Savivaldybės tarnautojas kreipėsi į prokuratūrą

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-02-02
Peržiūrėta
1976
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto policijos komisariatas apylinkės prokuratūros pavedimu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Bernardo Skersio pareiškimo. Jame nurodoma, kad pernai gruodį savivaldybės Administracijai B.Skersys pateikė savo kasmetinę veiklos ataskaitą, tačiau  gavęs vertinimo išvadą, įtaria, jog pastaroji suklastota.

 

Įtarimas klastojimu

Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiuoju specialistu B.Skersys dirba nuo 2006 metų. 2008 metais jo veikla buvo įvertinta patenkinamai. Kaip „Palangos tiltui“ aiškino B.Skersys, darbuotojo veiklos vertinimas turi būti pateiktas iki sausio 15 dienos. Pasak Savivaldybės tarnautojo, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Svajūnas Bradūnas jam atnešė vieną egzempliorių susipažinti su vertinimo komisijos išvada. „Aš susipažinau, ir eilutėje „pasiūlymai“ nebuvo jokio įrašo. Tačiau po kurio laiko man pristatoma patikslinta veiklos vertinimo išvada, kurioje jau ranka parašyta, kad esu perkeliamas į žemesnes pareigas. Aš atsisakiau pasirašyti, įtaręs, kad vertinimas atliktas per keletą minučių arba paruoštas iš anksto“, - apie įtarimus pasakojo B.Skersys. Anot vyriausiojo specialisto, skyriuje vykstančių intrigų bei valdžios savivalės toleruoti jis negalįs, todėl ir kreipėsi į prokuratūrą. Pasak jo, jis yra ilgiausiai dirbantis šiame skyriuje specialistas ir vienintelis į tarnybą priimtas ne dabartinio Administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo. 

 

Neatliko pareigų

Vertinimo komisijos nario, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Broniaus Martinkaus teigimu, tenka pripažinti, kad vyriausiasis specialistas B.Skersys deramai neatliko savo pareigų. Jis atsakingas už statinių priežiūrą mieste. „Per 2009 metus skyriaus vyriausiasis specialistas patikrino  ir surašė 41 aktą dėl pastatų nepriežiūros. Tačiau nubaustas nebuvo nei vienas savininkas. Nors buvo surašyti šeši administracinių teisės pažeidimų protokolai, tačiau pastarieji taip ir nepasiekė komisijos, nes surašyti netinkamai. Vadinasi, nenubaustas nei vienas apleistų ir neprižiūrimų statinių savininkas“, - sakė B.Martinkus.

 

Veikla nepatenkinama

Anot direktoriaus pavaduotojo, tokių badančių akis ir darkančių miestą pastatų ne vienas. „Aš net B.Skersiui pirštu baksnojau į Kęstučio ir J.Simpsono gatvių sankirtoje sklypą juosiančią sugriuvusią tvorą, tačiau jis aiškino, esą nerandąs šios teritorijos  šeimininko. Todėl vertinimo komisija jo veiklą įvertino nepatenkinamai ir pasiūlė pažeminti pareigose“, - priežastis dėl siūlymo pažeminti Savivaldybės specialistą pareigose vardijo direktoriaus pavaduotojas.

Jei B.Skersys atsisako pasirašyti komisijos protokolą, tai, anot B.Martinkaus,  per penkias dienas jį galima atleisti iš pareigų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 17 straipsnio 9 ir 12 dalimis, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. T2-41 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ 1 punktu, 47.1 ir 48.1 punktais, sušaukiu 10-ojo šaukimo Palangos miesto...


Palangos miesto policijos komisariatas apylinkės prokuratūros pavedimu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Bernardo Skersio pareiškimo. Jame nurodoma, kad pernai gruodį savivaldybės Administracijai B.Skersys pateikė savo kasmetinę veiklos ataskaitą, tačiau  gavęs vertinimo išvadą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius