Policija ekspertizės išvadų dėl sutuoktinių mirties kraupioje avarijoje Palangoje dar neturi

"Palangos tilto" informacija, 2021-11-23
Peržiūrėta
1066
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Žuvusieji Gintarė ir Egidijus – kilę iš Jurbarko. Nuotr. iš socialinių tinklų
Žuvusieji Gintarė ir Egidijus – kilę iš Jurbarko. Nuotr. iš socialinių tinklų

Kaip antradienį, lapkričio 23 d., informavo „Palangos tiltą“ Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja, Kelių policijos tarnyba, atliekanti šio kraupaus autoįvykio Palangoje, Didžiojoje gatvėje, tyrimą, informavo, jog ekspertizės išvadų dar nėra gauta. 

„Žūties aplinkybes taip pat bus galima komentuoti gavus ekspertų išvadas,“ – pabrėžė Andromeda Grauslienė.

Kaip rašė „Palangos tiltas“, praėjusį šeštadienį, apie 23.20 val., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, Didžiojoje gatvėje, griovyje, vandens kanale, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.

Kodėl automobilis vėlų vakarą išvažiavo į priešingą kelio pusę ir atsidūrė vandens kanale? 

Apsilankęs tragedijos vietoje pirmadienio popietę,, „Palangos tiltas“ nepastebėjo staigiam stabdymui būdingų gilių rėžių lietaus persunktame žvyrkely. 

Praėjusio šeštadienio vakarą Palangoje lijo.

Palangos policijos viršininkas Algirdas Budginas sakė „Palangos tiltui“ vėlyvą pirmadienio  popietę, kad tyrimą perėmė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tyrėjai.

„Kai yra žuvusieji, visuomet tokią bylą perima Klaipėda. Laukiama teismo medicinos ekspertizės (skrodimo – PT) rezultatų, kurie turėtų atsakyti į klausimus, nuo ko abu asmenys mirė, ir, žinoma, ar jų kraujyje buvo ar nebuvo alkoholio. Žinoma, bus atlikta ir mašinos eskpertizė,“ – A. Budginas sakė „Palangos tiltui.“

Laimutė Benetienė, Vlado Jurgučio progimnazijos, kurioje mokosi žuvusios poros dešimtmetis sūnus, direktorė sakė „Palangos tiltui“, kad velionių artimieji atsisakė mokyklos pasiūlytos psichologinės pagalbos.

„Padėkojo, kad ją pasiūlėme, bet vaiko močiutė mums sakė, kad kol kas jos nereikia. Didelė nelaimė visiems – su žuvusių tėvų berniuko klase bendravo klasės auklėtoja. Kai mokinys grįš į mokyklą, tarsimės, stebėsime – tokia situacija yra labai nekasdieniška, jautri,“ – sakė direktorė.

„Palangos tilto“ žiniomis, vieno iš tėvų močiutė gyvena Palangoje.

Raimondas Litvinas, miesto komunalinio įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadybininkas miesto Laidojimo namams, sakė, kad žuvusiųjų šeima „dvejojo“, kur žuvusiuosius laidoti.

„Nusprendė, kad palaikai bus kremuojami. Atsisveikinimais su jų urnomis vyks šeštadienį, nuo 10 val. Iki 19 val., o paskui artimieji išsiveš jas laidoti pas save (PT žiniomis – į Jurbarko rajoną). Gyvenu Palangoje daug metų, bet tokios kraupios avarijos nepamenu,“ – „Palangos tiltui“ sakė R. Litvinas.

Nelaimės vietą žymi žvakutės, kai kurios jų dega.

Prie jos sutikta ponia Vida, buvusi Savivaldybės darbuotoja, kalbėjo su „Palangos tiltu“ su ašaromis akyse.

„Baisi tragedija – mano draugė netoliese gyvena,“ – sakė Vida.

Važiavęs dviračiu solidaus amžiaus palangiškis, prisistatęs Česlovu, sakė, kad žmonės gyvenantys per dešimtį metrų nuo tragedijos vietos, nieko neįprasta vėlų šeštadienio vakarą neišgirdę.

„Man net keista, kad taip. Nei stabdymo, nei kokių nors garsų automobiliui dunksint žemyn į griovį,“ – sakė vyras „Palangos tiltui.“

Didžioji gatvė yra netoli Palangos aplinkkelio. Yra sprendžiama dėl našlaičiais likusių dviejų 3 ir 10 metų berniukų globos.

Palangos vaiko teisių tarnyba neatsakė į „Palangos tilto“ skambučius pirmadienį.

Greta Bliutaitė, Vaikų teisių tarnybos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Klaipėdos ir Tauragės apskrityse, sakė „Palangos tiltui“ antradienį, kad tarnybos specialistai po nelaimės skubiai susisiekė su vaikus prižiūrinčiais giminaičiais, pasiūlė jiems ir vaikams psichologo pagalbą.

„Palangos tilto“ žiniomis, berniukais kol kas rūpinsis jų močiutė Palangoje.

Gintarė „Nuaro“ Klaipėdos padaliniui vadovavo septynerius metus. Teigiama, kad Gintarė su šeima specialiai persikėlė į pajūrį, kad galėtų dirbti „Nuare“.

Apie velionę tik puikiai atsiliepia ir „Nuaro“ vadovai. 

Gintarė ir Egidijus – kilę iš Jurbarko.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip rašė „Palangos tiltas“, lapkričio  26 d., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, šalia Didžiosios gatvės, griovyje, vandens kanale, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.


Kaip antradienį, lapkričio 23 d., informavo „Palangos tiltą“ Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja, Kelių policijos tarnyba, atliekanti šio kraupaus autoįvykio Palangoje, Didžiojoje gatvėje, tyrimą, informavo, jog ekspertizės išvadų dar nėra gauta.  „Žūties aplinkybes taip pat bus galima komentuoti gavus ekspertų...


Praėjusį šeštadienį, apie 23.20 val., Palangoje prieš vidurnaktį miesto ribose, Didžiojoje gatvėje, griovyje, rastas apsivertęs automobilis, jame – dviejų žmonių, vyro ir moters, kūnai. Paaiškėjo, kad šiame baisiame autoįvykyje žuvo 37 metų Klaipėdos „Nuaro“ vadovė Gintarė L. ir jos 38 metų vyras Egidijus.


Prieš 24 metus su draugu dvi jaunas merginas Palangoje šaltakraujiškai nužudęs ir dėl to mirties bausme (ji vėliau pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos) nuteistas panevėžietis Virgilijus Šidagis jau gali ruoštis išėjimui į laisvę – Lietuvos apeliacinis teismas šią savaitę paskelbė, kad 46 metų žudikui įkalinimo įstaigos vartai atsivers...


Teismas Kretingai iš sutartį pažeidusio, manekenės tragiškos mirties byloje išžaginimu kaltinamo gydytojo priteisė nuostolių atlyginimą bei baudą Klaipėdietės manekenės Dovilės Didžiūnaitytės tragiškos mirties byla liepos viduryje pagaliau buvo imta nagrinėti iš esmės. Klaipėdos apylinkės teismą pasiekusi byla nagrinėjama jau antrus metus. Ričardas Pinikas ir...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangiškiai dar puikiai pamena, kaip dar visai neseniai – rugsėjo pabaigoje – mieste šurmuliavo greitosios medicinos pagalbos medikai, slaugytojos bei paramedikai. Po greitosios medicinos pagalbos žaidynių, vertinusiems atvykusių medikų gebėjimus nekilo abejonių, jog žmonių gyvybė – saugiose rankose. Susidūrę su realiu pavojumi žmonės regi, kaip medikai traukia...


Išgirdus vėžio diagnozę ne vienam nusvyra rankos, nes ji neretai prilyginama mirties nuosprendžiui. Šios diagnozės baimė, o neretai ir tai, jog ligos pradžioje pacientas nejaučia jokių simptomų, yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės vengia laiku kreiptis į medikus, pasitikrinti. Tačiau neretai šią klastingą ligą galima įveikti. Medikai tvirtina, jog laiku...


Žmogus nuo gimimo iki mirties – klaustukų tarnas. O jie neištirpsta, šuoliuojant per gyvenimo kryžkeles: čia – „žalia“, čia – „raudona“. Neištirpsta su pavasarių ledais.


  Palangos miesto savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Kostas Jakubauskas, vos prieš nepilną mėnesį darbo metu savo darbovietėje, savivaldybėje, STT pareigūnų pastebėtas neblaivus ( į alkotesterį įpūtė 2,07 promilės), o po to puolęs žaisti slėpynes su „Palangos tilto“ ir šalies žiniasklaidos žurnalistais, iš purvo išbrido švarus ir su naujomis pareigomis. Prasikaltusio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius