Palangoje duris atvėrė moderniausias sporto klubas šalyje

Palangos tiltas, 2023-01-23
Peržiūrėta
1304
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje duris atvėrė moderniausias sporto klubas šalyje

Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. Pasak įkūrėjų, fizinio aktyvumo centras „Kopa Gym“ gali didžiuotis tuo, kad vieninteliai Europoje turi išskirtines sporto sistemas,skirtas pasiekti tobulą figūrą. Vos pasklidus žiniai apie naujojo centro atidarymą, abejingais neliko ir pramogų verslo atstovai.

Vos pasklidus žiniai apie naujojo centro atidarymą, abejingais neliko ir pramogų verslo atstovai.

„Mes labai džiaugiamės, kad pagaliau pajūryje turėsime dar vieną traukos tašką. Neabejojame, kad fizinio aktyvumo centras „Kopa Gym“ taps populiariu ne tik vietiniams pajūrio gyventojams, bet ir taps maloniu atradimu sporto ir sveikos gyvensenos entuziastams iš visos Lietuvos. Kai pasidalinome atidarymo akimirkomis savo socialiniuose tinkluose, sulaukėme ne vienos žinutės ir iš garsiausių pramogų pasaulio atstovų, kurie sveikino ir jau rezervavo laikus apsilankymui mūsų centre. Labai džiaugiamės, kad mūsų pastangas sukurti vieną moderniausių sporto oazių ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje vertina toks didelis būsimų klientų ratas. Esame be galo dėkingi miestiečiams, miesto svečiams už begales nuoširdžių padėkų, tai mus motyvuoja užsibrėžti dar aukštesnius tikslus“, – atidarymo akimirkomis dalinasi „Kopa Gym“ projektų vadovas Mantas Linkevičius. 

Naująjį fizinio aktyvumo centrą įkūrę sporto entuziastai sako, kad šis projektas – viena didžiausių jų aistrų.

Siekdami sukurti išskirtinį centrą, įkūrėjai nutarė įrengti tokias sporto sistemas, kurios bus vienintelės visoje Europoje, o tam, kad klientai būtų supažindinti su efektingiausiomis sporto treniruotėmis, planuojama, kad šiame centre dirbs geriausi sporto treneriai iš viso pasaulio: „Mums buvo labai svarbu, kad tai nebūtų eilinis, dar vienas sporto klubas. Stengėmės, kad ši vieta taptų nepamainoma visiems, kurie domisi sveika gyvensena, atvyksta į kurortą ne tik pailsėti, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį“, - teigė klubo vadovas.

Bendradarbiaujant su trečiojo amžiaus universitetu, aktyvumo centre buvo įkurtos kelios nemokamos klasės, kurios buvo užpildytos vos per keletą dienų. Čia senjorai gali puoselėti aktyvų gyvenimo būdą visiškai nemokamai. O tie, kurie svajoja iki vasaros patobulinti savo kūno formas gali neabejoti, kad šiame centre tai pasiekti pavyks per trumpiausią laiką.

„Mes tikimės, kad sveikos gyvensenos ir aktyvaus gyvenimo būdo mūsų lankytojai sieks ištisus metus, tačiau jeigu yra poreikis atsikratyti nereikalingų kilogramų, patobulinti figūrą ar pasiekti kitų asmeninių rezultatų per kelis mėnesius, mūsų profesionalūs treneriai sukurs geriausius mitybos planus, individualių treniruočių grafikus ir neabejojame, kad pasiekti išties malonių pokyčių pavyks dar iki vasaros. O jau netrukus nustebinsime dar vienu savo nauju projektu, kuris nepaliks abejingų visų Lietuvos gyventojų“, – naujienomis dalinasi M. Linkevičius.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiariausiame Lietuvos kurorte – Palangoje duris atvėrė vienas moderniausių sporto ir sveikatingumo centrų šalyje. 


Gruodis Šventojoje prasidėjo ypatingu įvykiu – sekmadienį duris visuomenei atvėrė Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčios bokšte esanti apžvalgos aikštelė.


Palangoje, Taikos gatvėje, šalia parduotuvės „Iki“, prieš prekybos centrą „Lidl“, šią savaitę duris atvėrė nauja ir moderni skalbykla „Londrė“. 


Palangoje, Senosios gimnazijos stadione, duris atvėrė Klimato muziejus, įdomiai ir interaktyviai pasakojantis apie klimato kaitą.


Grožio namai „Aurum“ atvėrė duris ir Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2022 06 18 | Rubrika: Miestas

Iki šiol sėkmingai Tauragėje ir Šilalėje veikę grožio ir reabilitacijos namai „Aurum“ trečiadienį, birželio 15 dieną, atvėrė duris ir Palangoje, viešbutyje „Žilvinas.“


Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų? Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė, o netrukus veiks ir kavinė terasoje. Abejų operatorius yra Palangos baseino sporto klubas.


Laisvinant karantino reikalavimus šiandien darbą pradeda 10 telekomunikacijų bendrovės„Bitė Lietuva“ salonų. Šiuose salonuose užtikrinamas saugus klientų patekimas į juosiš lauko. Salonai duris atvėrė įvairiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Panevėžyje, Alytuje, Druskininkuose, Tauragėje, Šilutėje, Palangoje, Šilalėje, Prienuose...


Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Bjj yra viena veiksmigiausių kovinio sporto šakų. Geriausi pasaulio MMA kovotojai nemažai laiko praleidžia gilindami savo sugebėjimus parteryje su Bjj meistrais. Roger Gracie yra tituluočiausias šios sporto šakos sportininkas, jis vienintelis iki šiol yra tapęs triskart absoliučios kategorijos laimėtoju. Iki šiol šio kovotojo akademijos veikia...


Gelbėjimo stoties tualetai atvėrė duris poilsiautojams

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 07 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimyje, Gelbėjimo stotyje, įrengti, bet iki šiol buvę uždaryti viešieji tualetai  pagaliau poilsiautojams atvėrė  duris.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius