TS-LKD Palangos skyrius pasitvirtino rinkimų sąrašą

Palangos tiltas, 2014-11-24
Peržiūrėta
866
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

TS-LKD Palangos skyrius pasitvirtino rinkimų sąrašą

Penktadienio vakare įvyko 138 bendraminčius vienijančio TS-LKD Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio vienas pagrindinių tikslų buvo pasitvirtinti kiek anksčiau reitinguotą sąrašą į pavasarį vyksiančius rinkimus į Palangos miesto savivaldybės tarybą.
Į susirinkimą atvyko 77 skyriaus nariai, kvorumui reikėjo, kad dalyvautų daugiau nei pusė visų narių.

Kaip sakė rinkimų štabo pavaduotoju išrinktas Palangos miesto tarybos narys Dainius Želvys, jau seniai žinoma, kad TS-LKD Palangos skyrių į rinkimus ves sąrašo lyderis, dabartinis miesto meras Šarūnas Vaitkus, o iš viso sąraše – 42 nariai. Pasak D. Želvio, palyginti su prieš ketverius metus buvusiu sąrašu, šiemet jis gan smarkiai atsinaujinęs bei „atsijauninęs“, be to, pasipildęs buvusiais kitų Palangos dešiniųjų partijų skyrių lyderiais. Keistis sąrašas nebeturėtų, nebent kuris nors kandidatas dėl svarių priežasčių atsiimtų savo kandidatūrą. Tada jį pakeitęs bendrapartietis būtų įrašomas paskutiniuoju numeriu.
Be Š. Vaitkaus, pirmajame TS-LKD rinkimų sąrašo dešimtuke – Mindaugas Skritulskas, Dainius Želvys, Arvydas Dočkus, Julius Tomas Žulkus, Vaidas Šimaitis, Gediminas Valinevičius, Vaidotas Bacevičius, Akvilė Kilijonienė ir Rimantas Antanas Mikalkėnas.
Taip pat susirinkime patvirtintas rinkimų štabas, kurio pirmininku tapo M. Skritulskas, pavaduotojas – D. Želvys.
„Mūsų rinkimų štabas įsikūręs Virbališkės take 3D, kur seniau buvo RS-LKD Palangos skyriaus būstinė. Kiekvieną trečiadienį nuo 18 val. būstinėje budės štabo nariai, kurie lauks savo mintimis, pasiūlymais ar problemomis norinčių pasidalinti palangiškių“, – „Palangos tiltui“ sakė D. Želvys.
Per šių metų rinkimų kampaniją kiek kitaip, nei įprasta, organizuojamas pats rinkimų štabo darbas. Siekiant į jį įtraukti kuo daugiau partijos narių, įkurti keturi komitetai: programų rengimo ir sklaidos, renginių organizavimo, reklamos platinimo ir visų rinkimų organizavimo komitetas.
„Ir aš, ir M. Skritulskas turime daug patirties dirbdami organizuojant rinkimus. Tiek aš, tiek kolega esame buvę štabų pirmininkai ar pavaduotojai tiek rinkimuose į Savivaldybės tarybą, tiek į Seimą. Per tuos metus pamatėme, jog labai svarbu yra įtraukti kuo daugiau bendraminčių į rinkiminį darbą. Tad dabar komitetuose dirba po 7-8 žmones, jie trečiadieniais pateikia savo mintis ir idėjas, kurias mes bendruose pasitarimuose arba priimame, arba dar tobuliname, arba atmetame. Šiuo metu darbas koncentruojasi dviem pagrindinėm kryptim: rengiama TS-LKD Palangos skyriaus rinkimų programa bei dirbama prie pačių rinkimų proceso organizavimo“, – sakė D. Želvys.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Vis labiau šylant orams Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius ragina miesto gyventojus susitvarkyti savo žemės sklypus ir gyvenamąją aplinką.


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pirmasis tarp kitų kurorto politinių partijų ir visuomeninių judėjimų įteikė dokumentus, reikalingus dalyvauti savivaldos tarybos ir tiesioginiuose mero rinkimuose, kurie įvyks 2015-ųjų kovo 1-ąją.


Pirmadienį įvykusiame visuotiniame rinkimų komiteto „Nepartinių palangiškių sąjūdis“ susirinkime buvo patvirtintas kandidatų į ateinančius savivaldos tarybą rinkimų sąrašas. Jame yra 25 žmonės. Tarp kurių-4 buvę ir esantys Tarybos nariai. Sąrašo pirmas dešimtukas toks: Eimutis Židanavičius, Alvydas Kačenauskis, Jonas Špelveris, Adelė...


Penktadienio vakare įvyko 138 bendraminčius vienijančio TS-LKD Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio vienas pagrindinių tikslų buvo pasitvirtinti kiek anksčiau reitinguotą sąrašą į pavasarį vyksiančius rinkimus į Palangos miesto savivaldybės tarybą. Į susirinkimą atvyko 77 skyriaus nariai, kvorumui reikėjo, kad dalyvautų daugiau nei pusė visų narių.


Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš Palangoje esančių politinių partijų turinti bendruomenė vienbalsiai patvirtino 43 kandidatų...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos ligoninėje – Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 06 21 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos Jūrininkų ligoninės Palangos departamente duris po remonto atvėrė atnaujintas bei moderniai įrengtas Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. „Palangos departamente yra labai reikalingas 53 lovų Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius, kuriame teikiamos ir paliatyviosios medicinos paslaugos. Į šį skyrių patenka ypač sunkūs Klaipėdos ir Palangos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius