Aiškėja daugiau detalių dėl pajūryje mirtimi pasibaigusios avarijos

Palangos tiltas, 2022-10-21
Peržiūrėta
9748
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

15min.lt nuotr.
15min.lt nuotr.

Numeriu 112 pirmadienį pranešta apie eismo įvykį Palangos miesto ribose, Liepojos plento ir Darbėnų kelio sankryžoje. Iš lengvojo automobilio teko vaduoti du prispaustus žmones. 59-erių keleivė žuvo.

Pirmadienį 15.23 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Palangos miesto savivaldybėje, Liepojos pl. – Darbėnų kelio sankryžoje eismo įvykio metu nukentėjo žmonės. 

Pranešta, kad nuo Palangos oro uosto važiavęs „Toyota Yaris“ susidūrė su vilkiku. Nukentėjo lengvuoju automobiliu važiavę du žmonės. Juos hidraulinėmis priemonėmis vadavo atvykę pareigūnai. 

Vienas perduotas medikams, o kitam konstatuota mirtis.

Mirtis ištiko 59-erių keleivę. Automobilį vairavęs 62-ejų vyras išvežtas į ligoninę. 

Klaipėdos apskrities VPK pareigūnai informuoja, kad „Toyota Yaris“, važiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu važiavusio vilkiko „Mercedes Benz“ ir atsidūrė po jo ratais. 

Liudininkai teigia, kad tuo metu spigino saulė ir vairuotojas tiesiog galėjo prarasti budrumą. 

Pareigūnai pradėjo tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnį. Vairuotojui gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

15min.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Siekiant užtikrinti žmonių saugumą Baltijos jūroje bei išvengti pavojingų, žmonių mirtimi galinčių pasibaigti situacijų, gelbėjimo tarnybos aprūpintos modernia įranga, o darbuotojams rengiami seminarai ir mokymai padeda ugdyti gelbėjimo tarnybose dirbančių specialistų gebėjimus, supažindina juos su modernios gelbėjimo įrangos naudojimo ypatumais.


Siekiant užtikrinti žmonių saugumą Baltijos jūroje bei išvengti pavojingų, žmonių mirtimi galinčių pasibaigti situacijų, gelbėjimo tarnybos aprūpintos modernia įranga.


Dėl gyventojų skaičiaus pokyčių praėjus dvejiems metams po Seimo rinkimų ties koregavimo riba jau atsidūrė 13 rinkimų apygardų iš 70-ies esančių Lietuvos teritorijoje.


Numeriu 112 pirmadienį pranešta apie eismo įvykį Palangos miesto ribose, Liepojos plento ir Darbėnų kelio sankryžoje. 


Per tris šių metų vasaros mėnesius Lietuvoje gyventojai į taros surinkimo vietas grąžino per 217 mln. vienkartinių gėrimų pakuočių. Tai – 17,6 mln. (beveik 9 proc.) daugiau lyginant su 2020 metų vasara. Užstato sistemoje dalyvaujančių pakuočių surinkimo rodikliai ypač pastebimai augo pajūrio kurortų Palangos ir Neringos savivaldybėse. 


Festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ programa Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 08 06 | Rubrika: Kultūra

Tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ specialiai Palangoje atostogaujantiems teatro ir muzikos gurmanams siūlo malonius vakarus su opera, baletu bei vokaline muzika. „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ – vienas didžiausių profesionalųjį scenos meną pristatančių muzikos festivalių Vakarų Lietuvoje.


Palangoje iš avarijos vietos jaunuoliai spruko mišku. Panašu, kad vienam bėgliui susisuko galva ir netrukus jis jau skuodė atgal, tiesiai į policijos pareigūnų glėbį.


Lietuviai pamėgę Latvijos pajūrio kurortus nebe reikalo: gausu nemokamų, o jei mokamų, tai nebrangių pramogų vaikams bei suaugusiems, švarūs ir platūs paplūdimiai su įrengtomis poilsio ir sporto zonomis, mažiau žmonių, daugiau pigesnės nakvynės pasirinkimo variantų. Ieškantiems visiškos ramybės - atviri laukiniai Latvijos paplūdimiai, ramūs, jaukūs kaimeliai ir miesteliai...


Šiandien Marius Kiltinavčius, Palangos reprezentacinio krepšinio klubo „Kuršiai“ vyriausiasis treneris, vaikšto pakelta galva: su 11 pergalių ir 4 pralaimėjimais kurorto krepšininkai rikiuojasi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinės lentelės viršuje, o komandos puikus žaidimas įkvepia naujoms pergalėmsPalangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas