„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – poilsiautojų patogumui duris atvėrė nauja parduotuvė ir prekių atsiėmimo punktas

***, 2021-06-22
Peržiūrėta
2250
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 „Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – poilsiautojų patogumui duris atvėrė nauja parduotuvė ir prekių atsiėmimo punktas

„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.

Ernesto Kačerausko, „Pigu.lt“ rinkodaros vadovo, teigimu, prekybos centras internete nuolat ieško būdų, kaip pasiekti kuo didesnę dalį šalies gyventojų, o atidaryta parduotuvė Palangoje – pamatuotas „Pigu.lt“ sprendimas.

„Greitas pristatymas ir galimybė atsiimti pirkinius visoje Lietuvoje – vienas pagrindinių mūsų prioritetų, tad nuolat plėsdami savo parduotuvių ir prekių atsiėmimo punktų tinklą siekiame užtikrinti maksimalų šalies pirkėjų patogumą. Atsižvelgdami į lietuvių poilsiavimo įpročius ir tai, kad Baltijos pajūris – bene populiariausias vasaros atostogų taškas, nusprendėme gyventojams suteikti progą pirkinius atsiimti pajūrio širdyje – Palangoje, taip užtikrindami dar sklandesnes atostogas“, – sako E. Kačerauskas.

Šis „Pigu.lt“ parduotuvė duris kol kas atvėrė laikinai – tik šiltajam laikotarpiui, kurio metu prie jūros suplūsta daugiausiai gyventojų. Prekių atsiėmimo punktas įsikūrė adresu Klaipėdos pl. 62A.

Taip pat visą vasarą į parduotuvę atvykę gyventojai sulauks saldžių ir gaivinančių dovanų. Prekes atsiėmę įmonės klientai bus nemokamai pavaišinti „Dadu“ ledų porcija.

Pasak „Pigu.lt“ rinkodaros vadovo, kadangi parduotuvė įrengta strategiškai patogiame pajūrio mieste, čia pirkinius galės atsiimti ir aplinkinėse gyvenvietėse įsikūrę poilsiautojai. Anot jo, tam tikrais atvejais prekių atsiėmimo punktas gali tapti net visas atostogas gelbstinčiu faktoriumi.

„Pavyzdžiui, atvykus į pajūrį ir pamiršus būtiniausius daiktus – akinius nuo saulės, maudymosi kostiumėlį, skėtį nuo saulės ar net vaikų žaislus – nuo šiol poilsiautojai galės reikiamus atostogų atributus užsisakyti ir žaibišku greičiu atsiimti naujojoje parduotuvėje. Tai – patogus būdas išvengti ilgos ir varginančios kelionės atgal į namus ar visą savaitę graužtis, kad iki galo atsipalaiduoti be namuose palikto daikto nepavyksta“, – teigia E. Kačerauskas.

Šiuo metu bendrovė UAB „PIGU“ iš viso turi 10 nuolatinių parduotuvių ir prekių atsiėmimo punktų Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Mažeikiuose, Tauragėje) bei laikiną parduotuvę Palangoje.

 

Nerijus Mikalajūnas

„Pigu.lt“ komunikacijos vadovas

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. 


Palangoje, Taikos gatvėje, šalia parduotuvės „Iki“, prieš prekybos centrą „Lidl“, šią savaitę duris atvėrė nauja ir moderni skalbykla „Londrė“. 


Palangoje, Senosios gimnazijos stadione, duris atvėrė Klimato muziejus, įdomiai ir interaktyviai pasakojantis apie klimato kaitą.


Grožio namai „Aurum“ atvėrė duris ir Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022 06 18 | Rubrika: Miestas

Iki šiol sėkmingai Tauragėje ir Šilalėje veikę grožio ir reabilitacijos namai „Aurum“ trečiadienį, birželio 15 dieną, atvėrė duris ir Palangoje, viešbutyje „Žilvinas.“


Jau nuo rugsėjo 9 d. Kretingos gyventojai galės mėgautis dar patogesniu apsipirkimu arčiau savo namų – čia atidaryta pirmoji „Rimi“ parduotuvė mieste ir jau antroji pajūrio regione. „Supermarket“ formato parduotuvės prekybinis plotas ir atskiri įėjimai į specializuotas krautuvėles leis užtikrinti, kad pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti be imunizacijos dokumentų.


„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.


Nuo birželio 1-osios kurortuose ir kai kuriose kitose „Iki“ parduotuvėse pirkėjų patogumui ilginamas darbo laikas. Prasidėjus šiltajam sezonui tam tikros parduotuvės dirbs iki 22:30 val. 8 įvairiose šalies vietose esančių „Iki“ parduotuvių darbo laikas nuo birželio 1-osios bus pailgintas ir jos dirbs iki 22 val. Visomis savaitės dienomis iki 22:30 val....


Palangos gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Palangoje esančioje „Maxima“ parduotuvėje pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelė. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora...


Vakar 8 val. ryte duris atvėrusi „Lidl“ palangiškius pasitiko šventišku šurmuliu. Pirmieji naujosios parduotuvės pirkėjai buvo vaišinami tradiciniu atidarymų skanėstu tapusiomis Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais, mažuosius linksmino prekybos tinklo talismanai – vaisiukai, o parduotuvės asortimentą papildė proginiai...


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius