Nemokamas sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“

Palangos tiltas, 2022-05-27
Peržiūrėta
2387
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nemokamas sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“

Atokiau nuo miesto bruzdesio, medžiais apsuptoje Palangos Žiemos aikštės pievoje vyksiantis sveikatingumo ir meno festivalis  „1000 saulių“ - ypatinga erdvė įgyti energijos ir naujų patirčių. Pušų kvapas, ošianti jūra, saulės spinduliai – kiekvienam padės nusiteikti šventiškai.

Nemokamas sveikatingumo ir meno festivalis „1000 saulių“ – tai puiki proga rasti laiko poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui su bendraminčiais. Festivalis kviečia pajudėti, susipažinti su įvairiais jogos stiliais, apsilankyti kūrybinėse veiklose, pasiklausyti geros muzikos, paragauti sveikų skanėstų ir tiesiog pasimėgauti gamta.

Šią vasarą sveikatingumo festivalis bus rengiamas jau septintą kartą ir vyks net tris dienas rugpjūčio 19-21 d. Festivalis po atviru dangumi kasmet sutraukia daugiau nei tūkstantį bendraminčių.

Projektas, kuris startavo kaip jaunimo iniciatyva, sulaukia vis didesnio susidomėjimo bei tapo platforma pasidalinti savo talentu, žiniomis ir idėjomis. Visus metus Palangoje ir Šventojoje vyko „1000 saulių susitikimai“ – sporto, judesio ir kūrybinės veiklos įtraukusios vietos bendruomenę. Šiuos susitikimus vainikuos festivalis „1000 saulių“, kurio metu pasidžiaugsime per metus įveiktais iššūkiais. Festivalio organizatoriai tikisi sulaukti dar daugiau entuziastų, žmonių mylinčių gamtą, norinčių atrasti ramybę ir pilnatvę.

Šių metų išskirtinumas – švenčiant 7-ąjį festivalį pakviesti į 7 skirtingas festivalio erdves. Kokios jos – lieka paslaptis.

Projektas „1000 saulių“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Festivalis nebūtų įgyvendintas be svarios Palangos kultūros ir jaunimo centro komandos pagalbos bei iniciatyvių savanorių. 

 

Organizatorių informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! Jau rugpjūčio 11-13 dienomis aštuntus metus puoselėjamas renginys vėl įsilies į aktyvų pajūrio gyvenimą Palangoje ir Šventojoje.


Priešpaskutinis rugpjūčio savaitgalis palangiškiams ir kurorto svečiams pažers kelis skambius ir įsimintinus renginius.


Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! 


Atokiau nuo miesto bruzdesio, medžiais apsuptoje Palangos Žiemos aikštės pievoje vyksiantis sveikatingumo ir meno festivalis  „1000 saulių“ - ypatinga erdvė įgyti energijos ir naujų patirčių. Pušų kvapas, ošianti jūra, saulės spinduliai – kiekvienam padės nusiteikti šventiškai.


Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros...


Šią vasarą sveikatingumo festivalis rengiamas jau penktą kartą, net dvi dienas - rugpjūčio 8 - 9 d., Šventojoje, prie lankytinos vietos - „Žemaičių Alkos“. Šiais metais festivalio organizatoriai su šūkiu - „Atvira širdimi“ tikisi atliepti po epidemines nuotaikas ir suteikti erdvę naujiems atradimams, galimybei nusiteikti viltingai...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.Šventojoje, rugpjūčio 11 d., nauju laiku ir naujoje vietoje, prie Žemaičių Alkos, jau trečią kartą vyks sveikatingumo, jogos ir meno festivalis „1000 saulių“. Festivalyje dalyvauja jaunimas, šeimos, aktyvaus laisvalaikio mėgėjai bei sporto profesionalai. Renginyje bus galima išbandyti įvairias sveikatingumo terapijas, akių, hatha, aštanga jogos...


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius