Šiaulių bankas didįjį indėlių akcijos prizą įteikė senjorui iš Kauno

Palangos tiltas, 2013-04-08
Peržiūrėta
1745
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Didžiojo „Šiaulių banko” indėlių akcijos prizo laimėtojas kaunietis Pranciškus Demenis laimėtus pinigus skirs namo remontui.
Didžiojo „Šiaulių banko” indėlių akcijos prizo laimėtojas kaunietis Pranciškus Demenis laimėtus pinigus skirs namo remontui.

Papildomi prizai - 200 banko indėlininkų iš visos Lietuvos

Rodos, vardas „Pranciškus“ šiemet neša sėkmę – Romos katalikų bažnyčia išsirinko popiežių Pranciškų, o „Šiaulių bankas” burtų keliu išaiškino terminuotųjų indėlių akcijos „Laimėkite Auksinių skrynią“ didžiojo – 10 tūkstančių litų – prizo laimėtoją – juo tapo 72 metų Pranciškus Demenis iš Kauno.
„Po banko atstovo skambučio, visą savaitgalį galvoje sukosi įvairiausios mintys ar ši naujiena ne pokštas, ar ne sukčių gudrybė. Iš pradžių net nedrąsu buvo planuoti kur laimėtą prizą panaudoti, kol jo neturėjau rankose. Na, o dabar jau nuoširdžiai džiaugiuosi tokia netikėta sėkme, – sako didžiojo indėlių akcijos prizo laimėtojas P. Demenis. – Laimėtus pinigus su žmona planuojame skirti namo remontui“.
Gyvenime fortūna Pranciškui buvo palanki – jis sakė, kad įvairiose loterijose yra laimėjęs telefoną, televizorių, kitų buities daiktų, smulkesnių piniginių prizų.
P. Demenis pasakojo, kad visą gyvenimą buvo taupus žmogus. Nors ir teko ankstesniais metais finansiškai nukentėti dėl bankų griūties, jis įsitikinęs, kad saugiausias būdas taupyti – pasidėti indėlį banke.
„Šiaulių bankas” penkis mėnesius vykusios akcijos metu prizinį fondą kaupė iš savo lėšų – akcijos laikotarpiu didėjant klientų, pasidėjusių terminuotuosius indėlius ar prasitęsusių indėlių sutartis litais arba eurais ilgesniam kaip 6 mėnesių laikotarpiui, skaičiui, sparčiai augo ir prizinis fondas. 50 tūkstančių litų prizinis fondas buvo sukauptas dar tik akcijai įpusėjus.
Papildomais akcijos prizais po 200 litų „Šiaulių bankas” nudžiugino 200 „Šiaulių banko” indėlininkų iš įvairiausių Lietuvos miestų: po 14 indėlininkų iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, po 10 iš Alytaus, Palangos, Panevėžio, Radviliškio ir Utenos, po 6 iš Biržų, Druskininkų, Mažeikių, Telšių ir Vilkaviškio, po 5 iš Anykščių, Birštono, Kelmės, Kuršėnų, Marijampolės, Plungės, Tauragės ir Visagino, po 4 iš Jonavos, Kėdainių, Kupiškio, Rokiškio, Šilutės ir Ukmergės.
Pirmą kartą 2011 metais „Šiaulių banko” organizuotos akcijos „Laimėkite Auksinių skrynią“ didysis prizas atiteko Šiaulių rajono gyventojai, ilgametei „Šiaulių banko” indėlininkei. 2012-aisiais didįjį 10 tūkstančių litų prizą laimėjo senjorų pora iš Rokiškio rajono.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Po sėkmingai įgyvendintos akcijos „Padovanok Kalėdas batų dėžutėje” Ukrainoje esantiems vaikams ir kariams, buvo nuspręsta akciją kartoti ir Šv.Velykų proga.


Šiaulių banko duomenimis, pabrangęs šildymas gyventojus skatina aktyviau investuoti į daugiabučių renovaciją, dažnu atveju leidžiančią sutaupyti apie 65 proc. energijos kaštų.


Spalio 25-26 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ vykdys tradicinę maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją.  


Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas skelbia poilsio namų „Baltija“, esančių Palangoje, 100 proc. akcijų paketo pardavimą. Pradinė pardavimo kaina – 4 mln. eurų.


Vienuoliktą kartą organizuojama visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“ vargiai kam dar nežinoma. Ji kasmet draugėn suburia žmones, norinčius gyventi švaresnėje aplinkoje. Akcijos dalyviai kasmet surenka gamtinėje aplinkoje besimėtančias atliekas, ir džiugu, kad jų kasmet vis mažiau – žmonės tampa sąmoningesni. Šiemet ir vėl kviečiama prisidėti prie akcijos...


Spalio 21-22 dienomis Palangoje bei Šventojoje, kaip ir visoje Lietuvoje, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdė maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Organizatoriai džiaugėsi, jog akcija pavyko puikiai – rekordiškai aukota įvairių maisto produktų, Palangoje žmonės buvo ne ką mažiau dosnesni.


1824-aisiais statyta ir tais pačiais metais pašventinta Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčia šiemet minės 190-ąsias savo įkūrimo metines. Ilgiausią amžių skaičiuojantys Palangos savivaldybės teritorijoje esantys į Kultūros vertybių registrą įrašytieji maldos namai į jubiliejų žengia prašyte prašydamiesi remonto – stogo būklė tiesiog apverktina. Norų...


Daugiabučių namų renovacijos procesas Lietuvoje vis sparčiau įsibėgėja – jau 756 namai pritarė renovacijos projektų įgyvendinimui, 146 daugiabučiuose pradėti atnaujinimo darbai, rangos pirkimai vyksta dėl 100 pastatų atnaujinimo. Šiaulių bankas iš viso pritarė 346 pastatų renovacijos projektams, kurių įgyvendinimo suma siekia 64 mln. eurų.  


Rodos, vardas „Pranciškus“ šiemet neša sėkmę – Romos katalikų bažnyčia išsirinko popiežių Pranciškų, o „Šiaulių bankas” burtų keliu išaiškino terminuotųjų indėlių akcijos „Laimėkite Auksinių skrynią“ didžiojo – 10 tūkstančių litų – prizo laimėtoją – juo tapo 72 metų...


Lietuvos kredito unijoms pastaruoju metu dėmesio nestinga. Sparčiai joms augant, Lietuvos bankas priėmė kredito unijų priežiūros ir veiklos sugriežtinimo priemones. Tačiau į jas Palangos kredito unijos (PKU) valdybos pirmininkas Vytenis Tomkus linkęs žiūrėti optimistiškai: „Galima ir pasidžiaugti, kad eilę metų besikaupusios problemos pagaliau buvo pradėtos spręsti, kredito unija...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius