PKS koncesininkas: „Vykstant teismams, konkurentai mėgins ir toliau mums kenkti“

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-02-12
Peržiūrėta
2050
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos koncertų salės (PKS) koncesininkas (nuomotojas), UAB „Pajūrio infrastruktūra“ aštriai reagavo į buvusio PKS nuomos konkurso dalyvio UAB „Universali arena“ kandžią pastabą mūsų laikraštyje, kad kai kurie renginiai Palangos koncertų salėje yra, girdi, „anekdotiški“, tai yra mažaverčiai.
„Pajūrio infrastruktūra“ direktorius Paulius Baltrėnas mūsų redakcijai atsiuntė tokį elektroninį laišką: „Apmaudu, kad nesulaukėte mūsų komentaro. Labai tikimės, kad ateityje sulauksite ir mūsų pozicijos, nes dabar vykstant teismo procesui, tikiu bus ir daugiau bandymų iš konkurentų mums kenkti, „išvedžioti“ faktus, kaip jiems patogu.“
Jis pastebėjo, kad PKS konkurso esminė sąlyga buvo surengti 24 koncertinius renginius iš privalomo sąrašo ne sezono metu.
„Visi kiti renginiai gali būti įvairių žanrų, tame tarpe ir verslo susitikimai ir repeticijos ir kita, todėl tiek mes, tiek konkurentai konkurse dalyvavome pagal šias sąlygas. Ir mes nesiūlėme savo pasiūlyme 77 koncertų, mes siūlėme įvairius renginius tame tarpe ir jūsų paminėtus. Todėl jei kitiems atrodo, kad tai anekdotas, tegul atsiverčia konkurso sąlygas (kalba netaisyta – aut.)“ – sakė P. Baltrėnas.
Anot jo, papildomų renginių sąrašas numato ir dalykinius bei privačius renginius, pavyzdžiui, turizmo renginius (konferencijas, seminarus ir pan.), Savivaldybės renginius (šventes, priėmimus ir pan.), mokyklų renginius (mokyklos baigimo, atestatų įteikimo ceremonijas ir pan.), taip pat verslo kompanijų renginius (metinius susitikimus, darbuotojų apmokymus ir pan.); taipogi Palangos bendruomenės kolektyvų susirinkimus, repeticijas.
„Taip pat noriu pažymėti, kad mes tikrai padarome daugiau koncertinių renginių nei įsipareigojome ir daugiau negu siūlėme konkurse,“ – pridūrė P. Baltrėnas.
Kaip sakė Aida Aleksandrovienė, PKS direktorė, Palangos koncertų salė tampa svarbi ne tik miesto, bet ir visos Lietuvos kultūrinio žemėlapio dalimi – pernai salėje renginiai užpildė net 38 savaitgalius.
„Palyginus su ankstesniais metais, tai – net 44 proc. daugiau. Taip pat sėkmingai Palangos koncertų salei prasideda ir 2020 m. – šiandien renginiams rezervuoti visi pirmojo pusmečio savaitgaliai,“ – pabrėžė ji.
Anot jos, 2019-aisiais palangiškiai ir kurorto svečiai ištisus metus galėjo rinktis iš 125 skirtingo žanro muzikinių ir teatrinių pasirodymų. Šiais metais salės lankytojų taip pat lauks įvairios kokybiškos pramogos – nuo Europos pučiamųjų orkestrų čempionato iki latvių grupės „Brainstorm“ bei „Eurovizijos“ laimėtojo Salvadoro Sobralio koncertų.
Anot jos, pernai daugiausiai lankytojų susidomėjimo sulaukė gruodžio mėnesio – Jazzu, Jeronimo Miliaus „Queen show“ bei vasaros sezonu vykę koncertai.
A. Aleksandrovienė pastebi naują tendenciją, kad ir ne sezono metu atlikėjai traukia būrius lankytojų. Pavyzdžiui, kovo mėnesį vykęs „Original Enigma Voices“ koncertas, lapkritį „Pink Floyd“ muzikos šou „Brit Floyd“ bei gruodį Kastyčio Kerbedžio koncertas sulaukė ne ką menkesnio Palangos ir svečių dėmesio.
„Nuo pat salės atidarymo iki šios dienos vienas pagrindinių Palangos koncertų salės tikslų – jungti miesto bendruomenę ir jos svečius į kultūrinius, pramoginius bei visuomeninius renginius šitaip mažinant sezoniškumo įtaką kurorte“, – teigė A. Aleksandrovienė.
Svarstantys 2020 m. pradžioje apsilankyti Palangoje, turi galimybių pasižvalgyti ir po koncertų salės repertuarą, nes šiandien jau visi savaitgaliai nuo vasario iki gegužės mėnesio rezervuoti koncertams ir pasirodymams. 2020 metais lankytojai galės rinktis iš daugybės renginių, o organizatoriai viliasi, kad būtent Europos pučiamųjų orkestrų čempionatas, „Original Enigma Voices“, „Brainstorm“, Salvadoras Sobralis, „The Adele Songbook“ projektas bei nacionalinis Sakartvelo baletas sulauks daugiausiai dėmesio.
„Pavyzdžiui, Europos pučiamųjų orkestrų čempionatas – svarbus šio žanro renginys, kuris pirmą kartą atvyksta ne tik į Palangą, bet ir bendrai į visas Baltijos šalis. Taip pat jau šiandien kviečiame miesto svečius ir gyventojus planuoti 2021-ųjų pasitikimą būtent Palangoje, kadangi Naujųjų išvakarėse salėje skambės geriausios žinomos atlikėjos Adelės dainos, kurias atliks britų „X Factor“ finalininkė Katie Markham su savo projektu „The Adele Songbook“, – šių metų ryškiausius Palangos svečius vardijo A. Aleksandrovienė.
„Kiekvienais metais vis stipriau juntamas didėjantis poilsiautojų srautas Palangoje ne tik vasarą, bet ir ištisus metus. Dėl šios priežasties atitinkamai didėja ir kultūrinių, pramoginių renginių poreikis. Šiandien galime drąsiai teigti, kad pusantrų metų besitęsiančios pastangos pritraukti geidžiamiausius renginius į Palangą pradeda rodyti rezultatus – renginių organizatoriai kurortą atranda visus metus“, – sakė A. Aleksandrovienė.
Palangos koncertų salę valdo UAB „Palangos koncertų salė“. Ši įmonė priklauso lietuviško kapitalo įmonių grupei UAB „Infrastruktūra LT“, kuri specializuojasi visuomeninės paskirties sporto bei kultūros objektų valdymo ir infrastruktūros projektų vystymo srityse.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas aiškinasi, kodėl metų metus Palangoje nesikeičia maitinimo lyderis ir kiekvieną vasarą tas pats restoranas pritraukia daugiausia lankytojų. Eilės ten stovi jau kelis dešimtmečius.


Esate itin svarbi bendruomenė, kuri mums visiems užtikrina saugumo jausmą. Jūsų darbas reikalauja ne tik didžiulės fizinės, bet ir dvasinės ištvermės, neišsenkančių jėgų ir kantrybės. Linkiu, kad šios profesijos reikšmė ir kilnumas atsvertų darbo įtampą bei sudėtingumą. Ir toliau būkite tvirti, atsakingi, drąsūs, telydi Jūsų darbus visuomenės pagarba ir artimųjų palaikymas.


Mielieji, Vasario 16-oji – valstybės atkūrimo diena – primena mums, kad laisvės kūrimas – tęstinis procesas, sujungiantis praeitį, dabartį, ateitį.


Pasak UAB „Infrastruktūra LT“, kuri valdo Klaipėdos „Švyturio“ areną ir Palangos koncertų salę, vadovo Pauliaus Baltrėno, Vyriausybė, ribodama žiūrovų skaičių, turėtų atsižvelgti į koncertų salių, arenų, teatrų ar sporto salių plotą.


Palangos koncertų salės (PKS) koncesininkas (nuomotojas), UAB „Pajūrio infrastruktūra“ aštriai reagavo į buvusio PKS nuomos konkurso dalyvio UAB „Universali arena“ kandžią pastabą mūsų laikraštyje, kad kai kurie renginiai Palangos koncertų salėje yra, girdi, „anekdotiški“, tai yra mažaverčiai.


Palangos koncertų salė – kurorto pasididžiavimas, tačiau jos užpildymas ir išlaikymas kelia nemažą galvos skausmą jos koncesininkui ir investuotojui, UAB „Pajūrio infrastuktūra.“ „Galime pasidžiaugti, kad visus sutarty numatytus įsipareigojimus mes vykdome, tačiau mūsų bene pagrindinis iššūkis – įvykdyti finansinius tikslus ir įsipareigojimus....


Nors liepos mėnesį Palangos miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą, kuriuo apribojo prekybos svaiginančiais gėrimais laiką „Luizoje“ nuo 8 val. ryto iki vidurnakčio, savaitgaliais čia ir toliau linksminamasi iki paryčių. Buvusi kavinės savininkė Irena Staponienė, apskundusi šį sprendimą teismui, laukia jo verdikto ir žada, jei šis būsiąs nepalankus, skųstis...


„Ko mums labiausiai trūksta? Meilės Lietuvai. Šiandien mes labai jau linkę dejuoti ir verkti dėl to, kad neva „prastai“ gyvename, šiandien mums labai trūksta vienybės ir suvokimo, kiek daug Lietuva yra pasiekusi“, – Gedulo ir vilties dienos išvakarėse sako Laisvės kovų dalyvė Ona Veličkaitė-Gricienė ir nuo vaikystės tremtinės duonos...


Miestui pradėta kenkti stabdant tarybos darbą

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 03 20 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ar palangiškių išrinkti politikai dar benori būti miesto tarybos nariais? Ar tarybos posėdžiai jiems nevirto nepakeliama našta? Tokie klausimai iškilo praėjusį ketvirtadienį, kai į iš anksto paskelbtą tarybos posėdį iš 21 tarybos nario tesusirinko vos 10 politikų.


Palanga gyvena keisto laukimo nuotaikomis. Palangos valdžia beveik tikra, kad olandai, pernai rugpjūtį sugedus atrakcionui J. Basanavičiaus gatvėje, vos nepražudę pulko vaikų, bandys naktį įsliūkinti į Palangą. Jau šį savaitgalį. Jei ne, iki mėnesio galo tikrai. Nors antradienį savivaldybė atmetė olandų interesams atstovaujančios UAB „Leander“ prašymą leisti ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius