Vagys plėšė prabangius automobilius

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009-02-13
Peržiūrėta
1123
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Tą pačią dieną apiplėšta kita moteris. Ji pranešė, kad apie 20 val. pastebėjo išdaužtą automobilio „Ford Focus“ lango stiklą. Automobilis stovėjo Meilės alėjoje. Iš jo pavogta rankinė, kurioje buvo mobilusis telefonas „Nokia 6300“, „Hansa“ ir SEB bankų mokėjimo kortelės, higienos ir kosmetikos priemonės. Nuostolis – 1 tūkst.100 litų.

Šeštadienį, apie 16 val. Klaipėdos gyventoja N.T. (gim.1951 m) taip pat pranešė apie įvykdytą vagystę iš jai priklausančio automobilio „BMW 170“, stovėjusio Ošusio gatvėje. Išdaužus kairės pusės galinio lango stiklą, vagys pagrobė rankinę su dokumentais. Nuostolis – 3 tūkst.970 litų.

Pirmadienį pusę devintos vakaro Lenkijos pilietis R.P. ( gim.1971 m.) pranešė, kad apie 18 val. pastebėjo išdaužtą automobilio vairuotojo pusės galinio lango stiklą. Automobilis „VW Caravela“ stovėjo S.Nėries gatvėje. Vagys nugvelbė du lagaminus su firmos „Motostal“ dokumentais. Nuostolis – 2 tūkst.500 litų.

Susidūrė automobiliai

Praėjusį šeštadienį po vidurnakčio Palangoje, S.Daukanto ir Kęstučio gatvių sankryžoje automobilis „Ford probe“ vairuojamas Šiaulių miesto gyventojo M.B., gim.1990 m, važiuodamas šalutine S.Daukanto gatve tiesiai pietų kryptimi ir priartėjęs prie S.Daukanto ir Kęstučio gatvių sankryžos nesustojo ties kelio ženklu „Stop“ ir nepraleido pagrindine Kęstučio gatve tiesiai link jūros važiavusio automobilio „Peugoet 607“, vairuojamo Klaipėdos rajono gyventojo A.M., gim. 1986 m.

Automobiliai susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo „Peugoet“ vairuotojas, kuris nuvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Jam nustatyta pirminė diagnozė – pažeistas inkstas.

Apvogtas salonas

Šių metų sausio 9 d. 2 val. nakties Vytauto g.53, išdaužus įėjimo durų stiklą, patekta į mobilaus ryšio telefonų saloną, priklausantį UAB „Provikis“. Iš salono niekas nedingo. Nuostolis nustatinėjamas.

Vagystė Moksleivių klube

Pirmadienį apie 11 val. palangiškė J.S. ( gim. 1971 m.) pranešė, kad vasario 5 dieną apie 15 val. iš jos nepilnamečio sūnaus, gim.1997 metais Moksleivių klube, įsikūrusiame Vasario 16 – osios gatvėje, iš rūbinėje kabėjusios striukės pavogtas mobilaus ryšio telefonas „Samsung“. Žala – 800 litų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ilgapirščiai susižėrė nemenką grobį iš aukų, kurios laikė grynuosius pinigus automobilyje ir kuprinėje.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas rugsėjo 2 d. pranešė apie vagystę vieno iš Palangos prekybos centro automobilių stovėjimo aikšelėje.


Balandžio 12-ąją, apie 12.10 val. Palangoje, Vanagupės g., pastebėta, kad iš automobilių stovėjimo aikštelėje stovėjusio automobilio „Kia Sportage" bagažinės yra pavogta vyriška rankinė, kurioje buvo 2500 eurų, įmonės dokumentai, spaudas ir USB atmintinė. Pradėtas vagystės tyrimas.


Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Palanga vasarą tampa vagių rojumi – vieni jų vagia prabangius automobilius – praėjusį savaitgalį buvo pavogtas daugiau kaip 100 tūkstančių eurų kainuojantis automobilis „BMW“ – jų detales, kiti – dviračius. Kol policija vis dar ieško vagišių, nugvelbusių ne tik minėtąjį „BMW“, bet ir trijų automobilių „Porsche“ žibintus...


Kas niokoja BMW automobilius Palangoje?

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 03 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos ir Palangos policijos pareigūnai ieško nusikaltėlių, niokojančių BMW automobilius. Per parą Klaipėdoje ir Palangoje buvo nusiaubtos trys mašinos


  Generalinis konsulas Karaliaučiuje Vaclavas Stankevičius gali lengviau atsikvėpti – pačiame Palangos centre pirmadienį pavogtas naujutėlis konsulo visureigis BMW X5, priklausantis Užsienio reikalų ministerijai ir kuriuo naudojosi Palangoje gyvenantis V.Stankevičius, vakar buvo rastas. Buvo sulaikyti ir automobilio vagys.   Daugiau informacijos – vėliau...


Reklamai – automobilio stiklas

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 17 | Rubrika: Miestas

Kaip sakoma, kiekvienas pardavėjas giria savo prekę. Ir giria taip, kaip išmano. Kol savivaldybės galvos vis dar sprendžia kaip apmokestinti originalius palangiškių reklamavimosi būdus, „marketingo specialistais“ tituluojami smulkieji verslininkai stebina išradingumu.


Vagys plėšė prabangius automobilius

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 02 13 | Rubrika: Kriminalai

Praėjusį penktadienį vagys kėsinosi į prabangių markių automobilius. Palangos gyventoja R.J. ( gim.1971 m.) pranešė, kad apie 15 val. pastebėjo, jog yra išdaužtas „BMV“ markės automobilio, stovėjusio Kastyčio gatvėje, galinių durų stiklas. Iš automobilio pavogta rankinė, kurioje buvo skaitmeninis fotoaparatas „Sony“, auksinis žiedas, auksiniai auskarai, auksinė grandinėlė, kosmetika, mobilusis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius