Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius (FOTO GALERIJA)

Palangos tiltas, 2021-06-22
2112

Kajus Loda ir Gustas Loda iškovojo pirmąsias vietas

Praėjusį savaigalį Klaipėdoje įvyko Baltijos Taurės čempionatas, kuriame dalyvavo 1300 dalyvių. Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius. Čempionais tapo Kajus Loda, Gustas Loda ir Nojus Akmenskas. Vicečempionais tapo Saulė Stimburytė ir Henrikas Toleikis. Jų trenerė yra Kristina Basova

Rima Lisinskaitė

Sporto klubas „Okinava“

Gruodžio 10 d. Vilniuje, įvyko didžiausias Europoje tarptautinis karate kyokushin turnyras.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) išnagrinėjo bylą dėl Dominyko Vaitkaus, vykdančio veiklą pagal verslo liudijimą, teiktų pavojingų sporto paslaugų „Ankorr“ treniruočių metu.

Palangos baseino sporto klubo trenerė Vaida Rodzienė parsivežė sidabro medalį iš Vengrijoje vykusių IFBB Pro League fitneso varžybų. Sveikiname šaunią trenerę!

Balandžio 16 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunių (U20) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos karate klubų.

Kovo 4 dieną Kaune vyko Let‘s join the fight together varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Varžybų metu už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės.

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Praėjusį savaigalį Klaipėdoje įvyko Baltijos Taurės čempionatas, kuriame dalyvavo 1300 dalyvių. Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius.

Artėja prie pabaigos 2017/2018 metų Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos (MKL) sezonas. Jaunieji krepšininkai žaidžia atkrintamas varžybas, kovoja dėl medalių. Praėjusį savaitgalį krepšinis karaliavo ir Palangoje.Į Palangos sporto centro areną atvyko keturios stipriausios U18 merginų B diviziono komandos.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.

Futbolo klubas „Gintaras“ gražiai užbaigė 2014 metus, surengdamas tris turnyrus Palangoje visų savo amžiaus grupių vaikams – 6, 7 ir 8  metų berniukams. Turnyre dalyvavo Mažeikių, Kretingos, Klaipėdos, Gargždų ir Šilutės komandos. Visuose trijuose turnyruose mūsų berniukai pasirodė labai gerai ir iškovojo pirmąsias vietas. Kadangi šventę norėjosi...