Akcija „Saugus poilsis pajūryje“ – vėl Palangoje

Klaipėdos visuomenės sveikatos centro inf., 2016-07-04
Peržiūrėta
185
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Akcija „Saugus poilsis pajūryje“ – vėl Palangoje

Visą liepą Palangoje vyks akcija „Saugus poilsis pajūryje“, kurios tikslas – priminti poilsiautojams, kaip saugiai elgtis prie vandens bei saulėkaitoje, kad poilsis taptų saugus ir visavertis. Akciją jau ne pirmus metus organizuoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras.


Akcijos metu poilsiautojai turės galimybę nemokamai pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą ir pulsą (yra būtina kiekvienam įsivertinti savo sveikatos būklę prieš leidžiant laiką kaitrioje saulėje arba po jos!).
Visuomenės sveikatos specialistai poilsiautojus pakonsultuos, o atsisveikindami kiekvienam įteiks po buteliuką šaltinio vandens bei akcijos laikraštuką, kuriame poilsiautojai ras naudingos informacijos apie odos tipus bei odos apsaugą nuo saulės, apie paplūdimių smėlio švarą ir asmens higieną, saugų poilsį prie vandens. Čia taip pat pateikiama informacija apie per karščius įkaitusio automobilio spąstus, ką daryti, ištikus saulės ar šilumos smūgiui, ką verta žinoti ruošiantis iškylauti gamtoje, kaip palaikyti vėsią namų aplinką, ką reikia žinoti apie kondicionierius.
Trokštantiems vertingos informacijos bei patarimų, reikėtų įsidėmėti šias vietas ir laiką:
Liepos 13 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistės įsikurs šalia Palangos centrinės gelbėjimo stoties.
Liepos 8 bei 27 dienomis – poilsio aikštelėje prie Palangos tilto.
Liepos 20 d. – šalia Beždžionių tilto Šventojoje.
Laikas – nuo 11 iki 13.30 val.
Numatyta akcijos vieta ir laikas gali keistis atsižvelgiant į permainingus pajūrio orus!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Festivalio „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ programa Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 08 06 | Rubrika: Kultūra

Tarptautinis operos ir simfoninės muzikos festivalis „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ specialiai Palangoje atostogaujantiems teatro ir muzikos gurmanams siūlo malonius vakarus su opera, baletu bei vokaline muzika. „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ – vienas didžiausių profesionalųjį scenos meną pristatančių muzikos festivalių Vakarų Lietuvoje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Seimo nariai žada aiškintis, ar trečiųjų šalių piliečiai masiškai naudojasi įstatymo spraga ir pajūryje, Palangoje, neteisėtai supirkinėja žemes. Pagal įstatymą, trečiųjų šalių piliečiams žemės pajūryje įsigyti negalima, tačiau neslepiama, kad dažniausiai rusai Lietuvoje kuria fiktyvias įmones ir per jas perka sklypus.


Ateikite, išmokite saugaus elgesio kelyje taisyklė ir gaukite prizą.Esant blogoms oro sąlygoms akcija nevyks. Renginio organizatoriai – Klaipėdos apskritis vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariatas bei Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Renginio organizatoriai pasilieka teisę filmuoti ir fotografuoti vykstantį renginį....


Aktyvus poilsis – geriausias atostogų planas

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 08 04 | Rubrika: Sportas

„Žmonės sportuoja“ – šis pavadinimas Palangoje skamba jau ne vienerius metus, tiksliau, ketverius. Ir žmonės jau žino, atpažįsta šią veiklą, kaip sakė šios idėjos iniciatorė Vilija Gečaitė, jau ir nebėra nedrąsu žmonėms užsiimti aktyvia veikla būryje viešose vietose. O taip būdavo pirmais metais. Vadinasi, žmonės, galima sakyti, prisijaukino...


Akcija „Saugus poilsis pajūryje“ – vėl Palangoje

Klaipėdos visuomenės sveikatos centro inf., 2016 07 04 | Rubrika: Sveikata

Visą liepą Palangoje vyks akcija „Saugus poilsis pajūryje“, kurios tikslas – priminti poilsiautojams, kaip saugiai elgtis prie vandens bei saulėkaitoje, kad poilsis taptų saugus ir visavertis. Akciją jau ne pirmus metus organizuoja Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras.


Kaip ir kasmet, spalio mėnesį vyko prevencinė akcija „Būk saugus, moksleivi“, kurios tikslas – pateikti pradinių klasių moksleiviams gaisrų prevencijos ir saugaus elgesio buityje žinias, supažindinti su taisyklėmis, kaip išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus, su bendrojo pagalbos telefono numerio 112 paskirtimi.


Birželio 11 d., 14 val., 14-18 metų jaunuoliai kviečiami atvykti prie Palangos gelbėjimo stoties, kur vyks mokymai „Būk saugus vandenyje. Pirmoji pagalba skęstančiajam“. Metodinę pagalbą suteiks bei su pagrindinėmis taisyklėmis mokymų dalyvius supažindins Palangos gelbėtojų stoties darbuotojai.


Prenumeratos akcija

Redakcija, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Prenumeratos akcija, Akcija+Loterija,


Palangos policijos rūpestis – saugus miestas

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 01 23 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos policijos komisaras Jurgis Kažys atsiskaitė už praėjusiųju metų veiklą. Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo vicemeras Rimantas Garolis, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vytautas Kazlauskas, Palangos miesto apylinkės vyriausioji prokurorė Nijolė Požarskienė, Palangos parapijos klebonas Algis Genutis, Visuomeninės tarybos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius