Festivalyje „1000 saulių“ sau įdomią veiklą ras kiekvienas!

Palangos tiltas, 2022-08-12
Peržiūrėta
1525
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Festivalyje „1000 saulių“ sau įdomią veiklą ras kiekvienas!

Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! Šiemet jis užpildys Palangos žiemos aikštės oazę rugpjūčio 19-21 d. Priešpaskutinį vasaros savaitgalį įvyks per penkiasdešimt įvairiausių veiklų – kiekvienas atras tinkančią sau. Renginio teritorija ganėtinai arti paplūdimio, tad nesunkiai bus galima pasimėgauti gamta bei jūra.

Septintasis festivalis simboliškai suskirstytas į pagrindines 7 erdves pavadintas pagal dangaus kūnus. Pagrindinėje Saulės erdvėje - scenoje vyks muzikiniai, motyvaciniai susitikimai, savo autorinėmis dainomis dalinsis Ignas iš Ignalinos, Kigidi Karma, Sure Fang. Ypatingas festivalio svečias - gerai žinomas lektorius ir motyvatorius Ignas Bakėjus. Tradiciškai šeštadienį 12 val. vyks masiniai saulės pasveikinimai, kuriuose kviečiami sudalyvauti visi, o popiet vyks dalyvių mėgiama gongų terapija su Linu Švirinu, penktadienį vakare gongais skambins Mindaugas Ročys. Šeštadienį, saulei besileidžiant įvyks vis labiau populiarėjantys Lietuvoje ekstatiniai šokiai, vedami Daugvino, o sekmadienį šeimos galės apsilankyti teatro studijos „Lulu“ klouno ir burbulų šou. 

Itin didelio dėmesio sulaukiantis sveikatingumo turgelis šiemet kvies atrasti veganiškos virtuvės skonius, taip pat įsigyti smilkalų, papuošalų, įvairių teminių grožybių, susipažinti su gydūnais iš visos Lietuvos.

Festivalio sportinėje - Žemės erdvėje planuojamos įvairios jogos rūšys nuo dinamiškos vinjasos, skriejančios ore,  džiaugsmingo juoko iki miego – joga nidros pamokų. „Man joga yra viskas! Labiausiai - tai viena iš laisvės išraiškų. Jeigu gyvenimas - tai mokykla, tuomet joga - tai geriausias ir išsamiausias vadovėlis, nuo kurio galima pradėti pažinimo kelią.“ - pasakoja jogos mokytoja Loreta, „Moksha Yoga Room“ įkūrėja.

Norintys atsigręžti į savo kūno judesių kokybę galės apsilankyti „movement“ treniruotėje su Justinu Černiausku, kuris žada ne tik padėti atrasti naujas kūno galimybes, bet ir suteikti laisvę žaismei. Smagiai ir spontaniškai improvizuoti kūnu ir balsu pakvies festivalio senbūviai „Impro Kaunas“.

Šiemet didelis dėmesys meno terapijai – planuojami net keli šokio-judesio terapijos susitikimai, muzikos ir foto terapija. „Šokio-judesio terapijos patyrimo sesijoje tyrinėsime, kaip judantis kūnas atskleidžia vidinius procesus - savo dėmesį skirsime kūniškam sąveikos tarp minčių, jausmų ir

veiksmų patyrimui, ryšio su savo gyvybingu, jaučiančiu ir judančiu kūnu stiprinimui“ – pasakoja terapeutė Agnė Petkutė – Budrienė. Ligita atstovaujanti studiją „Garsas kaip upė“ teigia norinti supažindinti dalyvius su garso terapija, kuri iš tiesų gali būti galingas transformuojantis įrankis, galintis padėti pagerinti fizinę, emocinę, dvasinę sveikatą, išvaduoti iš nemalonių būsenų ir nuvesti į geresnę gyvenimo kokybę. Dovilė Tykuma šeštadienio ryte kviečia į jaukią, gydančią fotosesiją  moterų grupėje, kuri padeda įveikti baimę fotografuotis bei išlaisvina kūrybiškumą.

Vaikų - Žvaigždučių erdvėje vyks vaikų joga, gimnastika, edukacinės veiklos, rašytoja Monika Žiūkaitė pristatys knygą „Tapukas ir emocijų kuprinė“, taip pat vaikai mokysis sukti poi, vaikščioti ant lynų.

Šeštadienį kartu su Vinetų kaimo gentimi, prie indėniško tipio bus galima trankiai pagroti būgnais ar įveikti save stovint ant vinių. Respublikinės jogos mokykla taip pat pakvies prie savo palapinės, kurioje kartu su mokyklos treneriais bus galima išmėginti naują protą lavinantį žaidimą „Octavia“.

Festivalyje veiks Marso ir Veneros erdvė, kurioje tiek vyrai, tiek moterys galės pabandyti atrasti savo vidinės energijos potencialą – apie tai kalbės Edita Esenku, Vytenis Sinkevičius, kvėpavimo sesijas ves Loreta Bočkienė, Andželika Drungilienė. 

Festivalyje rasite ir daug kitų veiklų, kurios praturtins kiekvieną apsilankiusįjį naujomis žiniomis ir potyriais. Visą renginio programą galima rasti 1000 saulių puslapyje.

Projektas - Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo veiklos pajūryje „1000 saulių“, kurį organizuoja VšĮ „Užtaisas“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Festivalį remia Palangos miesto savivaldybė. Projekto partneris -  Palangos kultūros ir jaunimo centras.

Organizatorių informacija

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! Jau rugpjūčio 11-13 dienomis aštuntus metus puoselėjamas renginys vėl įsilies į aktyvų pajūrio gyvenimą Palangoje ir Šventojoje.


Projekto metu 2021 ir 2022 metų vasarą surengti nemokami festivaliai „1000 saulių“, kurių metu įvyko virš 100 įvairių sveikatingumo, sportinių ir meninių veiklų. 


Priešpaskutinis rugpjūčio savaitgalis palangiškiams ir kurorto svečiams pažers kelis skambius ir įsimintinus renginius.


Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! 


Atokiau nuo miesto bruzdesio, medžiais apsuptoje Palangos Žiemos aikštės pievoje vyksiantis sveikatingumo ir meno festivalis  „1000 saulių“ - ypatinga erdvė įgyti energijos ir naujų patirčių. Pušų kvapas, ošianti jūra, saulės spinduliai – kiekvienam padės nusiteikti šventiškai.


Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros...


Šią vasarą sveikatingumo festivalis rengiamas jau penktą kartą, net dvi dienas - rugpjūčio 8 - 9 d., Šventojoje, prie lankytinos vietos - „Žemaičių Alkos“. Šiais metais festivalio organizatoriai su šūkiu - „Atvira širdimi“ tikisi atliepti po epidemines nuotaikas ir suteikti erdvę naujiems atradimams, galimybei nusiteikti viltingai...


Šventojoje, rugpjūčio 11 d., nauju laiku ir naujoje vietoje, prie Žemaičių Alkos, jau trečią kartą vyks sveikatingumo, jogos ir meno festivalis „1000 saulių“. Festivalyje dalyvauja jaunimas, šeimos, aktyvaus laisvalaikio mėgėjai bei sporto profesionalai. Renginyje bus galima išbandyti įvairias sveikatingumo terapijas, akių, hatha, aštanga jogos...


Balandžio 14 d. miesto Kultūros ir jaunimo centro Palangos visuomenei žinomas ir populiarus vyrų choras „Jūros šauliai“ (vadovas Rimgaudas Juozapavičius) dalyvavo Tauragės tradiciniame vyrų chorų ir ansamblių IX-jame festivalyje „Užtraukime, vyrai, dainą“. Šiemet festivalis suskambo dar iki šiol negirdėto darnumo akordais. Kas gi gali geriau...


Palangos „Bočiai“- festivalyje Rygoje

Asociacijos „Palangos bočių ansamlis“ prezidentė Birutė MOCKUVIENĖ, 2013 05 13 | Rubrika: Kultūra

Palangos kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“ gegužės 11 dieną dalyvavo tarptautiniame šokių ir dainų festivalyje „Mano tėviškės spalvos“, kuris vyko Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje. Festivalis pradėtas organizuoti nuo 2007 metų. Šiais metais festivalyje dalyvavo devyni Lietuvos ir Latvijos tautinių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius