Šiemet baigėsi dvejus metus trukęs projektas Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo veiklos pajūryje „1000 saulių“

Palangos tiltas, 2022-10-12
Peržiūrėta
1250
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiemet baigėsi dvejus metus trukęs projektas Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo veiklos pajūryje „1000 saulių“

Projekto metu 2021 ir 2022 metų vasarą surengti nemokami festivaliai „1000 saulių“, kurių metu įvyko virš 100 įvairių sveikatingumo, sportinių ir meninių veiklų. Taip pat metų bėgyje, tarp šių festivalių bendruomenė buvo kviečiama į atvirus savaitinius judesio, jogos, terapinius ir pažintinius susitikimus. Visose veiklose per porą metų apsilankė daugiau nei du tūkstančiai dalyvių, įgyvendinti renginius padėjo apie 30 įvairaus amžiaus savanorių. Veiklos įgyvendintos Palangoje ir Šventojoje bendradarbiaujant su Palangos kultūros ir jaunimo centru, Palangos sanatorija „Gintaras“.

Projektas Sveikatingumo ir fizinio aktyvumo veiklos pajūryje „1000 saulių“, kurį organizuoja VšĮ „Užtaisas“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Festivalių „1000 saulių“ organizavimą taip pat dalinai rėmė Palangos miesto savivaldybė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! Jau rugpjūčio 11-13 dienomis aštuntus metus puoselėjamas renginys vėl įsilies į aktyvų pajūrio gyvenimą Palangoje ir Šventojoje.


Dėl gyventojų skaičiaus pokyčių praėjus dvejiems metams po Seimo rinkimų ties koregavimo riba jau atsidūrė 13 rinkimų apygardų iš 70-ies esančių Lietuvos teritorijoje.


Projekto metu 2021 ir 2022 metų vasarą surengti nemokami festivaliai „1000 saulių“, kurių metu įvyko virš 100 įvairių sveikatingumo, sportinių ir meninių veiklų. 


E. Šiškauskienės teigimu, nelikus lengvatinio PVM tarifo verslas užsidarys masiškai.


Nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ artėja! 


Atokiau nuo miesto bruzdesio, medžiais apsuptoje Palangos Žiemos aikštės pievoje vyksiantis sveikatingumo ir meno festivalis  „1000 saulių“ - ypatinga erdvė įgyti energijos ir naujų patirčių. Pušų kvapas, ošianti jūra, saulės spinduliai – kiekvienam padės nusiteikti šventiškai.


Jau šeštus metus rengiamas nemokamas sveikatingumo, sporto ir meno festivalis „1000 saulių“ įvyks Palangoje rugpjūčio 20-22 dienomis. Palangos žiemos aikštė trims dienoms virs juoko ir geros nuotaikos oaze. Apie 50 dalyvių, lektorių, trenerių, edukatorių ir atlikėjų iš Lietuvos ir svetur, bei per pusšimtis įvairiausių veiklų suburs aktyviai ir prasmingai praleisti priešpaskutinį vasaros...


Šią vasarą sveikatingumo festivalis rengiamas jau penktą kartą, net dvi dienas - rugpjūčio 8 - 9 d., Šventojoje, prie lankytinos vietos - „Žemaičių Alkos“. Šiais metais festivalio organizatoriai su šūkiu - „Atvira širdimi“ tikisi atliepti po epidemines nuotaikas ir suteikti erdvę naujiems atradimams, galimybei nusiteikti viltingai...


Palangos miesto savivaldybė šiemet, kaip ir pernai, įsigijo penkis socialinius būstus. Palyginti su ankstesniais metais, tai – ženkliai didesni skaičiai, reiškiantys, kad Savivaldybė galės labiau padėti socialiai pažeidžiamiems, pagalbos prašantiems palangiškiams.


Šventojoje, rugpjūčio 11 d., nauju laiku ir naujoje vietoje, prie Žemaičių Alkos, jau trečią kartą vyks sveikatingumo, jogos ir meno festivalis „1000 saulių“. Festivalyje dalyvauja jaunimas, šeimos, aktyvaus laisvalaikio mėgėjai bei sporto profesionalai. Renginyje bus galima išbandyti įvairias sveikatingumo terapijas, akių, hatha, aštanga jogos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius