Palangos šilumos tinklai“ jau pradeda ruoštis naujam šildymo sezonui. Užpernai įsigaliojus Šilumos įstatymo dėl šilumos tiekėjo ir šilumos punktų priežiūros atskyrimo pasikeitimams, UAB „Palangos šilumos tinklai“ jau penkis mėnesius, nuo gruodžio 1-osios, rūpinasi kurorto...


Praėjusį antradienį „Palangos tilto“ skaitytojai, susitikę redakcijoje kavos puodeliui su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktoriumi Rimantu Gliožeriu, iš pirmų lūpų išgirdo atsakymus į daugybę aktualių klausimų.


Pirmadienį miesto savivaldybės Kontrolės komitetas, apsvarstęs kontrolierių tarnybos pateiktas  UAB „Palangos šilumos tinklai“ audito išvadas, joms pritarė.


Kurorto valdžia, apsvarsčiusi ir pritarusi trijų dešimčių Savivaldybės įmonių vadovų  ataskaitoms, vienintelei UAB „Palangos šilumos tinklai“ vadovo veiklos ataskaitai nepritarė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius