Vienas brolis Paluckas vėl šovė į viršų Palangoje, o kitas – visoje šalyje

Linas JEGELEVIČIUS, 2017-04-10
Peržiūrėta
1836
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gintautas Paluckas ir Danas Paluckas
Gintautas Paluckas ir Danas Paluckas

Lietuvos socialdemokratų partija mažiau kaip po dvejų savaičių pasveikins savo naująjį lyderį. Juo taps arba Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas, arba ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, kurie abu surinko daugiausiai balsų po balsavimo LSDP skyriuose.
Į LSDP pirmininkus pretendavo penki politikai – be G. Palucko ir M. Sinkevičiaus tai buvo Seimo nariai Andrius Palionis ir Artūras Skardžius bei eks-parlamentaras Mantas Varaška.
Iš beveik 9 700 balsavusiųjų už G. Palucką savo balsą atidavė 4 017 socialdemokratų, už M. Sinkevičių – 3 654. Jie ir pateko į antrąjį turą, kuris vyks balandžio 28-29 dienomis. A. Palionis surinko 1 166 balsus, A. Skardžius – 608, o M. Varaška – 252.
„Socialdemokratų partijos skyriuje partijos pirmininko rinkimuose dalyvavo 65 nariai. Už G. Palucką balsavo 61, už M. Sinkevičių – 3, vienas biuletenis buvo negaliojantis“, – „Palangos tiltui“ sakė LSDP Palangos skyriaus pirmininkas Danas Paluckas, kuris yra G. Palucko brolis.
Praėjusį savaitgalį LSDP Palangos skyrius naujai dvejų metų kadencijai savo pirmininku vėl perrinko D. Palucką. Už jį balsavo 34 partijos bičiuliai, trys biuleteniai buvo sugadinti, susirinkime dalyvavo apie 40 partiečių. Anot D. Palucko, skyriuje yra 82 nariai.
Naujasis pirmininkas, kuris pakeis po socialdemokratams nesėkmingų Seimo rinkimų apie atsistatydinimą pareiškusį Algirdą Butkevičių, pareigas pradės eiti gegužės 6-ąją rengiamame LSDP suvažiavime.
LSDP – antra po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų stambi partija šalyje, rengianti lyderio rinkimus visuotiniu savo narių balsavimu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. 


Norintiems kiek ilgiau šią vasarą pabūti prie lietuviškų Baltijos jūros krantų, bet nemėgstantiems permokėti už apgyvendinimą ar tiesiog teikiantiems prioritetą poilsiui gamtoje visai netoli jūros, yra labai puiki išeitis – kempingai. 


Koks šiuo metu, koronaviruso pandemijai nurėžus tūkstančius darbo vietų, yra nedarbo lygis Palangoje? Koks jis buvo vasario pradžioje prieš metus? O 2018 metais? „2021 m. vasario 1 d. Palangos m. sav. darbo neturintys asmenys sudarė 17,2 proc. visų darbingo amžiaus gyventojų. 2020 m. vasario 1 d. – 9,9 proc., 2019 m. vasario 1 d. – 9,6 proc., 2018 m. vasario 1...


Praėjusią savaitę, trečiadienį, Bronius Vaitkus, jauniausias miesto Savivaldybės Tarybos narys, kurorto mero Šarūno Vaitkaus brolis, sulaukė trisdešimtmečio, o su juo – ir krūvos dovanų, tačiau vyras jubiliejaus šventę planuoja po karantino. Jis atsakė į „Palangos tilto“ klausimus. 


Savivaldybei ir Švietimo ir mokslo ministerijai skyrus lėšų, šimtai Palangos ir Šventosios moksleivių vasarą leidžia ne ieškodami nuotykių gatvėse, o prasmingai – keliose dešimtyse įvairių sporto, edukacinių ir pramoginių stovyklų. Kai kurie kurorto vaikai vasaroja net ne Palangoje – stovyklų geografija driekiasi po visą Lietuvą.


Balandžio 1-ąją Nacionalinio visuomenės sveikatos centro(NVSC) Palangos skyriuje gauti 2 pranešimai apie nustatytus susirgimus koronaviruso infekcija. Abu asmenys - Palangos gyventojai.


"Smagu, kad bent vienas vaikas namie“, – šypsosi palangiškis Alvydas Jocys, Lietuvos krepšinio talentų Justės ir Roko Jocių tėtis. Pirmadienį šeima pasitiko iš koronaviruso gniaužiamos Prancūzijos grįžusią Justę, kuriai dabar – dviejų savaičių privalomas karantinas. Atskira istorija su Roku, kuris neskubėjo iš Romos...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Lietuvos socialdemokratų partija mažiau kaip po dvejų savaičių pasveikins savo naująjį lyderį. Juo taps arba Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas, arba ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, kurie abu surinko daugiausiai balsų po balsavimo LSDP skyriuose.


J. Piktuižio gatvės ir šaligatvių remontas, kurio tiek čia gyvenantys palangiškiai, tiek gatve važiuojantys ar praeinantys žmonės tikrai seniai laukė, sukėlė prieštaringų vertinimų. Vieni gyventojai prašė išsaugoti kiek įmanoma daugiau čia augusių senų medžių, kiti gi rūstauja, kad vidury šaligatvio paliktų „senolių“ neįmanoma apeiti ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius