Viloje „Auska“ koncertuos garsiausi Lietuvos atlikėjai

Palangos tiltas, 2021-07-10
Peržiūrėta
1722
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Viloje „Auska“ koncertuos garsiausi Lietuvos atlikėjai

Neseniai naujai duris atvėrusi istorinė vila „Auska“ kartu su dabartiniu vadovu Roku Galvonu keliasi iš pelenų kaip feniksas ir stebina savo pokyčiais bei siūlomomis pramogomis. 

„Mano tikslas – atgaivinti „Auską“, kad ji taptų išskirtiniu traukos objektu pajūryje ir kad kuo daugiau žmonių apsilankytų čia. Mes ne tik teikiame apgyvendinimo paslaugas ar siūlome išskirtinės „brežnevinės“ virtuvės patiekalus restorane, organizuojame vestuves baseine ar ant jūros kranto, tačiau stengiamės svečiams pasiūlyti ir naujovių, pvz. paruoštą pikniką kopose. Kartu su kolektyvu sugalvojome atnaujinti teniso kortus ir juos paversti dideliu jaukiu lauko baru, kuriame vasaros vakarais koncertuos garsūs Lietuvos atlikėjai. Tikimės, kad jūros pašonėje esanti vila virs traukos centru ir muzikos gerbėjams.“ – pasakoja R. Galvonas.

Jau liepos 16 d., penktadienį, „Saulės Kliošas“ žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams. Kiekvieną kartą grupė nori dalintis tuo, kas jiems patiems atrodo ypatinga.

„Jei patikdavome iki šiol? Patikėkite mumis ir šįkart. Susitikime, bendraukime, mėgaukimės vasara ir jos ryškiausiomis spalvomis. Kartu sukurkime dar vieną, ypatingą prisiminimą.“– sako grupės nariai ir kviečia į renginį.

O šeštadienį, liepos 17 d. Donatas Montvydas kviečia į savo pirmąjį ir vienintelį šios vasaros koncertą Palangoje. Šiam koncertui atlikėjas rengia galingą pasirodymą ir žada sudrebinti visą pajūrį tik visiems puikiai žinomais hitais, tačiau ir naujai, dar gyvai iki šiol negirdėtais kūriniais. Unikalus stilius, galingas balsas, gyvo pasirodymo jėga ir judesio estetika išskiria jį iš kitų.

Koncerte nuskambės jau hitais tapę kūriniai „17“, Kol Vakaras Ilgas“, „Kai Nieko Kito Nelieka Man“ ir kiti.

Po savaitės, liepos 23 d., unikalios muzikos gerbėjai kviečiami į gyvą išskirtinės grupės „Baltasis Kiras“ koncertą. Šiuolaikinė lietuviška estrada jungiama su jausmingu bliuzu, energingu rokenrolu bei plačiomis šypsenomis, o tai paperka kiekvieno klausytojo ausis ir širdį. Koncertuose ar festivaliuose publika labai greitai pradeda šėlti, išgirdusi garsiausius grupės „Baltasis Kiras“ hitus – „Lūpytės“ ir „Saulė šviečia“. „Baltasis Kiras“ kviečia pasisemti gerų emocijų ir pasiklausyti gražiausių grupės dainų.

„Tai tik keletas grupių, kurios koncertuos „Auskoje“ artimiausiu metu. Mūsų teniso terasa – nauja, dar niekam nematyta koncertų erdvė, kurią, tikime, pamils tikri muzikos gerbėjai. Kviečiu sekti mūsų naujienas Facebooke ir sužinoti, kokie dar garsūs Lietuvos atlikėjai koncertuos pas mus ir iš anksto įsigyti bilietus geriausiomis kainomis.“ – teigia „Auskos“ renginių organizatorius Mantas Linkevičius.

MB Roko virtuvė inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d. 20:30 val., tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ kviečia į šventinį Gala koncertą „Palangos koncertų salėje“, kur pirmą kartą pasirodys veržlus, kūrybingas ir nuolat stebinantis Latvijos radijo bigbendas. 


Neseniai naujai duris atvėrusi istorinė vila „Auska“ kartu su dabartiniu vadovu Roku Galvonu keliasi iš pelenų kaip feniksas ir stebina savo pokyčiais bei siūlomomis pramogomis. 


Dvi vasaras Palangoje organizuojamo festivalio „Pudra“ metu šio renginio dalyviai visą savaitgalį šeimininkaudavo kadaise Lietuvos valstybės vadovų rezidencija buvusioje „Auskos“ viloje. Išsityčioję iš policijos, bedante pavertė ir prokuratūrą Praėjusią vasarą Palangoje dvi naktis triukšmingą muziką leidusius įžūlius festivalio...


Vestuvės – stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus, tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. Atnaujintame šou bus visko! Smagūs, nepakartojami ir fantastiški šventės atlikėjai „Žemaitukai“ dainos, šokiai ir juokas iki pat...


Liepos 13-22 dienomis jaunieji atlikėjai, tarp jų ir palangiškis Kristupas Kerulis, vyks į Baltarusiją, kur jų atliekamus kūrinius išgirs 27 šalių žiūrovai, o jų atlikimą vertins muzikos pasaulio profesionalai.


Pažinodamas tiek didžiųjų Lietuvos pop scenos žvaigždžių, Romas Kisielis, Palangos muzikinio klubo „Vandenis“ vadovas, galėtų kiekvieną savaitgalį leisti „tūsuose“ ir pristatymuose, tačiau senas muzikos industrijos vilkas mieliau renkasi ramų poilsį savo sodyboje Kretingoje. „Nebijau ir ant žirgo užlipti (juos du laiko – L. J.), nors jojimas didesnį malonumą...


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame du Kauno verslininkai įtariami iš turimo Palangoje viešbučio ir poilsio vilos pasisavinę daugiau kaip 400 tūkst. eurų lėšų. Skaičiuojama, kad į valstybės biudžetą nebuvo pervesta 115 tūkst. eurų mokesčių, o darbuotojams...


Vasario 15 dieną Kelmės Algirdo Lipeikos meno mokykloje vyko IV respublikinis kamerinių instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė“. Konkurse dalyvavo 50 ansamblių iš 14 šalies muzikos ir meno mokyklų. Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos jaunieji atlikėjai konkurso perklausose pasirodė puikiai.   


Penktadienį gražia švente, pavadinta „Metų laikai“, Palangos socialinių paslaugų centro darbuotojai visą bendruomenę pakvietė drauge paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną, kuri organizuota Kurhauzo koncertų salėje. Emocinga šventė, kurioje koncertavo žymūs Lietuvos atlikėjai, nepaliko abejingų.


Viešosios įstaigos Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro užmojai rekonstruoti unikaliąsias  medinės architektūros vilas „Anapilis“, „Romeo“ ir „Džiuljeta“, neišblėso.  Praėjusiame Tarybos posėdyje buvo teikiamas sprendimo projektas dėl pastatų, esančių prestižinėje Birutės alėjoje perdavimo panaudai kauniškių švietimo įstaigai.  Tačiau paaiškėjus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius