Balandis – švaros mėnuo. Kviečiame susitvarkyti savo aplinką ir bendrojo naudojimo teritorijas

Palangos tiltas, 2023-04-13
Peržiūrėta
1010
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Balandis – švaros mėnuo. Kviečiame susitvarkyti savo aplinką ir bendrojo naudojimo teritorijas

Balandis tradiciškai skelbiamas švaros mėnesiu. Visus Palangos miesto gyventojus, mokymo įstaigas, organizacijas, daugiabučių namų bendrijas, gyvenamųjų namų savininkus kviečiame organizuoti talkas ir susitvarkyti savo aplinką bei bendro naudojimo teritorijas.

Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai gyventojams primena – būtina paisyti Miesto tvarkymo ir švaros taisyklių bei susitvarkyti savo žemės sklypus ir gyvenamąją aplinką, t. y. laiku nupjauti žolę, išvežti per metus susikaupusias šiukšles bei pernykščių medžių šakas, atlikti kitus būtinus darbus.

Pasirūpinti savo pastatų išore bei aplinka kviečiami ir miesto verslininkai – jie raginami ne tik susitvarkyti kavinių, barų aplinką, investuoti į pastato išorę, bet ir pasirūpinti išorine reklama, iškabomis – jos turi būti ne tik suderintos su Savivaldybe, bet ir šiuolaikiškos, neišblukusios, patrauklios, atitinkančios bendrą kurorto įvaizdį.

Nemažiau svarbu pasirūpinti renovuojamų ar naujai statomų namų aplinka. Primename, kad statybvietės privalo būti aptvertos, atliekos ar darbų metų susidariusios šiukšlės tinkamai sandėliuojamos ir išvežamos.

Daugiabučių namų gyventojai susiduria su aktualia problema – kiemuose bereikalingai vietą užimančiais apleistais, neprižiūrimais ir nenaudojamais automobiliais. Tokių nebenaudojamų automobilių savininkai raginami pašalinti juos iš daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų ir kitų viešųjų vietų. Norintieji priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius kviečiami skambinti tel. (8 460) 52506 arba rašyti el. paštu [email protected].

Tvarkytis aplinką kviečiami visi – pasirūpinkime, kad Palangos miestas būtų švaresnis ir gražesnis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Minint Tarptautinę šeimos dieną, kviečiame siųsti savo nuotraukas, kurios labiausiai atspindi, kas Jums yra šeima.


Jei planuojate atnaujinti savo terasą arba baigiate namo statybas - jūs norėsite susikurti jaukią aplinką, kurioje galėtumėte patogiai atsisėsti.


Balandis tradiciškai skelbiamas švaros mėnesiu. Visus Palangos miesto gyventojus, mokymo įstaigas, organizacijas, daugiabučių namų bendrijas, gyvenamųjų namų savininkus kviečiame organizuoti talkas ir susitvarkyti savo aplinką bei bendro naudojimo teritorijas.


Skirtingai nei daug kitų savivaldybių, Palanga lieka ištikima sau – mokinių skaičius didžiausiame šalies kurorte naujais mokslo metais vėl padidės. Kaip sakė Savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Vilma Varpiotienė, planuojama, kad Palangos bendrojo ugdymo mokyklose 2022-2023 metais mokysis 2186 mokiniai, iš jų 146 ukrainiečiai. Anot jos, Palangos bendrojo ugdymo mokyklose...


Iki vasaros liko dar mėnuo, tačiau pajūrio nuomotojams rezervacijos plaukia jau nuo kovo mėnesio. Nors dėl vėsios gegužės verslininkai ir negali džiaugtis poilsiautojų būriais, tačiau su nekantrumu laukia jų prie jūros sugužant liepą-rugpjūtį. 


Nutikus ekstremaliajai situacijai, laikiną prieglobstį Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančiose priedangose galėtų rasti visi kurorto gyventojai – konstatavo posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija.


Įsibėgėjant pavasariui ir vis labiau šylant orams, Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai miesto gyventojus ir verslininkus ragina nelikti abejingus ir susitvarkyti savo gyvenamąją ar verslo aplinką.    


Palangos meras Šarūnas Vaitkus savo feisbuko paskyroje antradienio, vasario 23 d., vakarą pasidžiaugė, kad pavyko laimėti pirmąjį teismą ir išsaugoti visuomenės interesą.


Palangos gyventojas Eduardas Balčerovasbuvo maloniai nustebęs,kai pro praviras jo namų duris pamatė įeinantį balandį.Paukštis įėjęs į kambarį drąsiai elgėsi: buvo visiškai ramus,pakreipęs galvelę žvalgėsiaplinkuiir niekur nežadėjo trauktis.Paėmus ant rankų, balandis nesipriešino. „Iš pat pradžių jis man pasirodė savas,o kai pamačiau ant paukščio kojos...


Vis labiau šylant orams, miesto gyventojai raginami susitvarkyti savo sklypus ir gyvenamąją aplinką, taip pat – aktyviai jungtis prie balandžio 22 d. Palangoje, kaip ir visoje šalyje, vyksiančios akcijos „Darom“. Susitvarkyti aplinką Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai miesto gyventojus ragina...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius