Televizijoje skambės ir naujas 1000 km lenktynių himnas

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013-07-01
Peržiūrėta
1768
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Televizijoje skambės ir naujas 1000 km lenktynių himnas

„...tie, kas greičiausi,
jums tūkstančiai naujų vilčių
šiltai priglausim,
laikysim  už pečių!..“

Tai tik vienas ketureilis iš liepos 10-13 dienomis Palangoje vyksiančių keturioliktųjų 1000 km lenktynių naujojo himno, kuriam žodžius ir muziką sukūrė populiarus atlikėjas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis, geriau žinomas sceniniu Stano slapyvardžiu.  
Naująjį himną „Tai, kas geriausia – lenktynės“, kuris itin dažnai skambės Palangoje vyksiančio renginio metu, įrašė populiarusis „Pop ladies“ ketvertukas – Natalija Bunkė, Oksana Pikul, Liepa Mondeikaitė ir Katažina Nemycko.
 „Naujasis lenktynių himnas skambės ne tik Palangoje, bet ir tiesioginėse televizijos transliacijose iš šių varžybų, kurias galės stebėti visi, varžybų dienomis negalėję apsilankyti šalia didžiausio mūsų kurorto išaugusiame lenktynių miestelyje“, - sako baigiamąjį renginio koncertą ir TV transliacijas rengiančios prodiuserių kompanijos „Tymdrym“ atstovė Laura Paukštė, žadanti, jog   koncerte skambės nuotaikingos, lenktynių dvasią atitinkančios melodijos, tenkinančios daugumos skonį.
Kartu su renginio partnere – LNK televizija – „Tymdrym“ šiemet rengia didelę, daug apimančią transliaciją iš varžybų ir jų užkulisių, kuri tikrai nenuvils automobilių sporto žinovų.
Taigi, pirmasis tiesioginis  LNK pasijungimas iš varžybų arenos Palangoje – šeštadienį, liepos 13 d. nuo 11.50 iki 12.50 val., o antrąjį kartą 1000 km lenktynes LNK tiesiogiai transliuos 15.25 -15.55 val.
Pasibaigus lenktynėms šių kamerų objektyvai nukryps į lenktynių miestelyje pastatytą daugiau nei šimto kvadratinių metrų plotą užimančią sceną, kurioje bus pagerbti šių lenktynių nugalėtojai ir prizininkai ir iš kurios bus tiesiogiai transliuojamas nuotaikingas 1000 km lenktynes vainikuosiantis baigiamasis koncertas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, liepos 14 d., Palangoje pakelta didžiausiu automobilių žiedinių lenktynių festivaliu Baltijos šalyse vadinamų „Aurum 1006 km lenktynių“, surengtų čia jau 22-ą kartą paeiliui, vėliava.


Klaipėdoje vyko Lietuvos karatė kiokušin sporto vilčių žaidynių finalinis etapas, kuriame varžėsi sportininkai jaunių amžiaus grupėje (16-17 m.). Palangos karatė kiokušin klubo „Shodan” auklėtinės Adelė Arcimavičiūtė ir Jūratė Milašiūtė garbingai atstovavo klubui bei miestui šiose varžybose.


Tarp labiausiai spindinčių televizijos, pramogų pasaulio ir sporto žvaigždžių, kurių niekad nestinga didžiausiose ir prestižiškiausiose ne tik Baltijos šalyse 1000 km lenktynėse, šiemet išvysime ir Lietuvos čempioną, šalies krepšinio rinktinės senbuvį Robertą Javtoką.


Lygiai 100 dienų beliko iki tarptautinių 1000 km lenktynių, pagrįstai tituluojamų kaip didžiausia automobilių sporto šventė Baltijos šalyse. Šiemet jos bus neeilinės – 15-osios jų istorijoje. Nors tai dar ne akademinis jubiliejus, tačiau pirmoji ženklesnė sukaktis brangi bei įsimintina ne tik lenktynių organizatoriams, bet ir daugumai varžybose dalyvavusių...


1000 kilometrų lenktynių finišo liniją Palangoje pirmas kirto lietuvis

Pagal Viešųjų ryšių agentūros „Visus Bonus“ pranešimą spaudai, 2013 07 15 | Rubrika: Miestas

Tradicines 1000 kilometrų autolenktynes savaitgalį laimėjo Nemunas Dagilis, atstovaujantis komandai „General Financing-Autopaslauga“. Jis pirmasis kirto 1000 kilometrų lenktynių finišo liniją, anksčiausiai įveikęs šią distanciją sudarančius 334 ratus.


1000 km lenktynių uvertiūra – Vytauto gatvėje  2

„Palangos tilto“, lenktynių organizatorių inf., 2013 07 11 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, liepos 13 d., 12.15 val. Palangoje bus duotas startas keturioliktosioms 1000 km lenktynėms, kurios išlaikė pasitikėjimo egzaminą ir pagrįstai tituluojamos prestižiškiausiomis Baltijos šalyse.


Televizijoje skambės ir naujas 1000 km lenktynių himnas

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013 07 01 | Rubrika: Miestas

„...tie, kas greičiausi, jums tūkstančiai naujų vilčių šiltai priglausim, laikysim  už pečių!..“


Mini žiedas – antrąkart po 1000 km lenktynių sparnu

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013 06 17 | Rubrika: Miestas

Prieš penkerius metus startavusios mini žiedo lenktynės, kurios pernai pirmą kartą debiutavo ir 1000 km lenktynėse, šiemet ir vėl sugrįžta į Palangą. Pirmąjį birželio savaitgalį atidarę vasaros sezoną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, mini žiedininkai antrojo etapo lenktynes ten pat surengs birželio pabaigoje, o trečiojo etapo varžytuvėms jie susirinks jau į...


Šeštadienio vakarą didžiausio mūsų šalies kurorto Palangos padangę nušvietė margaspalviai fejerverkai, skirti „Omnitel 1000 km lenktynių“ čempionų iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) „Oktanas Racing“ garbei. PAR sportininkai Sunas Moodley, Manoghas Maharajus ir Andrew Culbertas su „Porsche 911 GT3“ pirmieji kirto 1000 km...


„Omnitel 1000 kilometrų“ lenktynes laimėjo belgai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 07 20 | Rubrika: Miestas

Tokių lenktynių, sako jų veteranai, Palanga seniai jau nematė! Lenktynių lyderiai keitėsi keliolika kartų - pirmavo ir „Fuchs“ komanda su „Ferrari F430 Scuderia“, ir „Oktanas Racing“ su „Porsche 997 GT3“, bet greičiausi lenktynėse buvo Belgijos „KS Motorsport“ su ypač greitu „BMW Silhuette“ automobiliu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius