Ypatinga padėka bibliotekai už „avilio“ jaukumą minint klubo „Takai per kopas“ jubiliejų

***, 2023-11-01
Peržiūrėta
1135
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ypatinga padėka bibliotekai už „avilio“ jaukumą minint klubo „Takai per kopas“ jubiliejų

Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ rašantieji neseniai paminėjo klubo įkūrimo 10-metį. Šventinis renginys, sklidinas muzikos kūrinių skaitymo ir gausus klausytojų, vyko miesto bibliotekoje.

Biblioteka yra žodžio ir knygos šventovė. Literatams teko patirti ir ypatingą jos darbuotojų globą viso jubiliejinio renginio metu. Nuo kiekvieno atėjusiojo jaukaus sutikimo ir pasveikinimo rūbinėje iki kiekvieno po renginio išeinančiojo palydėjimo šypsena ir padėkos už apsilankymą žodžiu.

Pakilios nuotaikos su romantiniu prieskoniu buvo sodri visa šventė. Apimdavo jausmas, jog visos bibliotekos darbuotojos dirba ypatingu (bičių) avilio principu, kai skaidraus skraidymo kaip ir nesimato, bet viskas atlikta: hole atsakingai sukabinti  parodos darbai, jaukiai paruoštoje salėje jau kvepia rožės, vėliau papuošiančios skaitovų šypsenas, ekrano drobė jau laukia-įamžintų klubo gyvavimo akimirkų ir numatyta vieta  dainuojančioms kolektyvo „Guboja“ moterims sustoti...

Literatai jautėsi itin pagerbti, kai jų skaitomos kūrybos klausytojomis buvo ir bibliotekos darbuotojos. Ši šventė bibliotekos darniam kolektyvui buvo tokia pat svarbi, kaip ir literatų klubui. 

Svarbus klubo dialogas su biblioteka ir klausytoju pavyko. Šventė kvepėjo rožėmis, geromis emocijomis ir medumi. O bibliotekos laiptinėje pakvipo kelrode, šviežiai sumalta kava...

Už „avilio“ jaukumą  Palangos miesto bibliotekai  literatai taria trumpiausią, bet talpiausią ir gražiausią lietuvišką žodį AČIŪ, o ypač direktoriaus pavaduotojai Aurai Banevičienei.

Su pagarba, literatų vardu – Asta Brazaitienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tik prieš porą mėnesių į skaitytojų širdis pasibeldė Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ kūrėjos Anelės Emilijos Mažeivaitės išleista antroji poezijos knyga „Pelėdos veidas“.


Balandžio 24 d. (trečiadienį) 15 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje vyks literatų klubo „Takai per kopas“ popietė  „Poezijos paukštė“. 


Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ kūrybinio dešimtmečio renginys vyko spalio 20 d. Palangos viešojoje bibliotekoje. 


   Vėlyvo rudens saulutė, retsykiais pažvelgdama pro debesų kraštus, penktadienio popietę palydėjo Palangos literatus, poezijos mylėtojus ir svečius į miesto viešosios bibliotekos salę. O proga neeilinė: sukako dešimt metų, kai buvo įkurtas miesto literatų klubas „Takai per kopas“. 


Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ rašantieji neseniai paminėjo klubo įkūrimo 10-metį. Šventinis renginys, sklidinas muzikos kūrinių skaitymo ir gausus klausytojų, vyko miesto bibliotekoje. Biblioteka yra žodžio ir knygos šventovė. Literatams teko patirti ir ypatingą jos darbuotojų globą viso jubiliejinio renginio metu. Nuo kiekvieno atėjusiojo jaukaus sutikimo ir pasveikinimo rūbinėje...


Kaip rugpjūtį javai, subrandinę grūdus, dovanoja juos žmogui, kad skalsos užtektų visus metus, taip ir Palangos literatų klubo ,,Takai per kopas“ nariai jau dešimtmetį brandina savo mintis ir beria jas sušildančiais, nuskaidrinančiais sielą eilėraščių posmais. 


Gražiausia pavasario šventė, jaudinanti kiekvieno žmogaus širdį yra Motinos diena. Joms yra skiriami gražiausi meilės žodžiai , didžiulė pagarba, savo dėkingumą išreiškiame gėlių puokštėmis ar dovanomis. Jos to nusipelnė, atnešusios mums gyvybes, užauginusios vaikus ir išmokiusios mylėti gyvenimą, puošti jį savo darbais ir triūso vaisiais. Mes, Palangos literatų klubo „Takai per kopas“...


Rugsėjo 23 d. (penktadienį) 15 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje bus demonstruojamas video įrašas, kuriame įamžinti Palangos literatų klubo ,,Takai per kopas“ nariai.


Artėjant Vėlinėms miesto kapinėse intensyviai triūsia Palangos komunalininkai – siekiant suteikti didesnį patogumą lankytojams, čia atnaujinami bei naujai klojami trinkelių takai.


Rytoj, spalio 21-ąją, Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Kęstutis Rudys švęs 60-ąjį jubiliejų. „Iš tiesų net keista, jog jau 60 metų. Supranti tik viena, jog laikas eina, eina, o atgal jo nepasuksi“, - atskleidė direktorius, bemaž 30 metų vadovaujantis miesto bibliotekai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius