Bedarbiui Danui Paluckui Ūkio ministerija ruošia šiltą vietelę „Baltijoje“?

Linas JEGELEVIČIUS, 2013-05-28
Peržiūrėta
414
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorto socialdemokratų lyderis D. Paluckas teigia, kad jam nei LSDP pirmininkas, premjeras A. Butkevičius, nei Ūkio ministrė B. Vėsaitė geros darbo vietos nėra žadėję
Kurorto socialdemokratų lyderis D. Paluckas teigia, kad jam nei LSDP pirmininkas, premjeras A. Butkevičius, nei Ūkio ministrė B. Vėsaitė geros darbo vietos nėra žadėję

Kas pasiūlys darbą Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariui Danui Paluckui? Buvęs jaunasis ūkininkas, išnuomojęs ūkius Šilutės rajone ir Endriejave, likęs be darbo, sparnais pirmiausia rėžė apie bendrapartiečių socialdemokratų bastioną – Klaipėdos valstybinį jūrų uostą (KVJU). Nepavykus nutūpti į vadovo kėdę pirmiausia KVJU valdomame Šventosios jūrų uoste, o vėliau – KVJU, Palangos socialdemokratų vedlio akys nukrypo į valstybinę kurorto įmonę „Baltija“. Ūkio ministerija, kurioje paskutines dienas skaičiuoja socialdemokratė Birutė Vėsaitė, pasiryžusi jau šią savaitę turi pakeisti poilsio namų valdymo struktūrą – įkurti direktoriaus pavaduotojo etatą. Ministerija ir Palanga jau ūžia: bedarbiui D. Paluckui duos duonos ir sviesto – jį įdarbins „Baltijoje“.

„Baltijos“ valdybos
posėdis turėjo įvykti
praėjusią savaitę

Poilsio namų „Baltija“ nuostoliai pastaraisiais metais tik didėja (2011 metais – apie 100 tūkst. litų, 2012-aisiais – apie 300 tūkst. litų), darbuotojų atlyginimai iki šiol vėluoja kelis mėnesius, bet tai – ne kliūtis įmonę valdančiai Ūkio ministerijai didinti įmonės administracines išlaidas – įsteigti pavaduotojo marketingui ir plėtrai etatą.
Toks klausimas buvo numatytas praėjusią savaitę Palangoje turėjusiame įvykti „Baltijos“ valdybos posėdžio darbotvarkėje.
Viešai kalbama, kad taip pati į skandalingas istorijas įsipainiojusi ministrė B. Vėsaitė bando pagelbėti – ne be prašymo „iš aukščiau“? – bedarbiui bendrapartiečiui iš Palangos.
Į „Palangos tilto“ klausimą, ar įdarbinti jo „Baltijoje“ B. Vėsaitės neprašė socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius, su kuriuo kurorto socialdemokratų lyderis, atėjus į valdžią socialdemokratams, bendrauja gerokai aktyviau, D. Paluckas atsakė: „Jūs, matyt, juokaujate. Aš esu per mažas žmogiukas, kad premjeras ar ministrė ką nors darytų dėl manęs“.

„Baltijos“ struktūra bus keičiama
Praėjusį ketvirtadienį neįvykus „Baltijos“ valdybos (ją sudaro poilsio namų direktorius Raimondas Karčiauskas, Ūkio ministerijos Valstybės valdomų įmonių politikos skyriaus vyriausiasis specialistas Kęstutis Lizdenis ir to paties skyriaus vyr. specialistė Laima Sidarkavičienė (ji ir valdybos pirmininkė – aut.), ŪM Investicijų ir eksporto departamento investicijų politikos skyriaus vedėjo pavaduotojas Virginijus Pašakarnis) posėdžiui, imta kalbėti, kad pati ministrė skubiai patvirtino naująją „Baltijos“ struktūrą su direktoriaus pavaduotojo etatu.
Kaip „Palangos tiltą“ informavo ūkio ministrės patarėja Jūratė Antanaitytė-Voldemarienė, „valstybės įmonės poilsio namų „Baltija“ valdybos nariai (ministerijos atstovai) turi ūkio ministrės įgaliojimą balsuoti šios įmonės valdybos posėdyje, kuriame numatoma svarstyti įmonės valdymo struktūrą. Valdybos posėdis turėtų įvykti šią savaitę – konkreti data kol kas nenustatyta“.
Naujoje bendrovės valdymo struktūroje numatytas vadovo pavaduotojo etatas.
„Baltijos“ valdybos narys, nenorėjęs, kad būtų minima pavardė, sakė, kad „yra numatyta nauja „Baltijos“ valdymo struktūra“, bet kategoriškai neigė, kad tai daroma siekiant poilsio namuose įdarbinti kurorto LSDP pirmininką D. Palucką.
Beje, ministrė B. Vėsaitė, nesėkmingai susiklosčius rinkimams į Seimą, savo viceministru įdarbino vieną jauniausių rinkimų kompanijos dalyvių, 31 metų socialdemokratą Marių Skarupską. D. Paluckui – taip pat 31-eri.
Ar B. Vėsaitei patinka jauni vyrai vadovai?

Bus skelbiamas
konkursas?

VĮ poilsio namai „Baltija“ direktorius R. Karčiauskas teigė, kad įmonės padėtis yra „sudėtinga“.
„2010 metais patyrėme apie šimto tūkstančių litų nuostolių, pernai – bene tris šimtus tūkstančių. Vėluoja žmonėms ir atlyginimai“, – „Palangos tiltui“ sakė direktorius.
Jis patvirtino, kad praėjusią savaitę buvo numatytas „Baltijos“ valdybos posėdis. Jo darbotvarkėje buvo ir klausimas dėl naujos valdymo struktūros, kurioje numatytas ir pavaduotojo etatas, patvirtinimo.
„Bet posėdį dėl man nežinomų priežasčių atidėjo. Dėl kokių – tikrai nežinau, nesidomėjau. Turėjo posėdžiauti Palangoje. Kiti valdybos nariai ir manęs klausė nuomonės dėl naujos valdymo struktūros. Užsiminė, kad įmonėje mažokai dėmesio kreipiama marketingui, pardavimams“, – sakė R. Karčiauskas.
Jis prisipažino, kad „visas Palangos miestas jau kalba“, jog valdymo struktūros pakeitimai specialiai daromi dėl bedarbio D. Palucko.
„Jeigu ir bus įsteigti nauji etatai, jiems užimti bus skelbiami konkursai“, – tikino direktorius.

„Baltija“ siūlo siųsti
gyvenimo aprašymus

VĮ poilsio namai „Baltija“ yra didžiausias poilsio ir gydymo kompleksas Palangoje. Jam priklauso dvejų žvaigždučių viešbutis „Vyturys“, trijų žvaigždučių viešbutis „Žilvinas“, grožio centras „Estetic Italia Baltija“ ir poilsio namai „Baltija“.
Pastaraisiais metais vis dažniau svarstoma labiau į sovietmečio, nei į Europos Sąjungos panašius viešbučius privatizuoti.
„Baltijos“ tinklalapyje, skiltyje „Karjera“ nėra paskelbta jokios informacijos apie laisvas pareigybes. Norintiems įsidarbinti „Baltijoje“ siūloma gyvenimo aprašymą, nurodant pageidaujamą pareigybę, siųsti elektroniniu paštu [email protected]
„Ir mes būtinai su jumis susisieksime“, – žadama.
Palangiškiai, ieškantys darbo, pasinaudokite galimybe!
R. Karčiauskas sakė, kad, jeigu bus įsteigtas pavaduotojo etatas, naujasis darbuotojas „užsiimtų pinigų ieškojimu – marketingu, projektais, renovacija“.
Į klausimą, ar nėra pasityčiojimas steigti naują etatą administracijoje, kai įmonė dirba nuostolingai, o darbuotojams vėluoja algos, „Baltija“ direktorius atsakė: „Nekomentuosiu to“.
Poilsio namai tinklalapyje skelbia, kad „Baltija“ įdarbina 119 darbuotojų, o vadovaujančio darbuotojo bruto atlyginimas siekia 3 tūkst. 648 litus.
Ar neatsitiks taip, kad Ūkio ministerijai patvirtinus naują „Baltijos“ struktūrą, pačiam R. Karčiauskui teks susikrauti daiktus, o kėdę užleisti D. Paluckui?
„Nekomentuosiu, ko nežinau“, – sakė direktorius.

Tapti jaunuoju ūkininku nesudėtinga
D. Paluckas neslepia, kad jis ieško darbo.
„Ūkius išnuomojau, nes sunkiai sekėsi suderinti ūkininkavimą ir politiką“, – „Palangos tiltui“ sakė Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys.
Jis ūkius Šilutės rajone, Kintų seniūnijoje ir Endriejave užregistravo 2009 metais. Iš viso D. Paluckas valdė daugiau kaip 20 hektarų žemės, užsiėmė daugiausiai gyvulininkyste.
Vieša paslaptis, kad iki europinių išmokų ūkininkams sugriežtinimo, įsteigti ūkį ir turint jaunojo ūkininko statusą gauti Europos Sąjungos paramą, nebuvo sudėtinga. Tam tereikėjo turėti vos vieną hektarą nuosavos žemės ir jį užsodinti nors vaismedžiais.
D. Paluckas šių eilučių autoriui anksčiau neneigė, kad jį „domina darbai“ Šventosios uoste, o vėliau, atidėjus uosto plėtrą ir Klaipėdos valstybiniam jūrų uostui (KVJU) po Seimo rinkimų pradėjus vadovauti socialdemokratui, ir KVJU.

Nenorėjo pats
A. Butkevičius?

Buvo kalbama, kad D. Paluckui ruošiamas KVJU vieno departamento vadovų kėdė. Neoficialiai buvo užsimenama, kad to nelabai norėjo ir pats partijos pirmininkas, premjeras A. Butkevičius.
Priežastis – D. Palucko teistumas. Kalbama, kad savo reputaciją branginantis A. Butkevičius nenorėjo, kad D. Palucko paskyrimas, susilauktų žiniasklaidos dėmesio ir mestų šešėlį ant socialdemokratų premjero.
Kurorto socialdemokratų vedlys laimę bando ir biržose – perka ir parduoda akcijas.
„Bandžiau darbo visur ieškoti, bet nelabai sėkmingai, – vakar sakė D. Paluckas. – Savo gyvenimo aprašymą(CV) esu paskelbęs keliose populiariausiose darbo svetainėse“.
Atidėjus Šventosios uosto atstatymo darbus iki 2015-ųjų ir nepavykus įsidarbinimo KVJU planui, D. Paluckas nusitaikė į kitą socialdemokratų bastioną – „Baltiją“.
„Žinau, kad „Baltija“ dirba nuostolingai, o žmonės joje negauna laiku atlyginimų. Pas mane į partijos būstinę buvo užėję keli „Baltijos“ darbuotojai, kurie skundėsi dėl to, – sakė D. Paluckas. – Pavaduotojo etato įsteigimas man nebūtinai reikštų tik administracinių išlaidų didinimą. Tai reikštų, kad dabartinė administracija nesusitvarko su įmone. Kad reikia ieškoti naujų išeičių. Pasižiūrėkite, UAB „Palangos vandenys“ pernai dirbo nuostolingai, o bendrovės valdyba pritarė, kad būtų įsteigtas direktoriaus pavaduotojo etatas“.

Darbas „Baltijoje“
D. Palucką domina

D. Paluckas neslėpė, kad darbas „Baltijoje“ jį domintų.
„Tikrai turiu pakankamai žinių ir vadybinio darbo patirties ne tik šiam, bet ir kitam darbui, kur reikalinga tokia kvalifikacija“, – sakė Tarybos narys.
Paklaustas, ar Ūkio ministerija keičia „Baltijos“ struktūrą ne be socialdemokratų partijos lyderio A. Butkevičiaus žinios, LSDP Palangos skyriaus pirmininkas nusistebėjo: „Juokaujate? Esu per mažas žmogiukas, kad mano asmeniniais reikalais rūpintųsi premjeras“.
D. Paluckas neigė, kad dėl darbo „Baltijoje“ jam padeda ir ministrė B. Vėsaitė.
„Ministrė daro tai, kas būtina daryti, kad valstybinių įmonių veikla būtų optimali ir duotų pelną. Aš čia vėl – mažas žmogeliukas“, – kalbėjo D. Paluckas.
Jis teigė negirdėjęs, kad praėjusią savaitę turėjo įvykti „Baltijos“ valdybos posėdis, kurio darbotvarkėje būtų buvęs poilsio namų valdymo struktūros klausimas.

Jūsų komentaras:

adis 2013-06-07 14:59 (IP: 81.7.101.145)
Kažkoks neva ūkininkas sustprins Baltiją? Durnių laivas.

wawawaWA 2013-05-30 10:11 (ai / IP: 109.128.1.156)
paluckas, elija, simaits, kelione pas butkeviciu formuojasi nauja dauguma/ simaitis sake,,jie tures taikyts pri manes,

Konservams NE 2013-05-30 09:58 (to taigi taig / IP: 194.176.60.225)
Jūs esate teisūs:)

Arunas 2013-05-29 20:09 (IP: 86.38.14.178)
Linai Jegeliviciau ar isdrysite dabar atspaudinti laikrastyje siuos zmoniu komentarus kai kaskada spausdinote kai konservai prirase neigiamus ant Palucko? Gal mokekit pripazint klaidas ir garbingai atsiprasykit? Ir kur Karciauskas socdemas jei su konservais i rinkimus ejo ???? Ir ip adresu neslepiat kaip konservu straipsniuose ir matote kad skirtingi negeda? Idomu jei savivaldye ir konservai nemoketu pinigu ar rasytumet ka blogo apie si zmogu? Kas per daug tas labai nesveika ir aplamai mieste yra daugiau apie ka rasyt nei apie politika. Pasidomekite apie Meiles aleja, apie Zveju ir Jurates gatves kur pinigai dingsta, kas laimi konkursus ir kas stato, padirbkit biski o ne lengva ranka is konservu litus siurbkit

Taigi taigi 2013-05-29 16:42 (IP: 78.61.56.200)
Ar tik ne mero žmona(pavardė Vaitkienė) dirba Civilinės metrikacijos skyriuje?P.Buivydienė išeis į pensiją , ši bus vedėja..Jeigu aš klystu,tada atsiprašau....O ar jums nekyla tokia mintis,kad Paluckas dabar šmeižiamas,negauna darbo,nes jis potencialiausias kandidatas į merus? Taigi atrodo,kad visi vienodi: kai valdžioje-daro ką tik sugalvoja, nebėra jokių partijų ,yra tik INTERESAI.

Konservams NE 2013-05-29 13:06 (IP: 88.119.137.10)
Eilini kartą redaktorius parodė į kurią pusę nukreipti neigiami straipsniai, o į kurią tik teigiami. Redaktorius pastoviai žiūri tik į kairę ir rašo tik neigiamai apie kairios darbus. Siūlau pažiūrėti ką centristai ir ką dešinieji daro. Kad "tinginys" redaktorius nesugebėjo atlikti tyrimo, kurį buvau prašęs atlikti. Pasidomėjau, kas savivaldybės administracijos užima aukštus postus, kada jie įdarbinti ir kokie jų ryšiai su valdančiaisiais. Tyrimas atliktas naudojanti vien tik viešai prieinama informacija internete. O štai ir jo rezultatai (p.s. čia tik saujelė): 1. I. Šatkauskienė 2008 metais įdarbinta Ekonominės plėtros skyriaus vedėja (vyras tarybos narys konservas), 2. Petras Kaminskas 2011 metais įdarbintas Juridinis ir personalo skyriaus vedėju (konservas), 3. Akvilė Kilijonienė Administracijos direktorė 2010 metais (konservė), 4. Žaneta Žulkuvienė įdarbinta rinkliavų skyriaus vedėja 2011 metais (Julius tomas Žulkus tarybos naris LRLS viešai prisipažino prijaučiantis konservams), 5. Eugenijus Čilinskas šventosios seniūnas 2007 (konservatorius), 6. Kostas Jakubauskas ūkio ir turto skyriaus vedėju 2011 metais (Liberalų ir centro sąjunga), 7. Mindaugas Skritulskas Klaipėdos teritorinė darbo birža direktorius 2011 metai (konservas), 8. Dainius Želvys Palangos vandenys pavaduotojas 2012 (tarybos narys konservas), 9. Elena Kuznecova Plangos VMI vadovė 2010 (konservė) 10. IR VISI KITI BIUDŽETININKAI, KURIE ČIA NEPAMINĖTI AUKŠTUS POSTUS UŽIMA, TODĖL, KAD PRIJAUČIA VALDŽAI (O DIŽIAUSIAS "GALVŲ KAPOJIMAS" PRASIDEDA ATĖJUS Į VALDŽIĄ KONSEVAMS, LICS, LRLS IR LCP. Tikiuosi, kad paprasti žmonės, pagaliau pamatys, kaip valdantieji (konservai ir centristai) naudojasi žmonių naivumu, paleisdami antį apie oponentus, veda savo tvarką, manydami, kad jie patys protingiausi, o kiti jų „darbelių“ nesugaudys. Tad konservams siūlyčiau susiimti ir "savo" laikraštyje dažniau pažiūrėjus į veidrodį parašyti ir apie savo "darbelius". Ir mažiau „savus“ už tariamus nuopelnus sodinti į šiltas kėdes. KADANGI LAIKRAŠTIS PRADĖJO SPAUSDINTI GANDUS, TAD PRAŠAU VISŲ SKAITYTOJŲ NETYLĖTI IR RAŠYTI APIE VISUS ŽINOMUS ATVEJUS, KAI VALDANTIEJI KONSERVAI PARŪPINA (PARŪPINO) ŠILTAS KĖDES „SAVIEMS“. ATSKLEISKIME VISĄ „GIMINĖS KLANĄ“!!!

VA,TEP. 2013-05-29 11:36 (IP: 78.61.56.200)
Užteks apie Palucką,dabasr pakalbėkime apie konservatorių narį Želvį,kuris įdarbintas direktoroaus pavaduotoju Palangos vandenyse.Kokios ten jo funkcijos?Ir iš vis ,kokia partija turi teisę mokesčių mokėtojų pinigais kurti 'orines "darbo vietas? O visų mylimo pono mero giminė kur dirba?Komunaliniame ūkyje administracijoje.Administracijos klanas išpūstas,o darbuotojų dirbančių realų darbą,nedaugėja.Kur matyta,kad kiemsargis prižiūri 30 kiemų,o iš alyvų krūmo stebi administracija ,tai išpūstos administracijos "pareigos".Gėda.Kas tik prie lovio patenka,tas dirba TIKSAU,SAVO GIMINEI...IR draugams.Va, tep.

hmmm 2013-05-29 09:50 (IP: 78.61.104.50)
o kodel taip tyliai sulenda i vandentiekio imone konservatoriai- R.Litvinas(kai neteko seniuno Sventojoje vietos ), Zelvys??? O kur butu nutupes Zeimys, jei butu Nepatekes i seima ??? Mat kitu partiju atstovai-tai kita zemesne rase, spalvotieji !!!

agaaa 2013-05-28 21:37 (ai / IP: 109.128.41.67)
si gazieta politiskai angazuota, jai iki,,VAKARINES PALANGOS,,toli,toli/ ir atitrukis dideja/ kam kurortui du TILTAI?

Raimondėlis linksniuojasi kaip Šarūnėlis 2013-05-28 19:57 (IP: 78.61.27.241)
pamenat buvo toks be kelių "šulų" televizijos pažiba. Palanga tokią pažibą turi savivaldybėje - stambokas, be kaklo o ir vieno organo dėžutėse tik smėlis

xxxx 2013-05-28 19:40 (hhhh / IP: 78.61.241.233)
ponas paluckas padidins darbo uzmokescio fonda...tai dar puse metu negausit algu...

nu7 2013-05-28 18:46 (IP: 78.61.204.49)
Pasibjaurejau "Palangos tiltu". Negalvojau, kad tai tokio zemo kulturinio lygio laikrastelis, skleidziantis paskalas. Viskas aisku, sis laikrastis negeresnis nei Tamaros rasliavos.

Margarita 2013-05-28 16:46 (IP: 82.135.210.125)
Žurnaliste, ar nemanote, kad per daug sau leidžiate skleisdamas paskalas, apie premjero asmeninę opiniją D. Palucko atžvilgiu? Ar nemanote, jog jei apie šį politiką premjeras turėtų būtent tokią nuomonę, kokią Jūs eskaluojate, tai D. Paluckas tikrai nebūtų atstovavęs LSDP praėjusiuose Seimo rinkimuose Pajūrio apygardoje ir apskritai nepirmininkautų LSDP Palangos skyriui? Įspūdis toks, kad visas Jūsų rašinėlis yra paremtas vien apkalbomis ir intrigomis.

algis 2013-05-28 14:30 ([email protected] / IP: 90.130.139.96)
Nieko nuostabaus, Palangoje reikia ispagrindu viska keisti.Per tiek metu ,,apart Basanaviciaus g.;;nieko nepadaryta.Nuvaziuokite iDruskininkus arba,i Venspili.Maziau per laikrasti reikia girtis o daugiau darbu dirbti.Laikrasciui, palimkeciau pasizvalgyti kitur ir parasyti daugiau tiesos.

klinklink 2013-05-28 13:04 (IP: 86.38.15.27)
"Ar B. Vėsaitei patinka jauni vyrai vadovai?" O tai ne geriau pensininkai ?????

Realybe 2013-05-28 13:02 (IP: 86.38.15.27)
Tegul tik pareina greiciau ir dirba ir ta tinginy is direktoriu reikia patraukt. Jei ne Palyuckas senai Baltijai ir dujas ir elektra butu atjunge ! algos veluoja n menesiu . Ziabkau ar tu Dirbtum konservam jei tau nemoketu pusmeti ?

Irgi darbuotojas 2013-05-28 12:30 (IP: 86.100.11.84)
Na toks šaunuolis, tas mūsų direktorius Karčiauskas, neina žodžiais apsakyti. Apart to, kad įmonę nuvarė į dar didesnes skolas, nesusitvarkė su pareigomis, tai dar, prieš gerą mėnesį, kai visam poilsio namų kompleksui atjungė dujas dėl skolų, sugebėjo išvykti atostogauti! Taip palikdamas rimtoje bėdoje savo pavaldinius ir poilsiautojus, kurių, beje, buvo pilnas viešbutis. O dabar, kai svyla kėdė, bando išsaugoti ją, ne tik pakeisdamas politines pažiūras (2011 m. rinkimuose į miestų tarybas, ėjo kartu su konservais, o dabar socialdemokratu patapo), bet ir užsakinėja straipsnelius. Tikiuosi tik kad,ne iš Baltijos lėšų.

NUOMONĖ 2013-05-28 12:05 (IP: 78.61.56.200)
Nieko nuostabaus,Juk visos partijos savus remia.TIKRAI NEGRAŽU,deja, Lietuvoje kitaip būti NEGALI...

Darbuotojas 2013-05-28 00:15 (IP: 78.61.251.251)
Kuo greičiau tegul ateina, gal nors algą gausiu, nes jau užkniso 3 mėnesius badauti !

Darbuotoja 2013-05-27 23:21 (IP: 188.40.105.142)
Fu kaip šlykštu. Baltijoje dirbu 20 metų, bet jeigu ateis šitas tai tada viskas. Nusivilsiu ir laisva Lietuva.Kaip taip galima. Žmonės išdirbo po 30 metų įmonėje, o jų niekas neskątina. Tai kodėl pavaduotoju nesirinkti iš tos pačios įmonės dirbantį žmogų. Tai kur ta teisybė. Nebeskurdinkit įmonės. Geriausia buvo diebti prie Jono Juchnevičiaus. Visada išklausys ir tokių nesamonių nebuvo.

Konstancija 2013-05-27 23:14 (IP: 213.251.189.203)
Ir kas tokius renka į Taryba? Į politiką eina tam, kad užsidirbti arba darbą susirasti. Nei gėdos nei sąžinės. O galvojau, kad padorus gyvatė.

Taip pat skaitykite

Kovo pabaigoje turėję naują savo lyderį išsirinkti – ar perrinkti naujai dvejų metų kadencijai dabartinę savo pirmininkę Svetlaną Grigorian, kurorto socialdemokratai nusprendė tai padaryti „gyvai“ visuotiniame skyriaus susirinkime balandį. S. Grigorian sakė „Palangos tiltui“, kad toks buvo LSDP Palangos skyriaus tarybos sprendimas.


Vasario 4 d., „Palangos tiltas“ paskelbė, kad miesto Tarybos narė Renata Surblytė paskelbė apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos. „Palangos tiltas“ teiravosi Palangos socialdemokratų lyderės Svetlanos Grigorian, ar jai toks...


Kai kiekvienos Palangos močiutės ar kiekvieno pyplio saujoje pūpso mobilus telefonas, kalbėti apie taksofonus tolygu Palangos paplūdimyje kasinėti dinozaurų skeletų. Bet nustebsite: Lietuvoje šiuo metu vis dar veikia daugiau nei du šimtai taksofonų, o septyni iš jų yra Palangoje. Tiesa, iš vieno jų, esančio Klaipėdos plente, pernai nebuvo nėkart paskambinta....


Palangos centre esantis viešbutis „Pajūris“ iš pradžių tapo Ūkio banko aferų įkaitu, tačiau teisėjams ir prokurorams pavyko užkirsti kelią šioms aferoms. Deja, kur pešėsi aukštos su Ūkio banku susijusių bendrovių darbuotojos ir Temidės tarnai, greičiausiai laimėjo trečias, kiek netikėtas šio „žaidimo“ dalyvis.


Palangos oro uoste bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, kurie buvo ieškomi dėl nusikaltimų. Trečiadienį, lapkričio 27 d., Palangos oro uoste VSAT pareigūnai atliko pasirinktinį kelių reisu Ryga – Palanga atskridusių keleivių patikrinimą. Tai yra Šengeno vidaus reisas, kuriuo keliaujančių asmenų nuolatinė kontrolė neatliekama, tačiau...


Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) administruojama daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa laukia naujo paraiškų antplūdžio – Aplinkos ministerija ką tik paskelbė jau septintą kvietimą ir iki 2020-ųjų metų sausio 31-osios BETA priims gyventojų ir savivaldybių paraiškas daugiabučių renovacijai. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų...


Kas pasiūlys darbą Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariui Danui Paluckui? Buvęs jaunasis ūkininkas, išnuomojęs ūkius Šilutės rajone ir Endriejave, likęs be darbo, sparnais pirmiausia rėžė apie bendrapartiečių socialdemokratų bastioną – Klaipėdos valstybinį jūrų uostą (KVJU). Nepavykus nutūpti į vadovo kėdę pirmiausia KVJU valdomame Šventosios jūrų uoste, o...


Praėjusį penktadienį, Aplinkos ministerijoje Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė pasirašė partnerystės sutartį dėl daugiabučių namų renovacijos. Šia sutartimi Savivaldybė įsipareigojo organizuoti konkursus ir pirkti investicijų projektus, o su tuo susijusias išlaidas padengs Aplinkos ministerija. Tad gyventojai, norintys atnaujinti savo...


Parengta Šventosios jūrų uosto galimybių studija

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 28 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę miesto meras Vytautas Stalmokas, Administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas ir vyriausiasis architektas Svajūnas Bradūnas Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste dalyvavo techninės tarybos posėdyje, kur UAB „Ardanuy Baltic“, Ispanijos kompanija „Ardanuy Ingeneria“ atstovė Lietuvoje pristatė Šventosios jūrų uosto galimybių studiją.


Šių metų sausio pradžioje Palangos miesto savivaldybę pasiekė Kultūros ministerijos raštas. Jame siūloma kurorto Savivaldybei perimti VšĮ Antano Mončio namų-muziejaus dalininko teises, pareigas ir kapitalą, kurio vertė – 5 tūkst. litų. Šiuo metu šios viešosios įstaigos dalininkai yra Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija, Palangos miesto savivaldybė ir Antano Mončio fondas. Kiekvieno...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius