V. Jurgučio mokykloje – moksleivių diskusijos anglų kalbos renginyje

Palangos tiltas, 2017-10-30
Peržiūrėta
2615
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

V. Jurgučio mokykloje – moksleivių diskusijos anglų kalbos renginyje

Melita SINUŠAITĖ

Spalio 18 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko anglų kalbos renginys „On TV Tonight. Live“. Į jį susirinko ne tik mūsų klasiokai ir mokytojai, taip pat atvyko ir buvę mūsų mokyklos mokiniai iš Palangos senosios gimnazijos.
Mokyklos aktų salėje žiūrovai susirinko lyg į kino teatrą. Renginio idėja – televizijos laida. Matėme vis kitokius kanalus, kuriuose buvo rodomos skirtingos laidos, kalbama apie skirtingus dalykus.
Prie filmuko kūrimo prisidėjo mokiniai nuo penktų klasių iki vyriausiųjų, dešimtokų. Jiems ypač patiko ruoštis renginiui. Buvo puikiai praleistas laikas, mokiniai bendradarbiavo su mokytojais. „Mums labai patiko dalyvauti šiame projekte, įgijome naujos patirties. Labai dėkojame mokytojams, kad paskatino dalyvauti jame“, – sakė 8b klasės mokinės.
Buvo įdėta daug pastangų, nuoširdaus darbo bei talento: vaikai patys rašė kalbas, filmavo bei montavo filmuką. Vieni mėgstamiausių žiūrovų kanalų buvo „Troubled Teens“, kuriame 8c ir 8b klasių mokiniai Melita, Joris, Danielius, Kristupas, Jurgis, Markas, Laura, Vismantė ir Hubertas išreiškė požiūrį į svarbius dabartinių ir praėjusių kartų skirtumus. Taip pat vienas labiausiai sužavėjusių kanalų buvo „Baby TV“, kurio metu girdėjome, kaip gražiai groja gitara ir angliškas dainas atlieka 8b klasės mokinės Adrija ir Beatričė. Mūsų televizijos laidai einant į pabaigą pamatėme filmuką, kuriame dainuoja ir šoka buvę mūsų mokyklos mokiniai.
Šis renginys ne tik praturtino mūsų anglų kalbos žinias. Turėjome progą išreikšti savo nuomonę mums ir mūsų bendraamžiams aktualiomis temomis, parodyti savo talentą, ugdyti savo asmenybes. Mūsų mokyklos mokiniams jau įprasta anglų pamokose reikšti savo nuomonę, diskutuoti, o tokie renginiai dar labiau praplečia šias galimybes.
Ir žiūrovų, ir dalyvių nuomonė apie renginį buvo panaši ir kategoriška – tokių renginių reikia kuo daugiau. „Mums labai patiko šokti ir dainuoti! Buvo labai smagu ir linksma repetuoti. Norėtume, kad tokie renginiai vyktų bent kartą per mėnesį“, – sakė 6a klasės mokinės Arminta ir Domilė. „Džiaugiuosi, kad čia dalyvavau! Laikas nebuvo praleistas veltui. Visada svajojau patekti į televiziją, ir ši svajonė išsipildė štai tokiu būdu“, – kalbėjo 7a klasės mokinė Gabija.
Taigi, sulaukus puikių atsiliepimų Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokiniams motyvacijos netrūksta. Tikimės daugiau tokių renginių, kuriuose galėsime praplėsti akiratį bei puikiai praleisti laiką.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 7 d. vyko Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos (LAKMA) asamblėja, kurioje patvirtintas 2024 m. veiklos planas, atnaujinti asociacijos įstatai, išrinkta valdyba bei prezidentas.


Nuo trečiadienio iki savaitės pabaigos abiturientai laikys anglų kalbos egzamino kalbėjimo dalį.


Šiandien pagrindinę užsienio kalbą – anglų – Palangos senojoje gimnazijoje jaunuosius palangiškius moko 6 pedagogai: mokytojos Kristina Galdikė ir Gintarė Žindulienė, vyresnieji mokytojai Justas Žulkus ir Vitaly Kirilov bei metodininkės Audra Kaklienė ir Aušrinė Janušienė.


Nors moksleivių  beveik visoje šalyje mažėja, Palanga – maloni išimtis: miesto mokyklų duris rugsėjo 1-ąją pravers daugiau mokinių. 


Gegužės 4-5 dienomis Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje kaip niekad dažnai skambėjo vokiečių kalba – vyko respublikinė vokiečių kalbos olimpiada 11-ų klasių mokiniams ir konkursas 8-tų klasių mokiniams. Olimpiadoje ir konkurse dalyvavo daugiau nei 60 mokinių iš visos Lietuvos. Džiaugiamės, kad šiam renginiui buvo pasirinkta Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė...


Balandžio 13-14 dienomis Kauno ,,Aušros” gimnazijoje vyko tradicinio Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurso (9-10 klasės) šalies etapas. Jame Palangos miestui atstovavo Palangos senosios gimnazijos II B klasės mokinė Justė Jankauskaitė. Pasibaigus konkursui gimnazija sulaukė džiugios žinios


Spalio 18 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko anglų kalbos renginys „On TV Tonight. Live“. Į jį susirinko ne tik mūsų klasiokai ir mokytojai, taip pat atvyko ir buvę mūsų mokyklos mokiniai iš Palangos senosios gimnazijos.


Greitai Palangoje anglų kalbos prireiks labiau nei rusų  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 06 29 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Prieš savaitę sulaukėme Joninių – astronominės vasaros sezono pradžios, o tikrosios vasaros kaip nėr, taip nėr.


Mokyklose karaliauja anglų ir rusų kalbos, taip į šešėlį nustumdamos vokiečių ir prancūzų. Bent jau taip galima pagalvoti, pažvelgus, jog mokiniai jau ilgą laiką nebesirenka mokytis šių kalbų kaip pirmųjų užsienio kalbų, o ir egzaminų nelaiko. Tuo tarpu anglų kalbos egzaminą norinčiųjų laikyti skaičius kasmet vis auga. Niekas neabejoja, jog anglų kalba yra tapusi...


Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Beatričė Karpovič respublikiniame anglų kalbos konkurse, kuris organizuojamas IX-X klasių mokiniams, tapo prizininkė – ji buvo apdovanota 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius