Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

Palangos tiltas, 2018-06-15
Peržiūrėta
826
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasarą naršykite laisvai – „Tele2“ dovanoja net 100 GB

Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigi,jos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalintis atostogų nuotraukomis.Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.
„Vasaros atostogų metu tikrai nesinori galvoti apie interneto duomenų likutį, o ir progų naršyti pasitaiko daugiau, todėl besirenkantiems naują planą – paruošėme dovanų“, – sakė„Tele2“ prekybos vadovėVaida Burnickienė.
100 GB nemokamų duomenų pasiūlymas šiuo metu galioja su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS planu nuo 2 GB duomenų (kaina – nuo 8,5 Eur/mėn.). Ši dovana bus aktyvinta kartu su sutartimi ir galios 90 d. Lietuvos teritorijoje. Pasiūlymo laikas ribotas.
Pradinė telefonų įmoka – tik 1 Eur!
Pradėti žvalgytis naujo plano bei telefono – dabar yra pats metas ne tik dėl dovanojamų duomenų. Šiuo metu „Tele2“ salonuose ir internetinėje svetainėje www.tele2.ltdaugeliui išmaniųjų, mokant mėnesio mokestį, taikoma vos 1 Eur pradinė įmoka.
Vienas tokių pasiūlymų yra skirtas „Samsung“gerbėjams. Sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį – 5,2 colių įstrižainės ekraną turintis „Samsung Galaxy J5“ kainuos tik 6,58 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 259 Eur).
Suskubti turėtų ir „Huawei“aistruoliai. Pilno ekrano, grožio algoritmą asmenukėms turintį išmanųjį „Huawei P smart“ šiuo metu galima įsigyti itin geromis sąlygomis. Sumokėjus pradinę, taip pat tik1 Eur, įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, šis išmanusis kainuos vos 8,66 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 279 Eur).
Kitas pasiūlymas paruoštas norintiems įsigyti fotografų simpatijas pelniusį „Huawei P 20“. Sumokėjus pradinę 1 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, šis išmanusis kainuos tik 22,83 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 649 Eur).
Ir tai dar ne viskas. Perkant telefoną „Huawei P 20“,kamerą „EnVision 360“galima įsigyti vos už 1 centą (įprasta kaina – 199 Eur). Šį išmanų įrenginį sudaro dvi 13 MP kameros skirtingose kameros pusėse, todėl ją prijungus, vaizdus fotografuoti bei filmuoti galima tiesiog žiūrintper telefono ekraną.
Telefonamspapildomaitaikomasvalstybėsnustatytaslaikmenosmokestis.Pasiūlymų, įrenginių ir dovanų kiekis bei laikas – riboti.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos J. Basanavičiaus gatvėje vasarą, kaip ir praėjusiais metais, bus draudžiama važiuoti elektriniais paspirtukais, dviračiais bei velomobiliais. Analogiškas ribojimas, priimtas siekiant užtikrinti pėsčiųjų saugumą, visus metus galioja ant jūros tilto bei Birutės parke.


Su dideliais pokyčiais šią vasarą svečius pasitiks Šventoji – Savivaldybės taryba, tvirtindama šių metų miesto biudžetą, numatė visą šios aikštės rekonstrukcijai užbaigti reikalingą finansavimą.


Palangos paplūdimiai šią vasarą bus valomi moderniau.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Prasidėjusi vasara reiškia daugiau laiko sau, taigi,jos metu kaip niekada norisi naršyti nevaržomai: internete klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ar dalintis atostogų nuotraukomis.Todėl technologijų lyderė „Tele2“ kviečia savęs neriboti ir dovanų siūlo net 100 GB duomenų.


„Palangos tiltas“ tęsia apžvalgą apie praėjusį vasaros sezoną. Kiekviena vasara – pats karštymetis ir kurorto policijai, kuri vasarą sulaukia pastiprinimo ir iš kitų policijos komisariatų. O kaip ši? Į klausimus atsakė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Jurgita...


Palanga mažuosius kurorto gyventojus, jų tėvus bei visus svečius vėl kviečia pasidžiaugti spalvingomis muilo burbulų pramogomis, pavadintomis „Vėjo gaudymo valanda“. Tai – užsiėmimas vaikus auginančioms šeimoms, norinčioms laisvalaikį su mažaisiais praleisti aktyviai ir įdomiai.


Paspaudus šaltukui mieste suskubta rengti čiuožyklas. Kaip ir pernai, pramogautojai jau laukiami Birutės parke, o savaitgalį norinčiuosius planuojama pakviesti ir į Taikos gatvėje esančią čiuožyklą, įrengtą prieš prekybos centrą „Iki“ esančios automobilių stovėjimo aikštelės vietoje.


Tai buvo mano paskutinės priešvedybinės „daugiadienės aplink Tarybų Lietuvą“ su Vilniaus genijais – kurso draugu prozininku Viktoru Brazausku ir iš Skuodo arčiau bohemos olimpo Vilniuje atšuoliavusiu čigoniško gymio „šnekoriumi“ Rolandu Granausku, kuris tuomet dar net neįtarė tapsiąs lietuvių literatūros klasiku. Kai iki...


Palangiškiai Palangai dovanoja keturių koncertų ciklą  1

„Palangos tilto” informacija, 2013 04 04 | Rubrika: Miestas

Palangoje šį pavasarį pirmą kartą nuskambės koncertų ciklas „Palangiškiai – Palangai“, kurio tikslas yra garsinti mūsų mieste gyvenančius arba iš Palangos kilusius profesionalios klasikinės muzikos atlikėjus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius