Vilniuje pristatytas projektas „Palangos sporto vizija“

Palangos tiltas, 2014-12-01
Peržiūrėta
1515
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vilniuje pristatytas  projektas „Palangos sporto vizija“

Paskutinį rudens penktadienį Palangos sambo akademijos atstovai Ernestas Doržinkevičius, Algirdas Rasimas, Adrijus Kupstas su darbo vizitu lankėsi pas  Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento direktorių Edį Urbanavičių. Susitikimo metu departamento direktoriui buvo pristatytas visuomeninis projektas „Palangos sporto vizija“ kurio esmė, reorganizuoti sporto sistemą Palangoje suformuojant „Sportininko krepšelį“,  kuomet finansavimas „eis“ paskui sportuojantį, o ne instituciją. Įgyvendinus šį projektą būtų aiškus ir skaidrus biudžetinių lėšų gavimas bei panaudojimas, atsirastų natūrali konkurencija tarp sporto klubų, didinanti natūraliai sportuojančių vaikų kiekį Palangoje ir puoselėjanti sveikos gyvensenos principus. Departamento direktorius pritarė šios reformos būtinumui, pridurdamas, kad Lietuvoje būtina peržiūrėti ne tik „tradiciškai“ susiklosčiusias finansavimo sistemas, bet ir keisti patį požiūrį į sportininką, trenerį, sporto administravimą vykdančias įstaigas bei organizacijas.
Džiugu, kad dalyvaujančių asmenų nuomonės dėl sporto sistemos reorganizavimo principų ir tikslų sutapo.  Pokalbio metu pristatyti ir naujai susikūrusios asociacijos Lietuvos sambo lyga, tikslai bei uždaviniai. Departamento direktorius pritarė, didinti reguliarių varžybų kiekį Lietuvoje tikslu populiarinti sporto šaką, kad sportininkai turėtų galimybę įgauti didesnę varžybinę patirtį. Varžybos bus organizuojamos tikslu pritraukti kuo daugiau žiūrovų į sales, tuo bus skatinami sveikos gyvensenos principai visuomenėje bei spręs vaikų užimtumo klausimus miestuose bei miesteliuose, o piniginiai apdovanojimai skiriami komandoms, laimėjusioms Lietuvo sambo lygos čempionatą,  prisidės prie didesnės sportininkų motyvacijos siekiant užsibrėžtų tikslų.  

 
Ernestas Doržinkevičius
Palangos sambo akademijos vadovas
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Projekto viešinimo posėdžio metu, vykusio nuotoliniu būdu, visuomenei buvo pristatytas šalia uostamiesčio prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ planuojamas statyti naujas pastatas ir jo architektūriniai sprendiniai.


Šiandien Klaipėdos uoste lankosi ir jūrinio vėjo plėtra Baltijos jūroje domisi Rytų ir Centrinės Europos naftos perdirbimo sektoriaus lyderio — Lenkijos naftos koncerno „PKN Orlen S.A.“ atstovai.


Palangos oro uoste pristatytas naujas priešgaisrinės tarnybos automobilis: analogišką techniką naudoja didieji pasaulio oro vartai.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje bei dalyvavo Seimo Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje. Šio posėdžio metu komiteto nariams buvo pristatytas Šventosios uosto atstatymo projektas.


Praėjusį ketvirtadienį, kovo 31 d., Lenkijos šiaurės-rytų regiono turizmo atstovams pristatytas Palangos kurortas. Suvalkuose (Lenkija) vykęs susitikimas organizuotas LR konsulato Seinuose iniciatyva. Jame be turizmo atstovų dalyvavo LR konsulas Seinuose Vaclav Stankevič bei Suvalkų ūkio ir turizmo rūmų vadovė Elzbieta Niedziejko.


Paskutinį rudens penktadienį Palangos sambo akademijos atstovai Ernestas Doržinkevičius, Algirdas Rasimas, Adrijus Kupstas su darbo vizitu lankėsi pas  Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento direktorių Edį Urbanavičių.


Mano Palangos vizija

Simona POCYTĖ, 2012 07 02 | Rubrika: Jūros vaikai

Nusivylę žvilgsniai ir iš lūpų sklindantis gana liūdnas balso tonas – šitaip prasidėjo mano ir keturių jaunuolių, Justino, Austėjos, Rūtos ir Jonės, pokalbis. Per dabarties nusivylimus jie tikisi, kad visi egzistuojantys Palangos trūkumai ateityje pasikeis ir taps privalumais. Justinas Gecevičius mano, kad vizija – tai realios svajonės, kurios išsipildys...


„Gintarėlyje“ pristatytas spektaklis

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 08 | Rubrika: Miestas

Lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ buvo pristatytas spektaklis „Kaip Gintarėlis sveikatos ieškojo“, kuriam buvo ruoštasi itin kruopščiai ir atsakingai. Rezultatas tai patvirtino – visi vaikai ir pedagogės subūrė puikią komandą, pradžiuginusią visus susirinkusiuosius. Gabios lopšelio-darželio logopedės Mildos Lileikienės sukurta eiliuota pasaka, paversta gražiu spektakliu – tai darželyje...


Moksleivių projektas pristatytas Prancūzijoje

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 30 | Rubrika: Miestas

Kovo 17-23 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pedagogės svečiavosi Prancūzijoje, kur pristatinėjo COMENIUS daugiašalį projektą „Palikite mums sveiką pasaulį“. Antrus metus vykdomas projektas sulaukė didžiulio „Baltijos“ mokyklos mokinių dėmesio, tad nuolat atrasdami įvairių pasaulio apsaugojimo būdų, jie aktyviai plėtojo šią temą. Pedagogės pristatė šių metų kryptį –...


Miesto vizija – dėmesys sportui ir kultūrai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 02 16 | Rubrika: Miestas

Kas savaitę susitikime su spaudos atstovais miesto meras Vytautas Stalmokas supažindino su numatomais įgyvendinti projektais sveikatinimo, sporto, turizmo srityse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas