Šių metų kurorto gatvių tvarkymo darbai pasibaigs Simpsono ir Gintaro gatvėse

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-12-10
Peržiūrėta
1937
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šių metų kurorto gatvių tvarkymo darbai pasibaigs Simpsono ir Gintaro gatvėse

Iki metų pabaigos likus vos kelioms savaitėms, dvejose gatvėse – Gintaro ir Simpsono – dar burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai.

Vyko asfalto ardymo darbai

Visus metus Palangoje vykę intensyvūs miesto ir Šventosios kelių ir gatvių rekonstrukcijos ar aplinkos tvarkymo darbai bus baigti šiais metais būtent šiose dvejose gatvėse.
„Šią savaitę Simpsono gatvėje vyko kietosios dangos ardymo darbai. Nuėmus seną asfaltą, vyks gatvėse rekonstrukcijos paruošiamieji darbai. Jau kitais metais gatvėje bus patiestos naujos vandens nuotekų ir vandentiekio trasos, asfaltas, apšvietimas, bus pakloti nauji šaligatviai,“ – sakė Giedrius Ramonas, Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas.

Savivaldybė skyrė 149 tūkstančius eurų

Anot jo, darbus vykdo Plungės įmonė, UAB „Plungės lagūna“, kuri jau palangiškiams yra girdėta – nutiesė naujas šilumines trasas kurorte. Visai Simpsono gatvei rekonstruoti yra numatytas 903 tūkstančių biudžetas.
„Savivaldybė iš savo biudžeto skyrė 149 tūkstančius eurų,“ – sakė G. Ramonas.

Tęsiami darbai Gintaro gatvėje

Kaip sakė G. Ramonas, šią savaitę buvo tęsiami ir Gintaro gatvės tvarkymo darbai.
„Didžiausias darbas šią savaitę – buvo vykdomi gatvės asfaltavimo darbai. Jie vyksta nuo Maironio iki Vytauto gatvės. Taip pat nuo Janonio iki Ganyklos gatvės,“ – sakė Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas.
Anot jo, asfaltavimo darbai, jeigu gamtinės sąlygos leis, bus tęsiami ir iki metų pabaigos, o pabaigti jie bus pavasarį. Paraleliškai vyksta ir kiti Gintaro gatvės tvarkymo darbai – montuojami vandens nuotekų įrenginiai, apšvietimas, formuojamas šaligatvis.
Darbai Gintaro gatvėje buvo pradėti rugsėjo 3-iąją, dauguma jų bus baigti dar šiemet. Gintaro gatvėje, atkarpoje nuo Vytauto g. iki Smilčių g., bus įrengtos naujos automobilių stovėjimo vietos.

Buvo atnaujintos ir kitos gatvės

Per visus 2020 metus neatpažįstamai pasikeitė ir kitos kurorto gatvės. Ypač ženkli dalis Vytauto gatvės, kurioje sennas nusidėvėjęs asfaltas buvo pakeistas nauja danga, įrengtas naujas apšvietimas, sutvarkyti šaligatviai. Jau kiek anksčiau buvo sutvarkyta šios gatvės pradžia – atkarpa, kuria galima įvažiuoti tiesiai į miestą iš Oro uosto ar Šventosios. Pavasarį buvo baigta Kastyčio gatvės rekonstrukcija. Vasaros pradžioje buvo baigti S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Sporto g. remonto darbai. Joje buvo atnaujinta gatvės danga, apšvietimas, nuotekų sistema.
Vasarą buvo vykdomi ir Bangų g. remonto darbai. Gatvė buvo remontuojama nuo Klaipėdos plento iki Vytauto gatvės. Paraleliai šiems darbams buvo įgyvendinamas kitas – Bangų gatvės nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. paprastojo remonto – projektas. Vairuotojų patogumui antruoju Bangų g. rekonstrukcijos darbų etapu rudenį buvo atnaujinta kelio danga.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Mieste intensyviai vyksta gatvių tvarkymo ar pasirengimo gatvių remontui darbai. Dėl to kurį laiką gyventojai gali patirti laikinų nepatogumų, tačiau jau neilgai trukus galės džiaugtis geresnėmis eismo sąlygomis.


Tęsiami kurorto gatvių apšvietimo modernizavimo darbai – efektyviais, elektros energiją taupančiais LED šviestuvais pakeisti 228 senieji šviestuvai Palangos ir Šventosios gatvėse.


Pradėti Būtingės gatvės tvarkymo darbai. Per maždaug dvi savaites šios 800 metrų ilgio gatvės paviršius bus naujai suformuotas, sutankintas ir sutvirtintas skalda bei žvyru.


Net ir besibaigiant rudeniui Palangoje ir Šventojoje intensyviai vyksta gatvių statybos bei rekonstrukcijos darbai. 


Šylant orams mieste įsibėgėja gatvių tvarkymo darbai, pokyčiai laukia ir daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose. Planuojant ateities darbus, rengiami ir dalies miesto gatvių sutvarkymo techniniai projektai. Mieste vyksta ir daugiau infrastruktūros plėtros darbų. 


Jei turite jums priklausančią aplinką, tai tokiu atveju, turite pasirūpinti ir jos tvarka bei švara. Taigi, aplinkos tvarkymo darbai taps reguliariai atliekamu veiksmu. Na, o, kad aplinkos tvarkymo darbus atliktumėte patogiai, paprastai bei greitai, yra būtinas atsakingas planavimas bei tam tikros priemonės. Taigi, kaip elgtis, kaip planuoti, ir kokias priemones verta įsigyti, kad aplinkos...


Iki metų pabaigos likus vos kelioms savaitėms, dvejose gatvėse – Gintaro ir Simpsono – dar burzgia sunkioji technika, zuja darbininkai.


Gintaro gatvėje intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai – čia visu pajėgumu dirba sunkiasvorė technika ir kelio darbininkai, tad buvusi sulopyta, duobėta, išsiklaipiusiais šaligatviais, pasenusiais gatvės šviestuvais gatvė taps gražesnė bei patogesnė vairuotojams, taip pat – ir pėstiesiems. Remonto darbai verda ir kitose miesto gatvėse.


Rudenį Palanga sužimba visai kitomis spalvomis – mieste vyksta intensyvūs gatvių, aplinkos tvarkymo darbai: šiuo metu tvarkomas Tylos takas, S. Daukanto gatvės šaligatvis, naujomis trinkelėmis bus išgrįsta Gėlių aikštė, Ramybės gatvė. Vyksta ir daugiau miesto gatvių ir šaligatvių tvarkymo darbų.


Palangoje pradedami kasmetinai asfaltbetonio gatvių remonto darbai – šią savaitę pradėtos frezuoti atokesnių miesto gatvių duobės, vėliau palaipsniui darbai kelsis link daugiabučių namų gyvenamųjų rajonų, tuomet – į centrines kurorto gatves bei Šventąją. Savivaldybė atsiprašo gyventojų už keletą savaičių truksiančius nepatogumus. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius