Baigti Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono kapitalinio remonto pirmojo etapo darbai

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-10-08
Peržiūrėta
1494
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Baigti Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono kapitalinio remonto pirmojo etapo darbai

Važiuojant Kretingos gatve Palangoje pro Vlado Jurgučio progimnaziją, žvilgsnį traukte traukia visiškai atnaujintas mokyklos stadionas – baigtas jo kapitalinio remonto pirmasis etapas. Jo metu buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, atnaujintos krepšinio bei tinklinio aikštelių pagrindinės dangos. Antruoju darbų etapu bus įrengtos lauko treniruoklių aikštelės, taip pat – teniso bei badmintono aikštelės, krepšinio bei tinklinio aikštelių dėvimosios dangos, teritorija bus apšviesta.

Stadionas pasikeitė neatpažįstamai

„Kapitalinio remonto uždavinys buvo stadiono visapusiškas atnaujinimas ir pritaikymas mokyklos poreikiams. Po remonto stadionas pasikeitė neatpažįstamai. Juo naudojasi ne tik mūsų mokiniai, bet ir sveiką gyvenseną propaguojantys miestiečiai, sporto visuomenė“, – sakė Laimutė Benetienė, Vlado Jurgučio progimnazijos direktorė.
Žinoma, stadionas pirmiausia skirtas didelės mokyklos mokinių ir mokytojų bendruomenės poreikiams. „Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai jau gali naudotis naujais stadiono bėgimo takais – ir mokiniai, ir fizinio lavinimo mokytojai džiaugiasi, kad pamokos vyksta tokiame naujame stadione. Užsiėmimai vyksta gerokai profesionaliau ir kokybiškiau. Senasis jau buvo gerokai susidėvėjęs“, – pastebėjo direktorė.

Keturių takelių bėgimo takas

Remonto darbų metu visu aikštės perimetru buvo įrengtas 4 takelių bėgimo takas su monolitine gumos granulių danga, kuri yra ilgaamžė, atspari dėvėjimuisi, atmosferos poveikiui, taip pat – startukų vinims. Bėgimo tako danga buvo aprėminta guminiais borteliais.
Pasak L. Benetienės, mokyklos bendruomenė jau laukia, kuomet pavasarį bus galima naudotis rekonstruota futbolo aikšte. „Dabar stadionas yra užsėtas žole. Turime palaukti, kol ji sudygs ir susiformuos žalioji veja, tinkama užsiimti futbolu. Tačiau tai bus tik pavasarį“, – kalbėjo L. Benetienė.

Įrengta moderni futbolo aikštelė

Futbolo aikštė buvo suprojektuota ir įrengta pagal Lietuvos futbolo federacijos reikalavimus, tad sportininkus džiugins ne tik su natūralia žolės danga, bet ir inventoriumi. Joje yra įrengti mobilūs futbolo vartai, kurių plotis – 5 metrai, aukštis – 2 metrai. Aikštės danga yra aprėminta paviršinio vandens surinkimo U formos latakais su cinkuoto plieno grotelėmis.
„Ši mokyklos futbolo aikštė su tokiomis techninėmis charakteristikomis yra tiesiog dovana mūsų progimnazijai, - džiaugėsi direktorė. – Sąlygos fiziniam ugdymui mūsų mokykloje dabar yra puikios“.
Jau įrengtas ir šuolio į tolį ir trišuolio sektorius: įsibėgėjimo takelis, atsispyrimo lentelė nušokimo zona. Įsibėgėjimo takelio paviršiaus danga tokia pati, kaip ir bėgimo takelių.

Pirmojo etapo darbai baigti

Kaip sakė Giedrius Ramonas, Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas, visi suplanuoti pirmojo progimnazijos stadiono kapitalinio remonto etapo darbai jau baigti.
„Remonto metu buvo išardyta senoji stadiono infrastruktūra, atnaujinti lietaus nuotekų tinklai, atlikti žemės darbai, įrengtas drenažas, įrengti aikštelių dangos pagrindai, futbolo aikštyno dangos, paklotos naujos trinkelių dangos“, – sakė savivaldybės atstovas.

Bus įrengtos sporto aikštelės

Anot G. Ramono, stadiono antrojo etapo kapitalinio remonto metu bus įrengta viena krepšinio aikštelė su dirbtine danga ir inventoriumi. Krepšinio stovai bus stacionarūs, reguliuojamo aukščio, su minkšta apsauga, apsaugančia žaidėjus nuo susižalojimo.
Greta mokyklos stadiono bus įrengta ir tinklinio aikštelė su visa reikalinga įranga: tinklais, teisėjams skirtomis vietomis. Taip pat numatyta įrengti ir teniso bei badmintono aikšteles su reikiama įranga.
Kapitaliai suremontavus mokyklos stadioną, bus sutvarkyta ir aplinka, pėsčiųjų takai su betoninių trinkelių dangomis.


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 2 d. pradedami Klaipėdos plento atkarpos nuo Virbališkės tako iki Kunigiškių gatvės remonto darbai. Jie bus vykdomi etapais. 


„Ilgai laukta gera žinia palangiškiams ir miesto svečiams – netrukus prasidės iki gėdos nusidėvėjusio kelio  Palanga – Kunigiškiai  ruožo remonto darbai,“ – Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus skelbia įraše „Facebook“ („Meta“). Didesnė dalis remontuoti numatyto kelio ruožo eina per pačią Palangą, paskaičiuota, jog per parą keliu Palanga – Kunigiškiai vidutiniškai pravažiuoja 2880...


Žuvėdrų gatvė Šventojoje tapo patogesnė bei saugesnė – baigti šios maždaug 860 metrų ilgio gatvės remonto darbai.


Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos stadiono rekonstrukcija bus baigta jau šį mėnesį.


Rugsėjo pradžioje pradėti Palangos oro uosto rekonstrukcijos darbai vyksta pagal numatytą planą, šiuo metu jau baigtas kilimo-tūpimo tako asfaltavimas, pradedami dangų ženklinimo ir efektyvesnės LED signalinių žiburių sistemos diegimo darbai. Beveik 2,3 kilometrų ilgio ir 45 metrų pločio kilimo-tūpimo tako rekonstrukcijos metu pakeisti tiek viršutiniai asfalto, tiek giliau esantys...


Važiuojant Kretingos gatve Palangoje pro Vlado Jurgučio progimnaziją, žvilgsnį traukte traukia visiškai atnaujintas mokyklos stadionas – baigtas jo kapitalinio remonto pirmasis etapas. Jo metu buvo įrengti nauji bėgimo takai, šuolio į tolį ir trišuolio sektorius, natūralios vejos futbolo aikštė, atnaujintos krepšinio bei tinklinio aikštelių...


Nuo šių metų rugsėjo 7 d. pradedami asfalto dangos remonto darbai Bangų, Vanagupės gatvėse bei Vytauto gatvės ruože nuo Klaipėdos plento iki S. Dariaus ir S. Girėno gatvės. Vykdant senos asfalto dangos frezavimą ir naujos asfalto dangos klojimą iš dalies bus ribojamas, o keletą dienų ir visai draudžiamas patekimas į remontuojamas gatves.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ praneša, kad nuo 2020-05-17 iki 2020-05-21 bus vykdomi šilumos tinklų hidrauliniai bandymai ir remonto darbai Šventojoje.


Baigti Virbališkės tako remonto darbai  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų itin pamėgtas Virbališkės takas pakeitė savo veidą – miesto komunalininkai baigė remontuoti šią pėsčiųjų alėją. Po remonto palangiškiai gali džiaugtis ne tik atnaujinta, bet ir gerokai pašviesėjusia gatve.


Palangos Virbališkės take užvirė remonto darbai  11

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 14 | Rubrika: Miestas

Palangos Virbališkės take užvirė darbai – iki lapkričio vidurio miesto tvarkytojai pasirengę visiškai atnaujinti šią pėsčiųjų itin pamėgtą gatvę. Darbai Virbališkės pradėti šiandien, trečiadienį – specialistai įvertino čia augančių medžių būklę, imtasi juos genėti. Ketvirtadienį bus pradėti šaligatvio dangos tvarkymo darbai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius