Sėkmingi jaunųjų palangiškių startai Šakiuose

Palangos tiltas, 2018-04-26
2122

Balandžio 22d. Šakiuose vykusiame tradiciniame Lietuvos vaikų dziudo čempionate „Pirma kova“ dalyvavo ir Palangos sambo akademijos dziudo komandos auklėtiniai. U-11 amžiaus grupėje – joje buvo leidžiama dalyvauti sportininkams, turintiems baltus bei geltonus diržus– svorio kategorijoje iki 50 kg čempionu tapo Aleksandras Knieža, kuris visas tris kovas laimėjo aukščiausiu „ippon“ vertinimu.
U-14 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg čempionu tapo Robertas Gramauskas, o svorio kategorijoje iki 60 kg finale susitiko du palangiškiai – Matas Kalvis bei Vakaris Viršilas. Pastarasis tapo čempionu. Sidabro medaliais taip pat pasipuošė Aironas Prževalskas (svorio kategorija iki 38 kg (U-14) ir Mantas Verseckas, medalį laimėjęs 2003 metais ir vėliau gimusių vaikinų amžiaus grupėje.
U-9 amžiaus grupėje (gimę 2009 metais ir jaunesni) jėgas išbandė ir jauniausi komandos dalyviai. Rokas Mažonas užėmė trečiąją vietą bei Darius Serepinas užėmė ketvirtąją vietą.
Vykęs dziudo turnyras Šakiuose Palangos sportininkams buvo geras išbandymas ruošiantis pagrindiniams šalies sambo bei dziudo čempionatams.

Palangos sambo akademijos inf.

Rugsėjį naujuosius mokslo metus Palangos miesto savivaldybėje pradės 2118 mokinių.

Klaipėdos elitinio šachmatų klubo ,,Bokštas‘‘ patalpose kovo 11 dieną vyko greitųjų šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo 32 įvairaus amžiaus ir pajėgumo šachmatininkai iš Klaipėdos, Kretingos bei Palangos.

Balandžio 22d. Šakiuose vykusiame tradiciniame Lietuvos vaikų dziudo čempionate „Pirma kova“ dalyvavo ir Palangos sambo akademijos dziudo komandos auklėtiniai. U-11 amžiaus grupėje – joje buvo leidžiama dalyvauti sportininkams, turintiems baltus bei geltonus diržus– svorio kategorijoje iki 50 kg čempionu tapo Aleksandras Knieža, kuris visas tris kovas laimėjo...

Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...

Gruodžio 16 dieną 15 valandą „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis tinklinio turnyras Palanga-Klaipėda jaunųjų tinklininkų žaidimo įgūdžių įsisavinimo

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko beveik 800 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.

Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.

Savaitgalį Klaipėdoje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo sėkmingas Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniams. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi 130 dalyvių iš 11 Lietuvos karate mokyklų, buvo išdalinta 45 medaliai. Palangiškiai iškovojo 1 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą.

Po septynerių metų pertraukos Kurorto šventei trumpam – gaila, tik savaitei – atgimusiame Vasaros parodų paviljone tarp kitų septynių parodų savo kūrybą turėjo progos pademonstruoti ir jaunieji Palangos kūrėjai.