„Vardan Lietuvos“ Palangos skyrius pristatė savo sąrašą – valdžia rūpindamasi turistais neturi pamiršti gyventojų

Palangos tiltas, 2023-01-18
Peržiūrėta
1676
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Vardan Lietuvos“  Palangos skyrius pristatė savo sąrašą – valdžia rūpindamasi turistais neturi pamiršti gyventojų

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Palangos skyrius sausio 11 dieną pristatė savo kandidatų į Palangos miesto Tarybą kandidatų sąrašą, taip pat savo kandidatą į merus – Joną Kubilių.

Į susitikimą su miesto gyventojais atvyko ir partijos pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Rūpinantis turistų pritraukimu į šį kurortą neturi likti pamirštos vietos gyventojų problemos. Jas taip pat būtina spręsti. Ar bus pokytis Palangoje? Tai turi pasakyti gyventojai savivaldos rinkimuose“, – teigė S. Skvernelis.

Demokratų kandidatas į Palangos merus Jonas Kubilius kalbėjo, kad šiame kurorte reikia ne tik naujų pokyčių, bet ir didesnio dėmesio socialinei sričiai, atsinaujinančiai energetikai ir darbams, kurie šį kurortą paverstų patogiu ir šiuolaikišku miestu-lyderiu Baltijos jūros regione.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Palangos skyriaus pirmininkė ir jo kandidatų sąrašo į Palangos miesto savivaldybės tarybą lyderė yra Elena Kuznecova. Antru numeriu eina Domininkas Jurevičius. Trečiu – Jonas Kubilius.

Artėjančiuose savivaldybių merų ir tarybų rinkimuose Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ dalyvaus 7-uoju rinkiminiu numeriu, jos Palangos skyriaus sąrašas į tarybą kelia 31 kandidatą.

PT inf.

Jūsų komentaras:

Meta 2023-01-20 07:38 (IP: 162.158.222.244)
Man jie beviltiški...

Taip pat skaitykite

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Palangos skyrius sausio 11 dieną pristatė savo kandidatų į Palangos miesto Tarybą kandidatų sąrašą, taip pat savo kandidatą į merus – Joną Kubilių.


Praėjusį savaitgalį Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių Demokratų (TS-LKD) Palangos skyrius pristatė savo kandidatų į savivaldybės Tarybą sąrašą. 


Nuo 2022 m. birželio 7 d. Antano Mončio namų-muziejaus prieigose veikia lauko paroda "Lenkija ir Lietuva - kartu vardan laisvės". Paroda  veiks iki liepos 18 d.


Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Palangos kurorto verslo skyrius šiemet švenčia savo 20-metį. „Profesinis mokymas Lietuvoje išgyvena tikrą atgimimą. Tą liudija kasmet vykstančio bendrojo priėmimo rezultatai bei augantis stojančiųjų skaičius. Didžiausias ir populiariausias Lietuvoje – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, kuris turi ir...


Penktadienio pavakare į susitikimą Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje pakvietusi jaunosios kartos rašytoja Monika Budinaitė kartu su leidyklos „Charibdė“ redaktore Rita Kubiliene su palangiškiais kalbėjo ne tik apie trečiąją rašytojos knygą „Kanifolijos dulkėse“, bet ir apskritai apie kūrybą ir nuolat aplink sklandančias...


Penktadienio vakare įvyko 138 bendraminčius vienijančio TS-LKD Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio vienas pagrindinių tikslų buvo pasitvirtinti kiek anksčiau reitinguotą sąrašą į pavasarį vyksiančius rinkimus į Palangos miesto savivaldybės tarybą. Į susirinkimą atvyko 77 skyriaus nariai, kvorumui reikėjo, kad dalyvautų daugiau nei pusė visų narių.


Šeštadienio pavakare į pabaigą einant puikiam kurortiniam sezonui ir karštai vasarai, ne mažiau karštam būsiančiam politinio sezono rudeniui pasirengti į visuotinį susirinkimą rinkosi TS-LKD Palangos skyriaus nariai. Gausiausią būrį narių – net 132 – iš Palangoje esančių politinių partijų turinti bendruomenė vienbalsiai patvirtino 43 kandidatų...


Riešinių mezgėjos pristatė savo parodą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį dar vieną pavasario gūsį padovanojo palangiškės, tautinio paveldo sertifikatus gavusios riešinių mezgėjos Birutė Čepienė ir Milda Zubernienė. Jos savo riešinių parodą atidarė dailės salone „Mostas“, kur susirinko gausus būrys sveikintojų.


N.Marčėnaitė palangiškiams pristatė savo knygą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį pirmadienį Palangos „Ramybės menų ir maisto kiemelis“ suviliojo maisto gaminimą mėgstančius, o ir meno nevengiančius palangiškius ir vis dar poilsiaujančius vasarotojus, kurie atvyko į menininkės bei žinomos televizijos vedėjos Nomedos Marčėnaitės knygos pristatymą „Virtuvės užrašai“. Diena anksčiau buvo pristatyta N.Marčėnaitės bei jos vyro Mariaus Jonučio tapybos darbų bei...


Praėjusią savaitę, trečiadienį Palangos viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta dailininkės, poetės Daivos Molytės-Lukauskienės kūryba bei paroda „Pasivaikščiojimai...“. Atvykusiai menininkei draugiją palaikė Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Rimantas Černiauskas, o gyvąja muzika suteikė galimybę pasidžiaugti saksofonininkas Juozas Strupinskas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius