Šventinę sekmadienio popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose

"Palangos tilto" informacija, 2021-05-04
Peržiūrėta
2180
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šventinę sekmadienio popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose

Šventinę sekmadienio, gegužės  2 d., popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose.

Palangos kultūros ir jaunimo centras (toliau PKJC) kartu su mamos diena ir bundančiu pavasariu pradėjo iniciatyvą „Džiaugsmo kiemas“. Netikėtose Palangos ir Šventosios erdvėse neviešinamu laiku PKJC atneš dalelę kultūros ir nuoširdų džiaugsmą į jūsų kiemą.

PKJC direktorė Vita Petrauskienė apie iniciatyvos gimimą: „Žmonės pavargę nuo karantino, pasiilgę kultūrinių renginių ir bendravimo, o kultūros sektorius dar gana suvaržytas. Tad su mumis susisiekė kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas ir pasiūlė išnaudoti gerėjančius orus ir kultūrą atnešti žmonėms po langais. Pasitarę su mūsų organizacijos meno mėgėjų kolektyvų vadovais paruošėme keletą trumpų pasirodymų, kuriuos bendruomenė pamatys savo kieme. Karantino sąlygoms po truputį lengvėjant siekiame vietinius gyventojus vėl įtraukti į realų (nebe virtualų) kultūrinį gyvenimą. Beje šį mėnesį po truputį, nedidelėms auditorijoms organizuosime spektaklius bei koncertus ir kurhauzo koncertų salėje“.

Iniciatyvą „Džiaugsmo kiemas“ pradėjo moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ ir Jūros šaulių vyrų choras. Trumpi, 15-20 minučių, bet efektingi mini koncertai skambėjo Sodų, Medvalakio gatvių ir Saulėtekio tako daugiabučių kiemuose. Skambėjo linksmos ir nuotaikingos dainos apie svajones, jūrą ir Lietuvą. Kiemų gyventojai netikėtą dovaną priėmė labai šiltai – plojo, lingavo, kai kurie ir dainavo kartu. Atsidarę langus, į savo namus įsileido muziką ir gaivią pavasario šilumą. Kolektyvų vadovas Rimgaudas Juozapavičius po pasirodymų neslėpė šypsenos veide: „Dainininkai jau buvo pasiilgę koncertų ir vienas kito. Smagu vėl susieiti ir kartu padainuoti. O ir žiūrovai labai nuoširdūs pasitaikė – mojavo iš balkonų, po koncerto priėjo, padėkojo už dainas. Tiesa, sąlygas kiek apsunkino tai, jog stovėjome gerokai tolėliau vienas nuo kito – sunkiau girdėti, jausti vienas kitą.“

„Džiaugsmą kieme“ mėgėjų meno kolektyvai ir kiti dar paslapty laikomi atlikėjai dalins iki pat metų pabaigos. Jei manai, kad tavo kiemui trūksta daugiau džiaugsmo – rašyk [email protected].

PKJC info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gražiausia pavasario šventė, jaudinanti kiekvieno žmogaus širdį yra Motinos diena. Joms yra skiriami gražiausi meilės žodžiai , didžiulė pagarba, savo dėkingumą išreiškiame gėlių puokštėmis ar dovanomis. Jos to nusipelnė, atnešusios mums gyvybes, užauginusios vaikus ir išmokiusios mylėti gyvenimą, puošti jį savo darbais ir triūso vaisiais. Mes, Palangos literatų klubo „Takai per kopas“...


Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos. 


Praėjusį savaitgalį Palangos kultūros ir jaunimo centro (PKJC) komanda apsilankė Marijampolės kultūros centre ir tradicinėje miesto šventėje „Cukrinis festivalis“. Kaip teigia organizatoriai, festivalis šiemet buvo dar spalvingesnis, įvairesnis, keliavo į kiemus ir miestelius, džiugino spalvomis danguje, o šiuo nelengvu laikotarpiu priminė mums kaip gera, kai kultūra sugrįžta į mūsų gyvenimus....


Šventinę sekmadienio, gegužės 2 d., popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose.


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Besitęsiantis karantinas pakoregavo ir Palangos kultūros ir jaunimo centro veiklos planus, suteikdamas ne tik naujas komunikavimo, pažinimo, kūrybos ir bendradarbiavimo galimybes, bet ir keldamas naujus iššūkius. Dabarties situacija pakeitė kultūros centro darbuotojų darbo aplinką, meno kolektyvų repeticijų procesus, renginių koncepcijas, bet tuo pačiu suteikė galimybes kurti ir...


Palangos kultūros ir jaunimo centro Kamerinis choras, vadovaujamas E. Jucevičiaus, dalyvavo chorų konkurse Graikijoje. Norime pasidalinti gera žinia - turime aukso ir sidabro diplomus. Esame labai laimingi. Ačiū Palangai, ačiū jums," - paskelbė Palangos Kultūros ir Jaunimo centras.


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia bendruomenę pasidalinti savo šiltais prisiminimais ir gerumu, prisijungiant prie labai jaukių ir šeimyniškų akcijų – „Padovanok šilumą“ bei „Mano vaikystės Kalėdos“.


Vasaros viduryje naujoji Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė minės „šimtadienį“ – liepos 10 dieną sukaks lygiai šimtas dienų, kai ji atsakinga už Palangos kultūros židinį. Centro vadovė sako, kad šis šimto dienų adaptacijos laikotarpis buvo pakankamas apsižvalgyti, suprasti, įsijausti ir suvokti, kas reikalinga, ką...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius