Ypatingi „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos telefonams ir išmanioji televizija už itin patrauklią kainą

***, 2021-03-10
Peržiūrėta
2314
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ypatingi „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos telefonams ir išmanioji televizija už itin patrauklią kainą

Ieškantiems naujo išmaniojo telefono – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė ypač gerų pasiūlymų telefonams įsigyti. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Populiariausi ir naujausi „Samsung“ telefonai net iki 31 proc. pigiau
„Samsung“ fanams išties pasisekė. Šiuo metu net trims populiariems telefonų modeliams – „Samsung Galaxy A51“ (128 GB), „Samsung Galaxy S20 FE“ (128 GB) ir „Samsung Galaxy S21 5G“ (128 GB) – taikomos nuolaidos net iki 31 proc.
Pavyzdžiui, minėtą „Samsung Galaxy A51“ (128 GB) išmanųjį dabar galite įsigyti vos už 269 Eur mokant visą sumą iškart. Šis modelis turi galingą aštuonių branduolių procesorių, ryškų 6,5 colių įstrižainės „Super Amoled“ ekraną ir keturgubą pagrindinę kamerą, vaizdą fiksuojančią 48 MP raiška.
Visiems perkantiems „Samsung S21” serijos telefoną – belaidės ausinės dovanų
Kitas vertingas „Samsung“ pasiūlymas – galimybė gauti dovanų patvarias ir kokybiškas „Samsung Galaxy Buds+” belaides ausines. Jos dovanojamos visiems, perkantiems vieną iš „Samsung S21” serijos telefonų.
Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo www.tele2.lt pasirinktu planu ir 24 mėn. sutartimi. Dovana už 0,01 Eur prie užsakymo pridedama automatiškai. Dovanos vertė 149 Eur.

Pamėgti „OnePlus“ modeliai – vos nuo 6 Eur/mėn.
Didelės nuolaidos taikomos ir jaunuolių pamėgtiems „OnePlus“ telefonų modeliams. Išmaniuosius „OnePlus Nord N100“ (64GB), „OnePlus Nord“ (128 GB) ir „OnePlus 8T“ (128 GB) dabar galite įsigyti vos nuo 6 Eur/mėn. su www.tele2.lt pasirinktu planu ir 24 mėn. sutartimi.
Ekonomiškas, ryškus ir pajėgus išmanusis „OnePlus Nord N100“ turi didelę 5000 mAh talpos bateriją, 13 MP raiškos plataus kampo pagrindinę kamerą ir palaiko 18 W galios greitąjį krovimą. Šio telefono kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – 159 Eur.

Kokybiškas išmanusis „Fonos O3“ + dovana
Ieškantiems patikimo telefono už gerą kainą, verta atkreipti dėmesį į „Fonos O3“ (32 GB) modelį. Įsigijus šį telefoną, dabar dovanojamos patogios ir kokybiškos belaidės ausinės „JBL TUNE 225TWS”. Jos pasižymi ilgai neišsenkančia energija – muzika galėsite mėgautis net 25 valandas.
Telefonas turi didžiulę 4000 mAh talpos bateriją, klasikinį 5,7 colio įstrižainės, „HD+“ raiškos „LCD“ ekraną ir 3 GB RAM atmintį, kuri užtikrins sklandų veikimą. „Fonos 03” išmaniajame jau yra įdiegta lietuvių kalba ir populiariausios programėlės, todėl jis bus iškart paruoštas naudoti. Telefono kaina be sutarties mokant visą sumą iškart – 159 Eur.

Pasiūlymas „iPhone“ gerbėjams
Už patrauklią kainą šiuo metu gali įsigyti ir puikiai vertinamą, greitą ir ištvermingą „iPhone SE“ (64 GB) išmanųjį. Jo kaina be sutarties ir mokant visą sumą iškart – 419 Eur.
Šiame modelyje apjungtos pažangių „iPhone 11“ serijos modelių savybės: itin kokybiška kamera ir galingas „A13 Bionic“ procesorius. Ekrano įstrižainė – vos 4,7 colio, bet vaizdas ypač ryškus ir detalus dėl specialios „Retina HD“ technologijos.

Išmanioji televizija „Go3” – vos nuo 2,99 Eur/mėn.
Laisvalaikiui ir smagiems vakarams su šeima – ypatingas išmaniosios televizijos „Go3” pasiūlymas. Specialaus televizijos paketo „Startas“ kaina tik nuo 2,99 Eur/mėn.
Jame rasite 9 tiesioginės televizijos kanalus su 7 dienų archyvo funkcija ir apie 500 val. serialų biblioteką. Papildoma dovana – galimybė žiūrėti pamėgtas „TV3“ laidas ir serialus ankščiau nei per TV. Jei neturite išmanaus televizoriaus, jums prireiks priedėlio. Jo kaina dabar tik nuo 2,5 Eur/mėn.
Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Artėjant naujiems mokslo metams ir iš atostogų grįžtant į darbus, svarbu pasirūpinti geru internetu ir kokybiškais įrenginiais. „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų kompiuteriams, telefonams ir namų internetui, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Ieškantiems išmaniojo laikrodžio su eSIM technologija, naujo telefono ar planšetinio kompiuterio – geros naujienos.  „Tele2“ paruošė daugybę puikių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt


Vasarą pradedame geromis naujienomis. „Tele2“ paruošė daugybę patrauklių pasiūlymų pokalbių planams, nuolaidų telefonams ir išmaniesiems laikrodžiams su eSIM technologija bei ypatingų dovanų. Akcijomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje  www.tele2.lt . 


Svajojantiems apie naują telefoną, išmanųjį laikrodį su „eSIM“ technologija, televizorių namams ar apsaugos kamerą – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė daugybę išskirtinių pasiūlymų, kuriais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Prasidėjus šiltajam sezonui, „Tele2“ paruošė išskirtinių pasiūlymų elektriniams paspirtukams, išmaniems daiktams, telefonams ir išmaniajai televizijai. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Ieškantiems naujo išmaniojo telefono – puikios naujienos. „Tele2“ paruošė ypač gerų pasiūlymų telefonams įsigyti. Jais jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Dabar itin palankus metas išsirinkti naujus išmaniuosius įrenginius už ypatingą kainą. Pasiūlymais jau galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir e. parduotuvėje www.tele2.lt. „Išmanieji įrenginiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo, darbo ir buities dalimi. Ieškantiems naujo išmaniojo telefono, televizoriaus ar roboto dulkių siurblio – geros...


Vasarą norisi savęs neriboti ir naudotis internetu tiek, kiek reikia, ten, kur tik bebūtum. Neribotą mobilųjį internetą, „Laisvą internetą“ ir „iPhone“ išmaniuosius šiuo metu galima įsigyti itin patraukliomis kainomis. Pasiūlymais jau dabar galima pasinaudoti operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Prasidėjus pavasariui, „Tele2“ paruošė viliojančių pasiūlymų populiariesiems „Samsung“ ir „iPhone“ telefonams įsigyti. Nuolaidos siekia net iki 45 proc., o jomis pasinaudoti galima visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt. „Pavasarį dažnai norisi atsinaujinti, todėl savo klientams paruošėme puikių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius