Savivaldybės avarinis pastatas grasina nelaime

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-05-24
Peržiūrėta
557
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savivaldybės avarinis pastatas grasina nelaime

„Palangos tiltas“ gavo Palangos gyventojo elektroninį laiškelį. „Palangoje, ties Janonio gatvės 21 namu, prie šiukšlių konteinerių, štai tokie vaizdai. Gal Palangos valdininkai laukia, kol įvyks nelaimė kaip Šventojoje?“. Išties sandėliukas nuotraukoje atrodo galįs bet kada sugriūti.

 

Pasiteiravome Palangos miesto savivaldybės komunalinio ūkio skyriaus vedėjo Vytauto Geriko, ar yra žinoma savivaldybei apie šį objektą. „Taip, apie jį žinome, nes jis priklauso Palangos savivaldybei. Buvo žadama prie jo formuoti naują sklypą. Aš dėl pastato kalbėjausi su UAB „Palangos komunalinio ūkis“ direktoriumi K. Skierumi, ir jis pažadėjo šį objektą aptverti. Nežinau, kodėl tai dar nėra padaryta“,- kalbėjo V. Gerikas.

Tačiau K. Skierus teigė „Palangos tiltui“, jog negavo įsakymo iš Palangos komunalinio ūkio skyriaus vedėjo V. Geriko objektą aptverti. „Kuomet mes gauname įsakymą objektą nugriauti ar aptverti, tuomet mes nedelsdami jį vykdome. Tačiau įsakymo, nors jau praėjo kelios savaitės, dar nesulaukėme, todėl ir daryti nieko negalime. Matyt, savivaldybė dar nėra priėmusi sprendimo, ką su šiuo pastatu reikia daryti, todėl ir nedavė įsakymo“,- spėjo UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius K. Skierus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 17 d. 9 val. įvyks Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdis, jame 24 klausimai


Legendinis Palangos kino teatras „Naglis“ laukia atgimimo. Daugiau nei prieš 60 metų statytas pastatas bus rekonstruotas ir pritaikytas regioninės filmotekos reikmėms. Architektūrinio projekto konkursui pateikti 7 projektai. Nuo pirmadienio, vasario 15 d., konkursiniai darbai eksponuojami Lietuvos architektų sąjungos pastato (Kalvarijų g. 1) antrame aukšte. Lankytojai...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šventojoje remontuojamas beždžionių tiltas

"Palangos tilto" informacija, 2017 10 06 | Rubrika: Miestas

Šventojoje remontuojamas pakabinamas tiltas per Šventosios upę. Darbus atliekančių komunalininkų teigimu, jei orai nesutrukdys, vadinamasis beždžionių tiltas atnaujintas bus iki lapkričio 1 dienos.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Netrukus ateis kalendorinis pavasaris. Ilgės dienos, daugės saulės spindulių. Politinis pavasaris, prasidėjęs su dešiniųjų partijų valdančiosios koalicijos sudarymu, jos programos įgyvendinimu, nežiūrint į kartais valdžios dvaro padangę užtraukiančius tamsius smulkių intrigų ar korupcijos debesis, tęsiasi ir tęsis toliau. Bet šį kartą ne apie tai.


Ko per 20 Lietuvos nepriklausomybės metų nepajėgė padaryti nė vienas Palangos meras, per šiek tiek daugiau kaip pusmetį pavyko atlikti dabartiniam kurorto merui Šarūnui Vaitkui – jo pastangomis Vyriausybė tęsėjo dar liepos mėnesį Palangai duotą pažadą: erdvius kelininkų poilsio namus, esančius priešais savivaldybės administracijos pastatą Vytauto gatvėje, užvakar...


Kaip vasaros sezonas prabėgo artimiausiai Palangos kaimynei Šventajai? Kokių permainų reikia miesteliui? Kokiomis nuotaikomis gyvena Šventosios seniūnas Eugenijus Čilinskas? Tai bandėme išsiaiškinti nuvykę pas seniūną E. Čilinską į svečius.


Savivaldybės avarinis pastatas grasina nelaime

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 05 24 | Rubrika: Miestas

„Palangos tiltas“ gavo Palangos gyventojo elektroninį laiškelį. „Palangoje, ties Janonio gatvės 21 namu, prie šiukšlių konteinerių, štai tokie vaizdai. Gal Palangos valdininkai laukia, kol įvyks nelaimė kaip Šventojoje?“. Išties sandėliukas nuotraukoje atrodo galįs bet kada sugriūti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius