Tarp TOP 7 vietų, kurias verta aplankyti pajūryje su vaikais, net trys – Palangoje

"Delfi", 2021-06-03
Peržiūrėta
2266
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

LRT.lt foto
LRT.lt foto

Žodis „atostogos“ dažniausiai asocijuojasi su poilsiu ir malonumu, tačiau dažnas turintis vaikų sutiks, kad suplanuoti šeimos laisvalaikį nėra jau tokia paprasta užduotis. Kartais net atrodo, jog įtikti kiekvienam tiesiog neįmanoma, nes kažkas liks nepatenkintas, pavargęs arba nuobodžiaujantis. Visgi, gerai apsvarsčius kiekvieną detalę, tobulos šeimos atostogos yra realus dalykas, ir, jei nusprendėte savo laisvą laiką praleisti pajūrio krašte, pasistengsime jums palengvinti gyvenimą. Pristatome TOP 7 lankytinas vietas visai šeimai! 

1. Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas Jūrų muziejus 

2. „Dino parkas“ Radailiuose 

3. Jono kalnelis 

4. Litorinos pažintinis takas 

 5. Vila Aldona ir grafų Tiškevičių dvasia.  Kitados buvę centriniai grafų Tiškevičių rūmai, įsikūrę pačioje Palangos širdyje – Basanavičiaus gatvėje – šiuo metu duris atveria kaip iliuzijų namas „Eureka“. Tai unikali vieta išbandyti savo pojūčius, suprasti fizikos pasaulį ir pasidaryti gausybę nerealiai smagių nuotraukų. Eksponatai išdėstyti net trijuose aukštuose, tarp kurių rasite Viesulo tunelį, veidrodžių labirintą ar Visatos kambarį (ir tai tik kruopelė čia laukiančių pramogų!). Šioje vietoje kiekvienas šeimos narys neabejotinai ras dominančių dalykų ir, jei pasiseks, gal net išvys pačių grafų Tiškevičių vaiduoklius! Intriguoja, ar ne? 

6. Palangos botanikos parkas Palangos botanikos parkas. Gamtos ir ramybės mėgėjai visuomet laukiami Palangos botanikos parke, kur visas kurorto šurmulys išnyksta. Šiame žaliame prieglobstyje šeimos gali rasti ne tik tvenkiniuose plaukiojančias antis, bet ir legendinį Birutės kalną, Gintaro muziejų, įsikūrusį grafų Tiškevičių dvare, botanikos parko oranžeriją bei, žinoma, nepailstamai šniokščiančią Baltijos jūrą. Su šeima skyrę pakankamai laiko šiam botanikos parkui, tikrai nustebsite supratę, kiek daug paslėptų lobių jame slepiasi. 

7. Dviračių takas Klaipėda – Palanga – Šventoji 

delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2023 metai Lietuvos turizmui – net labai sėkmingi. Keliautojai gali džiaugtis atnaujintais pažintiniais takais, įspūdingais apžvalgos bokštais, lankytis išskirtiniuose muziejuose bei laiką leisti žmogaus rankos nepaliestose gamtos oazėse. 


Jūros šventė Klaipėdoje, 1000 kilometrų lenktynės Palangoje, festivalis „Ant Bangos“ Nidoje – į šiuos savaitgalį pajūryje vyksiančius renginius trauks minios poilsiautojų, visgi rasti nakvynę kurortuose dar įmanoma, nors ir ne visuose.


Ne vienam kyla klausimas, o ką veikti, kai jau išvaikščiotas pajūris ir Palangos kurorto pušynai, įkvėpta gaivaus oro, mintys sudėliotos ir norisi kažko naujo ir nepažinto. 


Trečiąjį sezoną TV3 žiūrovus džiuginanti kelionių laida „Sveiki atvykę“ priartėjo prie pabaigos.


Žolinių savaitgalį „Palangos parko festivalis“ kviečia į ypatingose Palangos kurorto vietose įvyksiančius Martyno Levickio, Monikos Liu ir Andriaus Mamontovo koncertus.


Jeigu miestas nori būti populiarus – jis turi nuolat keistis, pataikyti į vyraujančias tendencijas – tą puikiai supranta Palangos verslininkai, todėl Lietuvos pajūrio sostinėje kiekvieną vasaros sezoną pristato naujienų.


Artėjanti vasara visus sukviečia atvykti prie jūros. Dažniausia žmonės renkasi Palangos, Šventosios ar Nidos kurortus, bet įdomių bei gražių vietų turi ir Klaipėda.


Tikriausiai esate pastebėję, kad apšvietimas namuose ženkliai pakoreguoja bendrą atmosferą ir gali suteikti daugiau jaukumo – tas pats pasakytina ir apie kiemą ar sodą. Jei dažnai vakarus leidžiate lauke ar tiesiog norite, kad grįžtant namo tamsoje Jus pasitiktų malonesnis vaizdas, pravartu pagalvoti apie kiemo apšvietimą. Siūlome susipažinti su dažniausiai šiai erdvei pasirenkamomis idėjomis.


Žodis „atostogos“ dažniausiai asocijuojasi su poilsiu ir malonumu, tačiau dažnas turintis vaikų sutiks, kad suplanuoti šeimos laisvalaikį nėra jau tokia paprasta užduotis. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius