Aerobikos ir krepšinio fiesta Palangos senojoje gimnazijoje

Palangos tiltas, 2013-03-25
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Aerobikos ir krepšinio fiesta Palangos senojoje gimnazijoje

„Vėtrungės” šokių kolektyvas jau septintus metus pasveikino Palangos senosios gimnazijos abiturientus paliekančius sporto salę, mat po atostogų jie jau sportuos lauko sporto aikštelėse.
Visų gimnazijos merginų masiniu šokiu prasidėjo rungtynės tarp „išeinančių” ir „pasiliekančių” mokinių. Pasirodė stipriausi sportininkai, šauniausi muzikantai, teatralai, mokytojai, gimnazijos vadovai ir mokytojai – visi mylintys judėjimą ir bendravimą.
Kvadratą, tinklinį, krepšinį žaidė per 50 gimnazistų. Palaikančių grupėse pasirodė trečiokės, ketvirtokės gimnazistės. „Greitosios pagalbos grupes” suorganizavo abiturientų auklėtojos Nijolė Redikienė ir Asta Pantelejeva su savo auklėtiniais.
Varžybas laimėjo... draugystė. Visiems užteko dovanų, diplomų, medalių ir dėmesio. Šventę vainikavo karate klubo narių iš Kauno pasirodymas. Svečiai smagiai pasveikino gimnazistus su artėjančiu pavasariu ir kartu su abiturientais surengė savigynos pratybas.

Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytojai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos senojoje gimnazijoje „siautė“ matematikos ,,bacila“ – vyko tradicinė matematikos savaitė. Ji prasidėjo gimnazistų viešnage Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje, kur vyko respublikinė konferencija ,,Matematika už lango”. Joje IID klasės mokinys Dovydas Žemaitaitis (mokytoja Aušra Ševeliova) skaitė pranešimą...


Palangos Trečiojo amžiaus universitetas išleido savo senjorus net penkiems mėnesiams atostogų, tikėdamas, kad šie ramiai ilsėsis iki naujųjų mokslo metų – spalio 1 dienos. Tačiau šokėjai nusprendė – jokių atostogų. To ir mokė mus etatiniai ir neetatiniai universiteto vadovai – siekti kuo daugiau sužinoti, bendrauti, džiaugtis. Tuo labiau, jog ir kitų...


Palangos senojoje gimnazijoje – permainos. Į užtarnautą poilsį išėjus ilgamečiam gimnazijos direktoriui Algirdui Karačionkai, Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu gimnazijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti Leonas Šidlauskas. Naujasis vadovas pradėjo dirbti praėjusių metų gruodžio 28 dieną. „Nėra tvarkos – nėra rezultatų, – neabejoja naujasis...


Pirmiausiai dvyliktokai atsisveikina su sporto sale, mat pavasaris juos pakviečia sportuoti lauke. Tradicinė jau keturiolikti metai iš eilės vykusi sporto šventė „Aerobikos ir krepšinio fiesta” baigė sporto renginius salėje.


Palangoje plečiamos sporto erdvės – įrengiami lauko treniruokliai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 12 18 | Rubrika: Miestas

Pasimankštinti norintiems Palangos daugiabučių gyventojams pasiūlyta naujovė – tankiausiai gyvenamose miesto teritorijose įrengtos naujos sporto erdvės su moderniais lauko treniruokliais. Dalis jų pritaikyti vaikams.


Neįprastai karštą dieną kūno kultūros ženklo (KKŽ) normatyvus laikė neįprasta komanda – stipriausi gimnazijos sportininkai ir sportiškiausi Palangos miesto pradinukai.


Aerobikos ir krepšinio fiesta Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2014 05 13 | Rubrika: O man ne dzin

Puikios nuotaikos ir trankių maršo ritmo vedamos, jau penkioliktą kartą,   daugiau kaip 200 Palangos senosios gimnazijos merginų padėjo abiturientams nuoširdžiai atsisveikinti su sporto sale.


„Tiek kam ir terūpi sportas Palangoje – matot, sėdim tik trise, ir kalbamės tarpusavyje“, – tokia nelinksma pastaba nuskambėjo antradienio rytą, kai prie tradicinio puodelio kavos pasikalbėti apie sportą bei krepšinio komandą „Palanga“ kartu su vienu pagrindinių jos kūrėju, Palangos sporto centro krepšinio treneriu Regimantu Juška...


Senosios gimnazijos mokiniai atgaivino seną kurorto sporto tradiciją

Dalia RAKAUSKIENĖ Palangos senosios gimnazijos mokytoja, 2013 05 30 | Rubrika: O man ne dzin

Palangos senosios gimnazijos mokiniai Vytis Fomkinas ir Danas Paulauskas praėjusį šeštadienį atgaivino seną Palangos sporto tradiciją – organizavo dviračių varžybas. Šeštadienio rytą prie pušyno, šalia vaikų žaidimų aikštelės, rinkosi jaunieji Palangos dviračių entuziastai. Visiškai nesvarbu, kad būrys „dviratuotų“...


„Vėtrungės” šokių kolektyvas jau septintus metus pasveikino Palangos senosios gimnazijos abiturientus paliekančius sporto salę, mat po atostogų jie jau sportuos lauko sporto aikštelėse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas