TS-LKD Palangos skyrius pirmasis įteikė rinkimų dokumentus

Palangos tiltas, 2014-12-22
Peržiūrėta
1187
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

TS-LKD Palangos skyrius pirmasis įteikė rinkimų dokumentus

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pirmasis tarp kitų kurorto politinių partijų ir visuomeninių judėjimų įteikė dokumentus, reikalingus dalyvauti savivaldos tarybos ir tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie įvyks 2015-ųjų kovo 1-ąją.
„Norime pateikti 42 mūsų rinkimų sąrašo žmonių, kuriuos keliame kandidatais į savivaldybės tarybą, dokumentus“, – vakar kreipdamasis į Palangos miesto savivaldybės rinkimų komisijos pirmininką Virgilijų Beržanskį, sakė TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkasŠarūnas Vaitkus.
Tarp pateiktų dokumentų – ir turto, pajamų deklaracijos, ir Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos pažymos.
„Malonu, kad jūsų partijos skyrius yra pirmasis pateikęs dokumentus. Juos elektronine forma jau gavome sekmadienį. Elektroniniu būdu jūs taip pat pirmieji pateikėte juos“, – sakė V. Beržanskis.
Gauti dokumentai bus patikrinti, jeigu jie yra tinkami, bus suvesti į specialiąją rinkimų elektroninę sistemą, o tada Vyriausioji rinkimų komisija, be kita ko, išduos parašų rinkimų lapus.
Kiekvienas tiesioginių mero rinkimų dalyvis turės surinkti ir rinkimų komisijai pateikti mažiausiai 140 kandidatūrą palaikančių rėmėjų parašų.
„Palangos tiltui“ Š. Vaitkus sakė, kad partijos skyrius iš anksto siekė pateikti visus rinkimų dokumentus rinkimų komisijai iki Kalėdų.
„Atidavę dokumentus anksčiau, tikimės, kad jeigu nereikės nieko juose pildyti, artimiausiu metu komisijai pateikti ir parašus, reikalingus tapti tiesioginių mero rinkimų kampanijos dalyviu“, – sakė Š. Vaitkus.
Š. Vaitkus yra TS-LKD Palangos skyriaus kandidatas mero rinkimuose.
Jis neprognozavo, kiek miesto konservatoriams pavyks gauti mandatų ateinančiuose rinkimuose.
„Tegul sprendžia ir visų darbus įvertina rinkėjai“, – sakė kurorto konservatorių lyderis.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Mažame Palangos kurorte dažniausiai sunku ką nors ilgai išsaugoti paslaptyje, tačiau rinkimams į savivaldybės Tarybą kovo 3-iąją besirengiančių partijų Palangos skyrių ir visuomeninių komitetų vadai savo rinkimų programas – pažadus ir įsipareigojimus palangiškiams – kol kas laiko už septynių užraktų. Nors šios politinės kampanijos dalyviai visus dokumentus...


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pirmasis tarp kitų kurorto politinių partijų ir visuomeninių judėjimų įteikė dokumentus, reikalingus dalyvauti savivaldos tarybos ir tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie įvyks 2015-ųjų kovo 1-ąją.


Penktadienio vakare įvyko 138 bendraminčius vienijančio TS-LKD Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio vienas pagrindinių tikslų buvo pasitvirtinti kiek anksčiau reitinguotą sąrašą į pavasarį vyksiančius rinkimus į Palangos miesto savivaldybės tarybą. Į susirinkimą atvyko 77 skyriaus nariai, kvorumui reikėjo, kad dalyvautų daugiau nei pusė visų narių.


Kieno pastangomis Palangoje buvo atstatytas miesto simbolis Kurhauzas?


Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš Palangoje esančių politinių partijų turinti bendruomenė vienbalsiai patvirtino 43 kandidatų...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos ligoninėje – Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 06 21 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamente duris po remonto atvėrė atnaujintas bei moderniai įrengtas Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. „Palangos departamente yra labai reikalingas 53 lovų Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius, kuriame teikiamos ir paliatyviosios medicinos paslaugos. Į šį skyrių patenka ypač sunkūs Klaipėdos ir Palangos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius