Trylikametės palangiškės Justės Jocytės įvertinimas – kvietimas į Lietuvos moterų rinktinę

***, 2019-10-09
Peržiūrėta
1328
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

13-metė Justė Jocytė sulaukė dar vieno įvertinimo – kvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę. Šią informaciją lrytas.lt patvirtino krepšininkės tėtis Alvydas Jocys. Antradienį vakare apie galimą kvietimą rašė basketnews.lt žurnalistas Lukas Malinauskas. Lapkričio mėnesį pasirengimą atrankai į 2021 metų Europos čempionatą pradėsianti Manto Šerniaus treniruojama rinktinė sužais dvejas rungtynes – lapkričio 14-ąją namuose priims Albaniją, o lakpričio 17-ąją išvykoje žais su Turkijos rinktine. E grupėje taip pat varžosi Serbijos krepšininkės. Lrytas.lt žiniomis, būtent dvikovai su Albanijos rinktine 184 cm ūgio J.Jocytė ir turėtų būti registruota. Su šia rinktine mūsiškės žaidė ir atrankoje į 2019 metų Europos čempionatą, tada lietuvės abu kartus įtikinamai įveikė varžoves – 119:61 ir 146:58. J.Jocytė didžiulio dėmesio sulaukė šių metų vasarą, kai Makedonijoje vykusiame Europos merginų (iki 16 m.) čempionate su Lietuvos rinktine iškovojo sidabro medalius. Iš Palangos kilusi krepšininkė turnyre vidutiniškai pelnydavo po 19,6 taško ir pateko į simbolinį geriausiųjų žaidėjų penketuką.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 2021 m. sausio 1 d. Lietuvoje nuolat gyveno 1 302,7 tūkst. 15 metų ir vyresnių moterų, iš jų 76,5 proc. (arba 996,6 tūkst.) buvo gimdžiusios. Jos pagimdė 1 mln. 962 tūkst. vaikų. Palyginti su 2011 m. surašymo rezultatais, šio amžiaus moterų sumažėjo 8,3 proc. (117,4 tūkst.), pagimdžiusių moterų – 6,6 proc. (70,7 tūkst.), o pagimdytų vaikų – 11,3 proc....


Nacionalinio visuomenės sveikatos centras pranešė, kad jog Palangoje dėl koronaviruso sekmadienį, lapkričio 21 dieną, mirė dvi palangiškės.


Gruodžio 27 d., 18.00 val., Palangos kultūros ir jaunimo centre, Kurhauzo teatro salėje (Grafų Tiškevičių al. 1) vyks Palangos jaunimo apdovanojimai „KOPA 2021“. 


Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.


Palangoje yra išskirtinė vieta, kur karaliauja vien moterys. Vyrams čia užsukti tiesiog draudžiama, nepaisant to, kad daugelis jų šioje erdvėje slapčia norėtų atsidurti bent akimirkai. Tai – Palangos moterų paplūdimys, kuriame dešimtmečiais veikia margaspalvis vasariškas turgus.


Penktadienį, kovo 12 d., į Amžinybę išėjo viena elegantiškiausių Palangos moterų– Agelė Martinkėnienė. Vien tas faktas, kad čia gyveno, dirbo ir buvo laiminga Ji, Palangai neleido vadintis provincija…Ji buvo viena iš profesionaliausių Palangos ekskursijų vadovų, puikiai mokėjusi kelias užsienio kalbas ir iki mažiausių smulkmenų išmaniusi visus savo...


Gerumo niekada nebūna daug, o ypač šiuo slogiu karantino metu. Tačiau būrys Palangos veiklių ir energingų geradarių moterų, susivienijusių į Palangos LIONS moterų klubą, skuba daryti stebuklus – didesnius ir mažesnius. Tiems, kuriems jų labiausiai reikia. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos LIONS prezidente Raimonda Mitkuviene.


Penktadienį, spalio 11 d., Moterų lygoje prie 2019-2020 m. sezono starto linijos stojo naujai suburta Klaipėdos „Neptūno“ komanda, su kuria į moterų krepšinį užtikrintai žengė šalies talentas Justė Jocytė. 13-etė buvo viena rezultatyviausių žaidėjų aikštėje.


13-metė Justė Jocytė sulaukė dar vieno įvertinimo – kvietimo į Lietuvos moterų krepšinio rinktinę.   


Palangos moterų paplūdimyje jau seniai tapo teisėta vien tiktai dailiosios lyties atstovių karaliavimo zona. Anksčiau vyriškiai, patingėję sukti ratą pro miško takelius, dar bandydavo kirsti jiems uždraustą zoną, tačiau ne juokais apšaukti galiausiai įprato į moterų teritoriją šiukštu kojos nekelti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius