„Rimi“ atidaro sezonines parduotuves Palangoje ir Šventojoje ir įveda saugumo standartą

Palangos tiltas, 2020-05-27
Peržiūrėta
1791
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rytoj, ketvirtadienį, Palangoje ir dar po savaitės, birželio 4 d., Šventojoje atidaromos sezoninės „Rimi“ tinklo parduotuvės. Jose, kaip ir visose „Rimi“ prekybos centruose, pirkėjus pasitiks jų ir darbuotojų saugumui skirti sprendimai – apsauginės organinio stiklo sienelės prie kasų, saugių atstumų tradicinėse eilių vietose žymėjimas, dezinfekcinės stotelės ir skelbimai, primenantys apie šių priemonių naudojimą bei asmeninę rankų higieną. Dalį šių priemonių „Rimi Lietuva“ paliks visose parduotuvėse ir nuslūgus koronaviruso grėsmei bei panaikinus oficialius reikalavimus – jos taps nauju „Rimi“ saugumo standartu.

Dezinfekcinės stotelės – dabar ir ateityje
„Nei prasidedanti vasara, nei mažinami ribojimai staiga nepaikins saugumo poreikio, kuris atsirado per beveik tris karantino mėnesius. Saugumas tapo ir bent kurį laiką tikrai liks vienu iš poreikių, kuris turės įtakos bene kiekvienai įprastai rutinai. Apsipirkimas – ne išimtis. Tai aiškiai suprantant, nuo šiol visose mūsų prekybos tinklo parduotuvėse įvedame saugumą standartą, kuris bus diegiamas nepriklausomai nuo pasikeitusio reguliavimo ar kintančios koronaviruso statistikos“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė. Pasak jos, ne tik pirkėjų apklausos, bet ir kasdien jų parduotuvių darbuotojams, klientų aptarnavimo skyriaus specialistams ar internetinėje erdvėje užduodami klausimai patvirtina, kad saugumas – naujas reikalavimas, kurį pirkėjai kelia ir kurį prekybininkai turi vykdyti.
„Rimi“ tinklo parduotuvėse diegiamas naujas saugumo standartas apims apsaugos priemones, kurios nuo šiol bus prieinamos prekybos centruose, nepriklausomai nuo oficialių reikalavimų. Visose „Rimi“ parduotuvėse išliks priemonės, skirtos pirkinių vežimėlių ir krepšelių dezinfekcijai. „Jei dabar jų dezinfekcija rūpinasi parduotuvės darbuotojai, o pirkėjams suteikiamos priemonės tam atvejui, jei jie nori papildomai dezinfekuoti vėžimėlius ar krepšelius prieš naudojantis, ateityje jie visada turės tą galimybę. Dezinfekcinių priemonių stotelės stovės prie visų įėjimų į prekybos salę, kur paprastai pirkėjai ir paima pirkiniams skirtus krepšelius ar vėžimėlius“, – sako I. Miklienė.

Saugumo priemonės – kiekvienai parduotuvei pagal poreikį
Visuose „Rimi“ prekybos centruose taip pat išliks arba papildomai bus sudarytos sąlygos dezinfekuoti rankas tiek atėjus, tiek išeinant iš parduotuvės. „Dabar, atėję į parduotuvę ir jos erdvėje, daugiausia lankomose vietose, pirkėjai gali naudotis dezinfekcinėmis priemonėmis rankoms. Pasirūpinsime, kad atsiradus įpročiui, pirkėjai galėtų tai daryti ir ateityje – dezinfekcinės stotelės rankoms bus prieinamos prie įėjimo ir išėjimo iš prekybos salės. Jei parduotuvėje įrengtos savitarnos kasos – dezinfekuoti rankas pirkėjai gali ir galės, tiek įeinant, tiek išeinant iš jų zonos, jei šių kasų nėra – kitoje gerai matomoje ir patogioje vietoje pakeliui į ir iš parduotuvės“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė.
Pasak jos, taip pat bus peržiūrėtas ir parduotuvės darbuotojams prieinamų dezinfekcinių stotelių rankoms išdėstymas – be jau įrengtų stotelių sandėliuose, administracijos ir poilsio zonose, ateityje darbuotojams dezinfekcinės priemonės bus visada patogiai pasiekiamos įeinant ir išeinant iš prekybos salės bei tik atėjus į darbą. Dezinfekcijai skirtų priemonių sąrašą, kuris visada yra prieinamas „Rimi“ tinklo parduotuvėms užsisakyti pagal poreikį, taip pat papildys ir saugumo standartu taps apsauginės veido kaukės ir skydeliai. Be dabar naudojamų, šiuo metu „Rimi“ bando naujas veido kaukes ir skydelius, kurių tinkamiausi bus įtraukti į darbuotojų poreikiams užsakomų prekių katalogą.

Darbuotojų kūno temperatūra matuos ir ateityje
Vadovaujantis paskelbtais reikalavimais, karantino laikotarpiu pradėjusi tikrinti į darbą ateinančių parduotuvių darbuotojų kūno temperatūrą, „Rimi Lietuva“ šią praktiką taikys ir jam pasibaigus. Taip pat, kaip ir iki šiol, jiems bus nuolat primenama ir prašoma būti sąmoningais – pajutus bet kokius peršalimo ar kitų ligų simptomus, likti ir sveikti namuose.


Šiandien ir kitą savaitę atidaromose „Rimi“ sezoninėse parduotuvėse Palangoje ir Šventojoje apsaugos priemonių taip pat galės įsigyti ir pirkėjai – čia jie ras vienkartinių ir daugkartinių, tekstilinių veido kaukų, dezinfekcinių priemonių. Jų, taip pat poilsiaujant reikalingų maisto ir buities prekių, pirkėjai galės įsigyti sezoninių parduotuvių darbo valandomis: „Rimi“ Palangoje, adresu Vytauto g. 84 – visą parą, Šventojoje, adresu Jūros g. 2 – nuo 8 iki 23 val.

 

Jūsų komentaras:

palangiškė 2020-07-18 20:50 (IP: 172.69.190.9)
Šiandien RIMI [Klaipėdos pl] jauna pardavėja "skaniai" nusičiaudėjo ranka prisidengusi burną ir ... kaip niekur nieko toliau aptarnavo pirkėjus. Norėtųsi, kad pardavėjos jaustų atsakomybę, nusiplautų rankas, dezinfekuotų ir toliau tęstų darbą prie kasos [šalia stovėjo kita pardavėja, netoliese - apsaugos darbuotoja, tačiau nė viena nepatarė jaunai pardavėjai].

Taip pat skaitykite

Esate itin svarbi bendruomenė, kuri mums visiems užtikrina saugumo jausmą. Jūsų darbas reikalauja ne tik didžiulės fizinės, bet ir dvasinės ištvermės, neišsenkančių jėgų ir kantrybės. Linkiu, kad šios profesijos reikšmė ir kilnumas atsvertų darbo įtampą bei sudėtingumą. Ir toliau būkite tvirti, atsakingi, drąsūs, telydi Jūsų darbus visuomenės pagarba ir artimųjų palaikymas.


Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos skyriaus ir kurorto pareigūnai vykdė sustiprintą vairuotojų blaivumo, chuliganiško bei pavojingo manevravimo, naudojimosi mobiliaisiais įrenginiais vairuojant, dviračių ir paspirtukų eismo saugumo kontrolę.


Paskutinę savaitę iki Palangos oro uosto atidarymo atliekami įvairūs aviacijos saugos ir saugumo reikalavimų testavimai, kurie svarbūs orlaivių eismui jau atidarius oro uostą.


Užpraeitą savaitę Palangoje buvo atidaryta pirmoji sezoninė „Rimi“ parduotuvė, o šią savaitę, birželio 3 d., duris atverė ir Šventojoje įsikūrusi šio tinklo parduotuvė. Atsižvelgdamos į pirkėjų poreikius šią vasarą sezoninės parduotuvės pasiūlys dar platesnį prekių asortimentą, pritaikytą kokybiškoms atostogoms pajūryje. Šią vasarą tikimasi didelio pirkėjų antplūdžio, todėl bus skiriamas...


Ruošdamiesi Velykų šventėms, tikimės jūsų supratingumo ir primygtinai prašome laikytis visų būtinųjų saugumo reikalavimų, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo potvarkius. VISOS Velykų pamaldos bus transliuojamos parapijos facebook paskyroje. Bažnyčioje leidžiama būti ribotam skaičiui žmonių. Didįjį šeštadienį ir Velykų I...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus praneša, kad nuo pirmadienio Palangoje įvedamas nuotolinis mokymas. Taip mokysis net ir pradinukai. „Nebegalime laukti, todėl imamės veiksmų. Nuo pirmadienio, gruodžio 7 d., iki pat žiemos atostogų (gruodžio 23 d. imtinai) visi Palangos bei Šventosios moksleiviai, įskaitant ir pradinukus, bus ugdomi nuotoliniu būdu. Toks sprendimas...


Rytoj, ketvirtadienį, Palangoje ir dar po savaitės, birželio 4 d., Šventojoje atidaromos sezoninės „Rimi“ tinklo parduotuvės.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.


E - maisto priedai:  konservantai, antioksidantai, emulsikliai, paviršių apdorojimo, drėgnumą išlaikančios medžiagos, stabilizatoriai, dažikliai, purikliai, tirštikiai, rišikliai, kvapą ir skonį gerinančios medžiagos, užpildai bei saldikliai iki šių metų dažnai buvo mokyklų valgiaraščių dalis.     Sąrašas maisto priedų -  labai ilgas, apie 300 pavadinimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius