Šventojoje pradedama Jūros gatvės rekonstrukcija

Palangos tiltas, 2014-07-10
Peržiūrėta
1988
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pasirašyta Jūros g. rekonstrukcijos darbų sutartis.
Pasirašyta Jūros g. rekonstrukcijos darbų sutartis.

Šventojoje esanti Jūros gatvė jau netrukus pradės keisti savo veidą – antradienį pasirašyta šios gatvės rekonstrukcijos darbų sutartis su UAB „Žemkasa“. Atnaujinimo darbai gali prasidėti jau liepos mėnesį.

Darbus atliksianti UAB „Žemkasa“ vieną iš svarbiausių Šventosios gatvių sutvarkyti įsipareigojo per keletą metų. Daugiau nei vieno kilometro ilgio gatvės atkarpoje nuo Ošupio tako iki Šventosios g. bus pakeista važiuojamosios dalies ir šaligatvių danga, taip pat čia bus paklotos naujos komunikacijos, įrengtas naujas apšvietimas, įrengti mažosios architektūros elementai (suoliukai ir šiukšliadėžės), įrengta 1,3 km dviračių takų.

Važiuojamoji gatvės dalis bus išplatinta iki 9,5 metro, eismo juostų plotis sieks nuo 1,25 iki 3,50 metro, vienpusiam dviračių eismui bus skirta dvi eismo juostos po 1,25 m. važiuojamojoje dalyje. Atnaujinta gatvė bus pritaikyta saugiam neįgaliųjų judėjimui: šaligatviai ir sankryžos bus įrengti taip, kad nesukeltų kliūčių negalia turintiems žmonėms ir nebūtų kaip nors ribojamas jų laisvas gyvenimas, judėjimas ir veikla.

Rekonstruojant gatvę, sankryžoje su Pušyno ir Prieplaukos gatvėmis nebeliks papildomo atsišakojimo į Prieplaukos gatvę, o pati sankryža taps saugesnė.

Jūros g. rekonstrukcijos projektas bus įgyvendintas keliais etapais. Pirmajam iš jų jau gautas finansavimas – 1,1 mln. litų iš Kelių priežiūros ir plėtros programos.

Rekonstrukcija bus pradėta nuo Ošupio tako pusės. Gatvę atnaujinti ne nuo centro apsispręsta todėl, kad ateityje prasidėsiantys Šventosios uosto tvarkymo darbai nesikirstų su Jūros gatvės atnaujinimo darbais.

Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorės Akvilės Kilijonienės, Jūros gatvės rekonstrukcijos darbų pradžia – šventojiškių itin laukta žinia, nes šioje gatvėje yra įsikūrę nemažai apgyvendinimo ir maitinimo įmonių, kurortinės prekybos vietų. Abiejose gatvės važiuojamosios dalies pusėse įrengti vienpusiai dviračių takai pratęs eismo saugumo reikalavimus atitinkantį dviračių taką Palanga-Šventoji ir prisidės prie tarptautinio dviračių maršruto Eurovelo 10 plėtojimo Lietuvoje.

„Vietos gyventojai ne kartą kėlė klausimą, kada bus atnaujinta minėta Šventosios seniūnijos gatvė. Todėl praėjusiais metais Savivaldybės užsakymu buvo parengtas gatvės rekonstrukcijos techninis darbo projektas, šiemet gautas finansavimas pirmajam darbų etapui“, – sakė A. Kilijonienė.

Pasak Savivaldybės administracijos direktorės, iš viso Jūros gatvės rekonstrukcija kainuos 5,2 mln. litų.

 

„Palangos tilto“, Palangos m. savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Buvusios „Smilčių“ mokyklos pastatas netrukus pradės kilti naujam gyvenimui – trečiadienį pasirašyta šio pastato rekonstrukcija rangos darbų sutartis.


Pirmadienį, kovo 8 d., pradedama valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 2236 Kunigiškiai-Palanga 4,237 km sankryžos su rajoniniu keliu Nr. 2309 Palanga-Lazdininkai ir Palangos m. Ligoninės g. (vadinamosios Ligoninės gatvės sankryžos) rekonstrukcija. Tai – bendras Palangos miesto savivaldybės administracijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos projektas.


Netrukus prasidės Bangų g. šaligatvio ir gatvės rekonstrukcija. Darbai čia užvirs jau kitą savaitę – pirmiausia bus sutvarkyta šaligatvio danga vienoje Bangų g. pusėje. Pėstiesiems skirtos dalies atkarpoje nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. senoji danga bus pakeista naujomis trinkelėmis, įrengtas dviračių takas.


Pradėta Kastyčio gatvės rekonstrukcija

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 31 | Rubrika: Miestas

Kastyčio gatvėje triūsia darbininkai – pradėta pusantrų metų truksianti šios gatvės rekonstrukcija. Atnaujinta Kastyčio gatvė taps patogesnė tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems. Patogiau bei saugiau čia jausis ir neįgalieji


Pačioje miesto širdyje, Maironio gatvėje, jau šiandien užvirs darbai – pradedama šios gatvės rekonstrukcija. Gatvę visiškai atnaujinti planuojama baigti per 2018 metus.


Jūros gatvės rekonstrukcija Šventojoje vyksta sparčiai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 09 11 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio viduryje prasidėjusi visų šventojiškių laukta Jūros gatvės rekonstrukcija sparčiai juda į priekį – kaip patikino darbus atliekančios UAB „Žemkasa“ technikos direktorius Vitas Ramanauskas, jeigu orai leis, šiemet suplanuota sutvarkyti atkarpa nuo Ošupio tako iki Mėguvos gatvės gali net „pailgėti“ pora šimtų metrų.


Šventojoje esanti Jūros gatvė jau netrukus pradės keisti savo veidą – antradienį pasirašyta šios gatvės rekonstrukcijos darbų sutartis su UAB „Žemkasa“. Atnaujinimo darbai gali prasidėti jau liepos mėnesį.


Birželį prasidės Jūros gatvės Šventojoje rekonstrukcija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Vasarą pasitinkantys šventojiškiai turi kuo pasidžiaugti – birželį ketinama pradėti Jūratės gatvės rekonstrukciją.


Pradedama Palangos Jūratės gatvės rekonstrukcija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 10 25 | Rubrika: Miestas

Vienoje iš populiariausių, link jūros vedančioje Palangos Jūratės gatvėje jau burzgia statybininkų technika – pradedama šios gatvės rekonstrukcija. Darbus atlieka UAB „Akordas 1“. 


Pernai prasidėjusi ir kitąmet rudenį turinti pasibaigti ilgai lauktoji Žvejų gatvės rekonstrukcija sulaukia įvairių vertinimų. Vieningai sutariama tik dėl vieno: kad gatvę sutvarkys – labai gerai. Tačiau jos gyventojai turi priekaištų tiek kelininkams, tiek rekonstrukcijos projektui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius