Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012-03-09
Peržiūrėta
2033
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.

„Palangos Juzė“ – vienas seniausiųjų pavasarinių futbolo turnyrų Lietuvoje, vykdomas nuo 1962 metų. Turnyro organizatorius – Palangos sporto centras. 

Dėl „Palangos Juzės“ taurės susikausiančios komandos suskirstytos į dvi grupes. Pirmojoje jėgas išbandys Liepojos „Metalurgs“ klubo dubleriai, II lygos Vakarų zonos ekipa Plungės „Babrungas“ ir I lygos debiutui besirengianti „Palanga“. Antrojoje grupėje susikaus Lietuvos jaunimo U-18 rinktinė, Liepojos „IFCLM U-19“ komanda ir I lygos senbuvė „Šilutė“.

Palangos sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas pripažino – kasmet jau 50 metų rengiama „Palangos Juzė“ išgyveno ir pakilimų, ir nuosmukių, tačiau futbolininkus išmėginti savo jėgas nepertraukiamai sukviečia kiekvieną pavasarį. „Anksčiau turnyras vykdavo balandį, bet pastaruoju metu „Palangos Juzė“ perkelta į kovo pradžią. Tai – labai ankstyvas laikas, tačiau tokią datą parinkome atsižvelgdami į tai, kad Lietuvoje futbolo čempionatas prasideda labai anksti – A lygos kovos numatomos jau šios savaitės pabaigoje. Tad norėdami privilioti komandas, „Palangos Juzės“ datą turėjome paankstinti“, – sakė R. Kazlauskas.

Turnyras „Palangos Juzė“ vyksta Palangos žiemos futbolo aikštėje (prie vaikų reabilitacijos centro „Gintaras“). Futbolo kovos kurorte tęsis iki kovo 10 d. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Balandžio 16-17 dieną Palangoje vyko tradicinis tarptautinis, jau dvidešimt pirmasis, vaikų (2002 m. gimimo) 9x9 futbolo turnyras „Kimba 2014“.


Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.


Salės futbolo turnyras įžengė į finalinį etapą

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 04 | Rubrika: Sportas

Šiandien nuo aštuntos valandos vakaro Palangos sporto centro salėje prasideda finalinis tradicinių atvirų Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybių etapas.


Salės futbolo turnyras žengia į antrąjį ratą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Palangos sporto centro salėje tęsėsi tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės. Sužaistos dar dvejos rungtynės: tarpusavyje kovėsi „Palangos tilto“ ir „Nykštuko“ bei „Sporto lizdo“ ir „94“ komandos.


Startavo salės futbolo turnyras

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 21 | Rubrika: Sportas

Ketvirtadienį Palangos sporto centro salėje startavo tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvauja penkios komandos. Keturios iš jų jau išbandė jėgas.


Balandžio 6-7 dienomis Palangoje vyko tarptautinis futbolo turnyras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Latvijos komanda Rygos RFS, Šilutės „Šilutė“, Šiaulių „Juventa 99“.


Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 09 | Rubrika: Sportas

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius