Taryba Jūratę Mikutienę patvirtino Palangos poliklinikos direktore

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-11-06
Peržiūrėta
414
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Taryba Jūratę Mikutienę patvirtino Palangos poliklinikos direktore

Vakar įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje dalyvavo 15 Tarybos narių.
Opozicijos lyderis Danas Paluckas įteikė merui Šarūnui Vaitkui paklausimą, kaip nuo 2005-ųjų miesto ligoninė naudoja biudžeto lėšas, kiek jų įstaigai buvo skirta, kaip ir tai, kiek ligoninei perduota turto.
Paprastai Tarybos posėdžiuose „nesireiškiantis“ socialdemokratas Artūras Sabaliauskas pasiūlė Tarybos Etikos ir Procedūrų komisijoje apsvarstyti „centristą“ Albiną Stankų ir merą, konservatorių lyderį Šarūną Vaitkų.
Kuo abu nusikalto?
A.Sabaliauskui, kaip ir kitiems opozicionieriams, užkliuvo tai, kad A. Stankus praėjusiame Tarybos posėdyje praėjusią savaitę UAB „Palangos autobusų stotis“ darbuotojus neva išvadinęs „kloakos išlaikytiniais.“
Kalbant apie autobusų stotį, mokslininkas sakė, kad jai skiriamos lėšos neefektyviai panaudojamos, kad per daugelį metų, nors buvo prašoma, nebuvo įrengtas keleivių įlaipinimo ir išlaipinimo tablo. A. Stankus suabejojo, ar tikslinga buvo bendrovėje įdarbinti 11 darbuotojų.
„Centristas“ išties pavartojo keistai lietuvio ausiai skambantį žodį, kurio reikšmę vakar A. Sabaliauskas perskaitė pagal apibrėžimą rastą internete.
Anot socialdemokrato, kloaka reiškė nuotekų vamzdį senovės Graikijoje, bet internete galima rasti visai kitokią žodžio reikšmę: „kloaka - kai kurių stuburinių gyvūnų tiesios žarnos praplatėjusi galinė dalis, į kurią atsiveria šlapimo ir lytiniai latakai.“
Kas teisus?
Politikas tikino, kad A. Stankus įžeidė ne tik autobusų stoties darbuotojus, bet ir visuomenę, o posėdžiui vadovavęs Š. Vaitkus, anot A. Sabaliausko, „nesustabdė“ A. Stankaus, todėl ir meras kartu su A. Stankumi turi būti apsvarstyti Tarybos Etikos ir Procedūrų komisijoje.
Nepartinis Eimutis Židanavičius prisiminė, ką buvo kalbėjęs apie biokuro katilo statybas praėjusiame Tarybos posėdyje ir ką jam viešai atrėžė atremdamas kaltinimus meras Š. Vaitkus.
E. Židanavičius sakė, kad biokuro katilinė jau galėjo veikti Palangoje „ jeigu ‚penkis mėnesius nebūtų buvę ieškoma kabliukų projekte“. Matyt, turėta mintyse tai, kad nekokybiškai UAB „Palangos šilumos ūkis“ (direktorius buvo Rimantas Gliožeris, artimas E. Židanavičiaus bičiulis) parengus katilinės techninį projektą, tačiau jo nederino UAB „Litesko“, todėl buvo sugaišta gerokai laiko jį perdarant.
Taryba vakar patvirtino Jūratę Mikutienę Palangos pirminės sveikatos priežiūros centro direktore. Konkurse dalyvavo penki pretendentai.
Kilus erzeliui, praėjusiame Tarybos posėdyje nebuvo likviduota UAB „Palangos autobusų stotis“ (naująją autobusų stotį administruos UAB „Palangos Komunalinio ūkis“ paskirtas administratorius). Vakar tai buvo padaryta net be diskusijų.
Tačiau sprendimo projekte „darbietis“ Edmundas Krasauskas pasigedo teisinės kalbos.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos savivaldybės taryba posėdyje ketvirtadienį, balandžio 29 d. priėmė sprendimą, kuriuo apmokestino automobilių stovėjimą Nemirsetoje.


Ketvirtadalis „kovido“ atvejų Palangoje – besimptomiai, kurorte koronavirusu serga net dviejų metukų vaikutis su tėvais, o rytoj (ketvirtadienį) su Savivaldybe bus sprendžiamas klausimas dėl šaldytuvo vakcinoms laikyti įsigijimo. Skaitykite visą interviu su Jūrate Mikutiene, Palangos miesto poliklinikos (oficialiai, Palangos asmens sveikatos priežiūros centro - aut.)...


Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) taryba šiandien, šeštadienį, patvirtino galutinį kandidatų Seimo rinkimuose sąrašą. Mėguvos apygardoje rinkimuose partijai atstovaus palangiškis, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas Mindaugas Skritulskas.


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį, likus 100 dienų iki Seimo rinkimų, penktadienį, liepos 3 dieną, patvirtino rinkimų apylinkių ribas. Rinkimų apylinkių skaičius sumažėjo – jų, palyginuti su 2019 m., bus 34 mažiau. Palangoje sumažės dviem apylinkėmis.


Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės sprendimo perduoti baseino valdymą savivaldybės įmonei „Palangos investicijų valdymas“. Taryba nagrinės, ar savivaldybė galėjo privilegijuoti savo įmonę, diskriminuoti kitus rinkos žaidėjus ir taip sukurti skirtingas konkurencijos sąlygas, pranešė Konkurencijos taryba.


Žengtas pirmas žingsnis link Palangos asmens sveikatos priežiūros centro modernizacijos – ketvirtadienį pasirašyta miesto poliklinikos rekonstrukcijos techninio projekto parengimo sutartis. Sutartį su UAB „Statybų inžinerinė strategija“, atstovaujama direktorės Reginos Girdžiuvienės, pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė....


Vakar įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje dalyvavo 15 Tarybos narių.


Po Šv.Kalėdų posėdžiavusi  miesto valdžia buvo priversta grįžti prie klausimo dėl kurorto poliklinikos veiklos ir finansinės ataskaitos už 2009 metus ir panaikinti anksčiau priimtą sprendimą. Rugsėjį skubotai priimtą sprendimą netvirtinti įstaigos ataskaitos pareikalavo panaikinti Vyriausybės atstovo tarnyba Klaipėdos apskrityje. Nurodytas ir terminas, jog sprendimą prieštaraujantį...


Liberalcentristai susidorojo su poliklinikos vadovu

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 10 04 | Rubrika: Miestas

Posėdžiavusi miesto valdžia, apsvarsčiusi Palangos Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovo veiklos ir finansinės atskaitomybės ataskaitą už 2009 metus, jai nepritarė. Redakcijos žiniomis, po šių valdančiųjų sprendimo,  numatomas kitas žingsnis – poliklinikos vadovo Egidijaus Rimkaus atleidimas iš pareigų. Beje, dėl ligos E.Rimkus posėdyje nedalyvavo.


„Sodra“ patvirtino naują tvarką

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 30 | Rubrika: Miestas

Prieš šv. Kalėdas Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba patvirtino naują tvarką, kurioje numatyta, kad draudėjai pranešimus apie apdraustuosius ir socialinio draudimo įmokas turės pateikti kiekvieną mėnesį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius