„Tele2“ nuolaidos telefonams, televizoriams, robotams dulkių siurbliams ir draudimui

Palangos tiltas, 2020-11-05
Peržiūrėta
1685
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Tele2“ nuolaidos telefonams, televizoriams, robotams dulkių siurbliams ir draudimui

Dabar itin palankus metas išsirinkti naujus išmaniuosius įrenginius už ypatingą kainą. Pasiūlymais jau galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir e. parduotuvėje www.tele2.lt.
„Išmanieji įrenginiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo, darbo ir buities dalimi. Ieškantiems naujo išmaniojo telefono, televizoriaus ar roboto dulkių siurblio – geros naujienos. Šiuo metu siūlome itin patrauklias sąlygas jiems įsigyti“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Išmanieji su 1 Eur pradine įmoka
„Samsung“ telefonų gerbėjai turėtų suskubti – šiuo metu net keturiems šio gamintojo išmaniųjų telefonų modeliams taikomi ypač geri pasiūlymai.
Dabar ryškus, spartus ir universalus „Samsung Galaxy A41“ (64GB) telefonas su bet kuriuo „Tele2“ planu, nurodytu www.tele2.lt, 24 mėn. sutartimi ir 1 Eur pradine įmoka – vos 8,25 Eur/mėn. Telefono kaina mokant visą sumą iškart – tik 199 Eur.
Su 1 Eur pradine įmoka galite įsigyti ir kitus populiarius „Samsung“ telefonų modelius: galingą „Samsung Galaxy A 71“ (128 GB), ištvermingą „Samsung Galaxy S20 FE“ (128 GB) ir pažangų „Samsung Galaxy S20+“ (128 GB).


Televizoriai vos nuo 1,99 Eur/mėn.
Dabar užsakant televizorių su 24 mėn. „Tele2 Laisvo interneto“ planu ir „Go3“ išmaniąja televizija, pradinė televizoriaus įsigijimo įmoka yra tik 1 Eur. Interneto ir televizijos paketo kaina prasideda vos nuo 21,64 Eur. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn. Taip pat taikoma 50 proc. nuolaida TV priedėliui.
Puikus pasiūlymas šiuo metu taikomas aukšta vaizdo ir garso kokybe pasižyminčiam televizoriui „Xiaomi Mi Led TV 4A 32EU“. Užsakant šį televizorių su 24 mėn. interneto planu ir pasirašant 36 mėn. įrangos pirkimo sutartį, jo kaina – tik 1,99 Eur/mėn.
Tuo tarpu išsirinkus 65 colių ekrano įstrižainę turintį „Samsung Q70T QLED Smart 4K TV“ arba „Samsung Q80T QLED Smart 4K TV“ televizoriaus modelį už simbolinį 1 ct mokestį bus pridėta dovana – „Samsung“ garso sistema „Soundbar HW-Q60T“ namų kino teatrui.
Įsigijus 55 colių įstrižainės televizorių „Samsung Q70T QLED Smart 4K TV“ taip pat dovana – „Samsung“ garso sistema „Soundbar HW-T650“ dar geresnei filmų žiūrėjimo ir žaidimų patirčiai.

Nuolaidos robotams dulkių siurbliams
Šiuo metu su puikia nuolaida galite įsigyti vieną iš vartotojų pamėgtų robotų dulkių siurblių.
Išmanųjį pagalbininką „Ecovacs Deebot 500“ mokant visą sumą iškart galite įsigyti vos už 169 Eur.
„Xiaomi Mi Robot Wet & Dry“ siurbiantis ir plaunantis išmanus siurblys mokant visą sumą iškart kainuos vos 219 Eur.
O didele siurbimo galia ir precizišku grindų plovimu vandeniu pasižymintį dulkių siurblį „Xiaomi Mi Robot Vacuum–Mop P“ šiuo metu mokant visą sumą iškart galite įsigyti vos už 279 Eur.

Namų turto draudimas – tik 3,5 Eur/mėn.
Namuose laikant įvairius vertingus daiktus ir išmaniuosius įrenginius, verta pasirūpinti patikimu ir saugiu namų turto draudimu. Namų turto draudimo kaina – tik 3,5 Eur/mėn. Mėnesio mokestis už draudimo paslaugą bus įtrauktas į „Tele2“ mėnesio mokėjimo sąskaitą.
Be namų turto draudimo, taip pat galite rinktis būsto draudimo, būsto + namų turto draudimo bei privalomojo vairuotojų draudimo paslaugas.
Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose arba paskambinę telefonu 117.
Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis – riboti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ieškantiems išmaniojo laikrodžio su eSIM technologija, naujo telefono ar planšetinio kompiuterio – geros naujienos.  „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Ieškantiems naujo išmaniojo telefono – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė ypač gerų pasiūlymų telefonams įsigyti. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Dirbant ar mokantis namuose svarbu skirti laiko poilsiui bei malonioms pramogoms. Nauji „Tele2“ pasiūlymai visai šeimai jau laukia jūsų internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Šiuo metu svarbiausia išlikti saugiems. Geriausias būdas tai padaryti – leisti laiką namuose su savo šeima. Todėl siūlome ypač patrauklias sąlygas naujiems...


Dabar itin palankus metas išsirinkti naujus išmaniuosius įrenginius už ypatingą kainą. Pasiūlymais jau galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir e. parduotuvėje www.tele2.lt. „Išmanieji įrenginiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo, darbo ir buities dalimi. Ieškantiems naujo išmaniojo telefono, televizoriaus ar roboto dulkių siurblio – geros...


Ilgėjantys vakarai ir vėstantis oras pramogas ir poilsį perkelia į namus. Pasitelkę tinkamus išmaniuosius įrenginius ir sprendimus ne tik paįvairinsite šias veiklas, bet ir sutaupysite. „Tele2“ pasirūpino naujais pasiūlymais, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Mūsų klientai vertina patogumą...


Prasidėjus pavasariui, „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Nuolaidos siekia net iki 45 proc., o jomis pasinaudoti galima visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Pavasarį dažnai norisi atsinaujinti, todėl savo klientams paruošėme puikių...


Artėjant vasaros sezonui, artėja ir atostogų įspūdžiai, kuriuos norėsis įamžinti. Todėl technologijų lyderė „Tele2“skelbia įspūdingas nuolaidas išmaniesiems, galintiems atstoti ir fotoaparatą. Viliojantys pasiūlymai paruošti ir besirenkantiems naujus planus – visa tai klientų laukia operatoriaus salonuose beiinternetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius