Užkanavėje įgyvendinamos potvynių rizikos mažinimo priemonės

Palangos tiltas, 2022-08-17
Peržiūrėta
1404
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Užkanavėje įgyvendinamos potvynių rizikos mažinimo priemonės

Užkanavėje intensyviai vyksta darbai – įgyvendinamas potvynių rizikos valdymo Palangos mieste projektas.

Jau baigiama rekonstruoti valstybei nuosavybės teise priklausančius atvirus melioracijos griovius-kanalus, įskaitant ir reguliuotus upelius. Įgyvendinant projektą, iš viso bus atnaujinta apie 8,7 km kanalų atkarpa.

Įgyvendinant Potvynių rizikos valdymo Palangos mieste projektą, be minėtų darbų, šalia Užkanavės gatvės ir Ošupio upelio sankirtos bus pastatyta siurblinė su 3,3 m gylio kompensaciniu rezervuaru, kuriame potvynių metu kaupsis perteklinis vanduo. Paviršinis vanduo iš kompensacinio rezervuaro siurbliais bus išpumpuojamas į Ošupio upelį.

Iki rekonstrukcijos paviršinis vanduo savitaka ištekėdavo į Baltijos jūrą, tačiau esamų griovių sistema neužtikrino reikiamo ploto nusausinimo. Įrengus kompensacinį rezervuarą su siurbline, potvynių grėsmė esamiems sklypams sumažės. Šiukšlėms sulaikyti nuo Ošupio upelio aukštupio bus įrengtos šiukšlių sulaikymo grotos.

Visas suplanuotas potvynių rizikos mažinimo priemones planuojama įgyvendinti iki metų pabaigos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjų kolegija trečiadienį paskelbė nutartį byloje dėl reikalavimo užtikrinimo priemonės taikymo, rašoma pranešime žiniasklaidai.


Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko korupcijos rizikos analizę Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono ir Palangos miesto savivaldybėse išduodant statybą leidžiančius dokumentus.


Užkanavėje intensyviai vyksta darbai – įgyvendinamas potvynių rizikos valdymo Palangos mieste projektas.


Palangoje, Užkanavės gyvenvietėje kasmet iškylant potvynių rizikai, savivaldybė ruošiasi išspręsti šią problemą ir įrengti tam reikalingą siurblinę. 


Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) vasarą atliko korupcijos rizikos analizę ir įvertino Klaipėdos, Palangos miestų ir Neringos savivaldybių veiklą finansuojant kultūros ir meno projektus bei kitus tokio pobūdžio renginius. Buvo nustatyta daugybė taisytinų dalykų. Konkrečiai kalbant, STT Palangai pateikė 17 pasiūlymų. Savivaldybės per tris mėnesius privalėjo informuoti STT, kaip atsižvelgta ar...


Palangos policija informuoja, kad Kovo 19–21 dienomis Palangoje bus vykdomos prevencinės priemonės ir padidintas policijos pareigūnų dėmesys vairuotojų blaivumui.


Norint užtikrinti tinkamą veido odos priežiūrą, teks kokybiškai įgyvendinti ir tam tikrus etapus: valymą, šveitimą, drėkinimą bei maitinimą. Kiekvienas iš jų yra savaip svarbus, o kad, galėtumėte užtikrinti geriausius rezultatus, verta rinktis ir tam skirtas priemones. Veido valymo priemonės – taip pat ne išimtis. Šiandien jų galite įsigyti visose veido...


Trečiadienį, kovo 15 d., Palangos miesto globos namus ir Palangos miesto socialinių paslaugų centrą pasiekė geradarių miestui padovanotos apsaugos priemonės – respiratoriai FF P2 bei rankų dezinfekavimo skystis.


Palangos miesto savivaldybė kviečia sveikus, rizikos grupei nepriklausančius pilnamečius asmenis tapti savanoriais ir padėti organizuojant izoliuotų ar turėjusių kontaktą su sergančiais koronaviruso liga asmenų maitinimą, transportavimą, apgyvendinimą ir pan.


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyrius informuoja, kad gripo vakcina, skirta 2018–2019 m. gripo sezonui, įsigyta už valstybės lėšas, rizikos grupių skiepijimui pristatyta į visas Klaipėdos apskrities asmens sveikatos priežiūros įstaigas (ASPĮ). Šių metų gripo sezonui Klaipėdos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius