Atvelykio šventė kviečia į interaktyvią pavasario pramogą
Sekmadienį Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere, vyksianti Atvelykio šventė kvies šeimas į interaktyvią pavasario pramogą, kurioje šv. Velykų tradicijos bus pristatomos pasitelkiant žaidimą, kūrybą ir bendras patirtis.
Šventė šeimoms
Sekmadienio popietę, nuo 13.30 val. iki 15.30 val. Jūratės ir Kastyčio skvere suplanuotos linksmybės pakvies smagiai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Atvelykio šventės programa parengta taip, kad suburtų šeimas su vaikais – organizatoriai žada ne tik pramogas, bet ir gausybę įtraukiančių veiklų.
Palangos kultūros centro kultūrinės veiklos vadybininkė Ringailė Juozapavičiūtė sakė, kad pagrindinis tikslas – sukurti gyvą, linksmą ir įtraukiančią šventę. „Norime, kad vaikai ne tik stebėtų, bet patys aktyviai dalyvautų – žaistų, kurtų ir patirtų šv. Velykų pramogas dalyvaudami įvairiose smagiose veiklose“, – teigė ji.
Veiklų nestigs
Atvelykio šventė prasidės interaktyviu sceniniu pasirodymu. „Renginį pradės „kiškių mini disco“, kuriame vaikai kartu su zuikiais šoks, žais ir įsitrauks į bendrą šventinę nuotaiką“, – kalbėjo R. Juozapavičiūtė. – Po atidarymo, Jūratės ir Kastyčio skveras virs skirtingomis veiklų zonomis. Šventės dalyviai galės rinktis, kur dalyvauti, ir išbandyti įvairias veiklas pagal savo pomėgius.
Vienoje iš zonų vyks edukaciniai eksperimentai – bus atliekami kiaušinių tvirtumo testai, kuriami „sprogstantys“ kiaušiniai ir net „kiaušinių burbulai“ iš „slime“. Taip pat veiks veidukų piešimo erdvė, kur vaikai galės pasipuošti velykiniais, pavasariškais ar gyvūnų motyvais.
Kūrybinėse dirbtuvėse dalyviai dekoruos medinius margučius – juos bus galima parsinešti namo arba panaudoti bendram Velykų medžiui papuošti.
„Kūrybinės veiklos leidžia vaikams ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir išsinešti dalelę šventės su savimi“, – sakė R. Juozapavičiūtė.
Atsineškite margučių
Aktyvių žaidimų zonoje laukia estafetės, šeimų iššūkiai, kiškių šuoliavimo varžybos ir kiškio gaudynės, taip pat bus renkamas stipriausias margutis. Mažųjų lauks nuolat vykstančios margučių paieškos ir jų ridenimo varžybos. „Siekiame, kad šventė būtų įdomi visai šeimai – veiklos pritaikytos skirtingo amžiaus dalyviams ir skatina bendrą laiką kartu“, – pabrėžė R. Juozapavičiūtė.
Šventę kurs profesionalūs animatoriai „Rubino vaikai“, o visos programos metu dalyvius lydės net aštuoni Velykų zuikiai – jie ne tik organizuos veiklas, bet ir bendraus, fotografuosis bei įtrauks vaikus į bendrą veiksmą.
Organizatoriai kviečia atsinešti savo stipriausią ir gražiausią margutį bei aktyviai įsitraukti į šventines veiklas. Renginys nemokamas ir atviras visiems – tiek palangiškiams, tiek miesto svečiams.
Palangos miesto sav. inf.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Atvelykio šventė kviečia į interaktyvią pavasario pramogą
2026 04 09 | Rubrika: Miestas
Sekmadienį Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere, vyksianti Atvelykio šventė kvies šeimas į interaktyvią pavasario pramogą, kurioje šv. Velykų tradicijos bus pristatomos pasitelkiant žaidimą, kūrybą ir bendras patirtis.
Nuoširdžiai linkiu, kad ši šventė įkvėptų naujai pradžiai, atneštų daugiau džiaugsmo, ramybės ir jaukių akimirkų su artimiausiais žmonėmis. Tegul šv. Velykų varpų gausmas pripildo mūsų širdis šilumos, tikėjimo ir šviesos, o namus – meilės ir supratimo. Gražių, šiltų ir viltingų šv. Velykų.
Jono Šliūpo muziejuje velykinės dirbtuvės „Margutis – pavasario sukutis“
2025 04 02 | Rubrika: Miestas
Pasitinkant svarbiausią pavasario šventę - šv. Velykas - Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus kviečia burtis margučių marginimo dirbtuvėms.
Kartu su atbundančia gamta į kiekvienus namus pasibeldžia viena iš gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykos.
Didžioji pavasario šventė – šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, kurorte jau prasidėjo
Linas JEGELEVIČIUS, 2022 04 08 | Rubrika: Miestas
Didžioji pavasario šventė – šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, o vienas iš reikšmingiausių šios šventės simbolių – kiaušinis, simbolizuojantis gyvybės atsiradimą. Šv. Velykoms skirti renginiai kurorte jau prasidėjo ir tęsis iki pat Prisikėlimo šventės. Kokie yra nauji šių metų šv. Velykų švenčių akcentai?
Besikeičianti Palanga siūlys nekasdienę pramogą – maudynes jūros vandens baseinuose
2017 01 12 | Rubrika: Miestas
Palanga maudynėmis jūros vandenyje netolimoje ateityje galės vilioti ne tik vasarą, bet ir šaltuoju metų laiku – trečiadienį Vyriausybė apsisprendė perduoti Palangos miesto savivaldybei jūros vandens siurblinę bei inžinerinius įrenginius, tai atveria galimybę ateityje tiekti jūros vandenį kurorte veikiančioms sveikatinimo, gydymo bei apgyvendinimo įstaigoms.
Su pirmu pavasario lietumi pristatytas „Šlapias spalis“
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 04 15 | Rubrika: Kultūra
Penktadienio pavakare su pirmais pirmojo pavasario lietaus lašais „Ramybėje“ pristatyta tikru palangiškiu – esančiu juo ir visada būsiančiu – save vadinančio Marijaus Širvinsko-Gailiaus pirmoji knyga „Šlapias spalis“. Kartu su knygos autoriumi ir apie šlapią spalį, ir apie faktų pasaulyje gyvenančio žurnalisto perėjimą į...
Artyn naujo Baltijos pavasario: ten, kur stirnos skaičiuoja laivus
Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2013 03 25 | Rubrika: Miestas
Mes, „greitabėgiai“ moderniųjų laikų žmonės, lyg pasakas ar seniai pamirštą stebuklą atrandame Palangos – Šventosios – Latvijos apylinkėse aptiktus ideliai civilizacijos nepaliestus kampelius, kur viskas, o viskas – tikra, kaip dangus su debesų laivynais, smėlio karalijos, kur gyvenimas yra milijonus metų toks, kurį tu, aš, mes bejėgiai...
Komunalininkai kibo į pavasario darbus minėdami sezoną 1
Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 26 | Rubrika: Miestas
Miesto komunalininkai kibo į pavasario darbus ir jau žvalgosi į sezono darbus. „Remontuojame persirengimo kabinas, pliažo įrangą, šiukšliadėžes, suolus, tvarkome takus vedančius į kopas“, – „Palangos tiltui“ sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.
Skęstančios kopos lauks pavasario
Aistas MENDEIKA, 2009 09 15 | Rubrika: Miestas
Praėjusį antradienį Aplinkos ministerijos specialistai, mokslininkai bei Klaipėdos apskrities valdininkai susidomėję apžiūrinėjo Baltijos plaunamą kopą tarp jūros tilto ir Rąžės žiočių, tačiau nieko gudriau nesugalvojo, kaip tik laukti pavasario ir tada vėl plukdyti smėlį į tą vietą, kur jo trūksta.
