Riešinių mezgėjos pristatė savo parodą

„Palangos tilto“ informacija, 2011-04-24
Peržiūrėta
2215
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Riešinių mezgėjos pristatė savo parodą

Praėjusį ketvirtadienį dar vieną pavasario gūsį padovanojo palangiškės, tautinio paveldo sertifikatus gavusios riešinių mezgėjos Birutė Čepienė ir Milda Zubernienė. Jos savo riešinių parodą atidarė dailės salone „Mostas“, kur susirinko gausus būrys sveikintojų.

 

Riešinės – jau tapusios neatsiejama gyvenimo dalimi mezgėjoms, kaip pačios pasakojo, užima daug laiko, tačiau tai jau tarsi narkotikai, be šios veiklos jos nebeįsivaizduoja savęs.

Palangiškės pateikė visą riešinių paletę – įvairiausių spalvų, įvairiausių technologijų, raštų, tad akis paganyti kur buvo.

„Jos ir „neskūpos“ labai, visuomet pagelbės norinčioms išmokti, tad kreipkitės, moterys“, - šypsodamasi pasiūlė, kaip pačios riešinių mezgėjos įvardino, jų veiklos didžiausia iniciatorė Zita Baniulaitytė.

Savo paroda palangiškės išties pradžiugino gausų būrį miestelėnų, o gal suteikė ir stimulo prisijungti prie profesionalių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Atšventęs savo šešiasdešimtmetį ir išgirdęs labai daug gražių sveikinimų, pagyrų, tarsi pajutau, kad viskas, nebeturiu daugiau ko siekti, turiu sustoti, tad pasitraukiau į kitokį gyvenimą“, – prisipažino žymus palangiškis fotomenininkas Adas Sendrauskas. Po septynerių metų, vėlgi artėjant jo gimtadieniui, jis vėl visus pakvies į labai daug prisiminimų sužadinsiančią savo parodą, simboliniu...


Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Palangos skyrius sausio 11 dieną pristatė savo kandidatų į Palangos miesto Tarybą kandidatų sąrašą, taip pat savo kandidatą į merus – Joną Kubilių.


Praėjusį savaitgalį Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pristatė savo kandidatų į savivaldybės Tarybą sąrašą. 


Savaitgalį Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo minimos Europos paveldo dienos, šiemet gavusios pavadinimą „Kultūros paveldas ir bendruomenės“. Į jas aktyviai ne pirmus metus įsitraukė ir jaunieji palangiškiai, besimokantys Palangos S. Vainiūno meno mokyklos. Jaunieji menininkai su mokytojais prie vilų „Mahorta“ bei „Buršteinas“...


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pedagogai netradicinėje aplinkoje, Palangos Birutės parko paplūdimyje, surengė parodą „Aš noriu augti prie švarios jūružės“. Organizuodami šią parodą siekėme atkreipti vaikų ir suaugusiųjų dėmesį į Baltijos jūros ekologines problemas bei skatinti elgesio pokyčius, siekiant mažinti neigiamą visuomenės...


„Labai laiku sugalvota ir labai laiku surengta paroda“, – penktadienio vakarą atidarydamas Rasos Strielaitės vilnonių veltų riešinių parodą dailės salone „Mostas“ sakė tuo pačiu vardu vadinamos kūrybinės grupės vadovas dailininkas Juozas Griušys. Ir išties geresnio laiko spalvingai ir visomis prasmėmis šiltai parodai, kai už langų tos...


„Baltijos“ mokyklos kūrybingieji atidarė savo parodą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 05 16 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centre buvo atidaryta itin originali „Baltijos“ pagrindinės mokyklos mokinių paroda, pavadinta „„Baltijos“ spalvų jūra“. Šioje parodoje, kurią mokiniams paruošti padėjo pedagogai E.Griciuvienė, I.Litvaitytė ir A.Gulbinskas, pateikti patys išmoningiausi darbai, pagaminti iš veltinio, išpjaustyti iš medžio.


Riešinių mezgėjos pristatė savo parodą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį dar vieną pavasario gūsį padovanojo palangiškės, tautinio paveldo sertifikatus gavusios riešinių mezgėjos Birutė Čepienė ir Milda Zubernienė. Jos savo riešinių parodą atidarė dailės salone „Mostas“, kur susirinko gausus būrys sveikintojų.


Praėjusių metų pabaigoje Seime vyko konferencija „Lietuvos tautinis paveldas: dabartis ir perspektyvos“. Šios konferencijos metu buvo įteikti tautinio paveldo produkto sertifikatai ir dviem Palangos miesto riešinių mezgėjoms Birutei Čepienei bei Mildai Zubernienei. Jų mezgamų riešinių sertifikavimas yra jų daugelio metų darbo įvertinimas.


Šilko klubas pristatė naują parodą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 23 | Rubrika: Miestas

Savaitei besibaigiant Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salę vėl papuošė nauja paroda. Ją, įgavusią paslaptingą pavadinimą „Balta balta...“, šįsyk demonstravo Šilko klubo moterys, kūrusios drauge su savo atžalomis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius