Atlikėja Natalija Bunkė žvalgosi būsto Palangos pušynuose, už reklaminį įrašą Instagrame prašo 800 euro plius PVM

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-09
Peržiūrėta
2190
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atlikėja ir verslininkė Natalija Bunkė (36 m.) prieš kelis mėnesius įsigijo net 170 kvadratinių metrų nuosavą namą vos šimtą metrų už Vilniaus miesto, soduose, tačiau dabar jos žvilgsniai krypsta į Palangą - žinoma moteris norėtų čia įsigyti būstą, kad turėtų kur apsistoti po koncertų.

Moteris žinojo, ko nori, tad namų pertvarkymas Vilniuje įvyko kone per mėnesį. Į savo erdvę N.Bunkė įsileido laidą „Nuo... Iki“, kuriai sakė: „Turtuolis gerbėjas namų man tikrai nepadovanojo ir pirkau juos ne už loterijoje išloštus pinigus.“ Negana to, ji atskleidžia, kad ketina pirkti dar vieną būstą su kiemu ir pušynu Palangoje, kad kur turėtų apsistoti po koncertų.

Ar ji gali atskleisti, kiek reikėtų atseikėti, jeigu kompanijos vadovas norėtų paprašyti N.Bunkės įrašo instagrame? 

„Jokių paslapčių nėra. Įmonei reikės pervesti 800 eurų plius PVM. Už vieną įrašą“, – sako ji.

 Moters teigimu, tik iš šono gali atrodyti, kad jai tiesiog sekasi. „Kai daug dirbi, tai ir sekasi. Jeigu nieko nedaryčiau, sėdėčiau, nosį krapštyčiau, neturėčiau to, ką turiu. Kai mažiau kalbi, o daugiau darai, tada kažkas ir atsiranda“, – pasakojo dainininkė. Natalija nėra iš taupių moterų, tačiau stengiasi to mokytis. Ji neslepia, kad įrenginėdama būstą Vilniuje  šiek tiek viršijo nustatytą biužetą. 

Natalija išgirdo ir dar vieną klausimą – galbūt, kai ji turi naujus namus, galvoja ir apie šeimos pagausėjimą?

„Dar ne dabar. Kol kas apie tai negalvoju. Dar su Edgaru nenorime“, – šypsosi ji. Dainininkė prisipažino, kad buvo tokioje situacijoje, kai liko beveik be centro kišenėje. „Tada pradėjau kurti gėles. Tada, kai tu neturi, tai yra labai geras spyris į užpakalį. Ne tai, kad neturi už ką nusipirkti duonos, bet tiesiog supratau, kad turiu šimtą eurų ir už juos man reikia pragyventi visą mėnesį. Tai juos investavau ir man pavyko juos šiek tiek padauginti. Minimaliai, bet man to su vaiku pakako“, – sako ji.

lrytas.lt

Jūsų komentaras:

kur tik spjausi vis ant svolocio pataikysi 2019-10-09 13:30 (IP: 37.228.246.175)
baudziauninkai, jus tikit sitoms pasakomis kokie mes ubagai ir staiga pasidarem daug pinigu namui Vilniuje ir Palangoje

Taip pat skaitykite

Palangoje nuo policijos bėgęs neblaivus vairuotojas atsitrenkė į namo tvorą.


Palangoje yra 110 renovuotų daugiabučių namų, tačiau vienas jų – Sodų gatvės 30 – susilaukia ypač daug dėmesio ir neretai rodomas pavyzdžiui.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo atsiliepti automobilių vairuotojus


Palangoje link pajūrio einantiems poilsiautojams labai gali būti jau teko užuosti ore tvyrantį išskirtinį kvapą.


Šis žiemos sezonas Lietuvos gyventojus pasitiko su rekordiškai didelėmis sąskaitomis už šildymą ir elektrą. Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos duomenimis, vidutinė šilumos kWh kaina 2021 m. gruodžio mėn. didėjo 60 proc., o 2022 m. sausį – beveik 80 proc., lyginant su prieš metus buvusiomis šildymo kainomis. Ekspertai nežada, jog kainos mažės, o gyventojai nerimauja, ar ateityje tokios...


Neįprastai šilta žiema taupo Palangos komunalinio įmonės, UAB "Palangos komunalinis ūkis" pinigus.


Piktadariai siautėjo prie miesto autobusų stoties – išdaužtas reklaminis stendas autobusų stovėjimo aikštelėje prie autobusų stoties. Miestelėnai stebisi, kad iki šiol palyginus ramiame mieste padaugėjo užpuolimų, vandalizmo aktų.


Atlikėja ir verslininkė Natalija Bunkė (36 m.) prieš kelis mėnesius įsigijo net 170 kvadratinių metrų nuosavą namą vos šimtą metrų už Vilniaus miesto, soduose, tačiau dabar jos žvilgsniai krypsta į Palangą - žinoma moteris norėtų čia įsigyti būstą, kad turėtų kur apsistoti po koncertų.


Vakar įvyko Palangos miesto Tarybos posėdis. Miesto politikai pirmiausia patvirtino kai kurių miesto įmonių veiklos ataskaitas už praėjusius metus.  


Palangoje vykusiame euro seminare gyventojai ir verslo atstovai aktyviai domėjosi jiems rūpimais praktiniais euro įvedimo klausimais. Valstybės institucijų atstovai daugiausia palangiškių klausimų sulaukė dėl litų keitimo į eurus galimybių, viešojo transporto bilietų ir įvairių kuponų galiojimo laiko bei kitų klausimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius