Omnitel 1000 km lenktynes laimėjo svečiai iš Pietų Afrikos Respublikos

"Palangos tilto" informacija, 2012-07-23
Peržiūrėta
1867
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Omnitel 1000 km lenktynes laimėjo svečiai iš Pietų Afrikos Respublikos

Šeštadienio vakarą didžiausio mūsų šalies kurorto Palangos padangę nušvietė margaspalviai fejerverkai, skirti „Omnitel 1000 km lenktynių“ čempionų iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) „Oktanas Racing“ garbei. PAR sportininkai Sunas Moodley, Manoghas Maharajus ir Andrew Culbertas su „Porsche 911 GT3“ pirmieji kirto 1000 km lenktynių finišą, greičiausiai nuvažiavę visą distanciją sudarančius 334 ratus.

Nugalėtojams įteiktas pagrindinis šių varžybų trofėjus – pereinamoji taurė, ant kurios bus išgraviruoti jų vardai.

Nuo laimėtojų atsilikę nepilnomis 18 sek., antrieji „Omnitel 1000 km lenktynių“ finišo liniją kirto Belgijos „RESpublika by JR Motorsport“ komandos lenktynininkai Steve Vanbelingenas, Wardas Sluys ir Marco Polandas, vairavę „BMW Silhouette“.

Tik trečiąjį absoliučios įskaitos nugalėtojų pakylos laiptelį šiemet užėmė greičiausi mūsų šalies sportininkai. Ant jo užkopė „Lexus IS“ vairavę „Artas Racing“ ekipos nariai Darius Baltramiejūnas, Dainius Kablys ir Artūras Mrazauskas, kuriam ir buvo patikėtas šių lenktynių finišas. Tretieji prizininkai nuvažiavo 318 ratų.

Aukštą ketvirtąją vietą iškovojo „ElekroBig-Žaibelio“ trio Mantas Gasiūnas, Ignas Palaima ir Ignas Brusokas, su „Honda Integra Type-R“ nugalėtojams pralaimėję 20 ratų.

Penkti liko dyzelinę BMW 320 vairavę „Rimo“ komandos lenktynininkai Rimantas Blažulionis su Sauliumi Vitkausku, įveikę 311 ratų.

Absoliučios įskaitos šešetuką užbaigė „Scaent Baltic Racing Team 2“ lenktynininkai ŠarūnasVaškelis ir Linas Šukys, su BMW M3 įveikę 310 ratų.

Apie pasibaigusį renginį bene iškalbingiausiai byloja absoliutaus čempiono S. Moodley atsisveikinant  ištarti žodžiai: „Nematau priežasčių čia nesugrįžti kitąmet“.

Lenktynėse dalyvavusi palangiškių komanda Turbo žiedas-Raimota absoliučioje įskaitoje liko 17-a.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žinomas žygeivis Saulius Bagdonas ėmėsi nelengvos misijos, dėl kurios širdis turėtų džiaugtis ne tik jam pačiam, bet ir visai Lietuvai. Jis pasiryžęs apkeliauti visą Lietuvą ir įveikti daugiau nei 1000 kilometrų dėl vėžiu sergančių Lietuvos vaikų. Šį žygį, pavadintą „1000 km Širdies žygiu“, organizuoja paramos fondas „Mamų unija“ ir žygeivis S....


Tarp labiausiai spindinčių televizijos, pramogų pasaulio ir sporto žvaigždžių, kurių niekad nestinga didžiausiose ir prestižiškiausiose ne tik Baltijos šalyse 1000 km lenktynėse, šiemet išvysime ir Lietuvos čempioną, šalies krepšinio rinktinės senbuvį Robertą Javtoką.


Lygiai 100 dienų beliko iki tarptautinių 1000 km lenktynių, pagrįstai tituluojamų kaip didžiausia automobilių sporto šventė Baltijos šalyse. Šiemet jos bus neeilinės – 15-osios jų istorijoje. Nors tai dar ne akademinis jubiliejus, tačiau pirmoji ženklesnė sukaktis brangi bei įsimintina ne tik lenktynių organizatoriams, bet ir daugumai varžybose dalyvavusių...


1000 kilometrų lenktynių finišo liniją Palangoje pirmas kirto lietuvis

Pagal Viešųjų ryšių agentūros „Visus Bonus“ pranešimą spaudai, 2013 07 15 | Rubrika: Miestas

Tradicines 1000 kilometrų autolenktynes savaitgalį laimėjo Nemunas Dagilis, atstovaujantis komandai „General Financing-Autopaslauga“. Jis pirmasis kirto 1000 kilometrų lenktynių finišo liniją, anksčiausiai įveikęs šią distanciją sudarančius 334 ratus.


1000 km lenktynių uvertiūra – Vytauto gatvėje  2

„Palangos tilto“, lenktynių organizatorių inf., 2013 07 11 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, liepos 13 d., 12.15 val. Palangoje bus duotas startas keturioliktosioms 1000 km lenktynėms, kurios išlaikė pasitikėjimo egzaminą ir pagrįstai tituluojamos prestižiškiausiomis Baltijos šalyse.


Televizijoje skambės ir naujas 1000 km lenktynių himnas

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013 07 01 | Rubrika: Miestas

„...tie, kas greičiausi, jums tūkstančiai naujų vilčių šiltai priglausim, laikysim  už pečių!..“


Mini žiedas – antrąkart po 1000 km lenktynių sparnu

Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“, 2013 06 17 | Rubrika: Miestas

Prieš penkerius metus startavusios mini žiedo lenktynės, kurios pernai pirmą kartą debiutavo ir 1000 km lenktynėse, šiemet ir vėl sugrįžta į Palangą. Pirmąjį birželio savaitgalį atidarę vasaros sezoną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, mini žiedininkai antrojo etapo lenktynes ten pat surengs birželio pabaigoje, o trečiojo etapo varžytuvėms jie susirinks jau į...


Šeštadienio vakarą didžiausio mūsų šalies kurorto Palangos padangę nušvietė margaspalviai fejerverkai, skirti „Omnitel 1000 km lenktynių“ čempionų iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) „Oktanas Racing“ garbei. PAR sportininkai Sunas Moodley, Manoghas Maharajus ir Andrew Culbertas su „Porsche 911 GT3“ pirmieji kirto 1000 km...


Nuo alinančio karščio iki pliaupiančio lietaus, nuo įspūdingų lenkimų iki skausmingų avarijų... Šiais metais, jau dvyliktose „Omnitel 1000 km” lenktynėse netrūko nieko. Visų lenktynių metu nuolat keičiantis pirmaujančiai komandai, pergalę sugebėjo išplėšti greičiausiai nuvažiavęs 334 ratus  „Neiluva – Martin Sport“ komandos...


„Omnitel 1000 kilometrų“ lenktynes laimėjo belgai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 07 20 | Rubrika: Miestas

Tokių lenktynių, sako jų veteranai, Palanga seniai jau nematė! Lenktynių lyderiai keitėsi keliolika kartų - pirmavo ir „Fuchs“ komanda su „Ferrari F430 Scuderia“, ir „Oktanas Racing“ su „Porsche 997 GT3“, bet greičiausi lenktynėse buvo Belgijos „KS Motorsport“ su ypač greitu „BMW Silhuette“ automobiliu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius