Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-10-12
Peržiūrėta
576
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra

Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra.
Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“
„Manau, kad esu padariusi didelį įdirbį. Ateičiai,“ – sakė S. Grigorian.
Paklausta, ko jai truputį pritrūko, kurorto socialdemokratų lyderė atkreipė į bendrą tendenciją šalyje: „Kaip matėme, socialdemokratai nesusilaukė tokio didelio palaikymo, kokį mums prognozavo visuomenės nuomonės apklausos,“ – sakė S. Grigorian.
LSDP daugiamandatiniame sąraše rekordiškai aukštai buvusi Svetlana po reitingavimo iš 18 vietos smuktelėjo į 26 -ąją.
„Gavau 2250 pirmumo balsus. Kodėl mane taip išreitingavo, negaliu pasakyti. Galiu tik konstantuoti faktą,“ – sakė S. Grigorian.
Pasiteiravus, ar daugelį nuviliantis socialdemokratų pasirodymas rinkimuose nepaskatins diskusijos dėl partijos pirmininko Gintauto Palucko asmeninės atsakomybės ir dėl jo tinkamumo toliau vadovauti partijai, S. Grigorian „Palangos tiltui“ sakė, kad „bet kuriuo atveju“ diskusijos bus.
„Bus peržiūrėti mūsų rezultatai. Bet pirmiausia turime susitelkti antrajam turui. Kad jame kuo geriau pasirodytumėme,“ – pabrėžė pašnekovė.
Į klausimą, ar antrajame ture ji paremsianti „valstietį“ Romandą Žiubrį ar konservatorių Mindaugą Skritulską, S. Grigorian atsakė: „Apie tai paskelbsiu artimiausiu metu. Pirmiausia noriu pailsėti.“
Palangiškė prisipažino, kad miegoti po rinkimų ėjo penktą valandą pirmadienio ryte, o kėlėsi po kelių valandų. „Kirbėjo nerimas. Iki paskutininės minutės tikėjausi, kad būsiu antra,“ – sakė G. Grigorian.

Jūsų komentaras:

Kostis 2020-10-14 00:56 (IP: 172.69.190.57)
Antra :) tikėjosi. Palangiškuai niekada jos nerinktų. Prapylė nežinomam Žiobriui :) :)

Taip pat skaitykite

Balandžio 5 dieną kviečiame į žygį „Gintaro kelias“ Palanga – Šventoji.


Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra. Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“


Gegužės 30-31 dienomis įvyko Lietuvos Kyokušin Karate federacijos organizuojamos nuotolinės moksleivių KATA pirmenybės - “Juodo diržo kelias”. KATA rungtis - tai kovos su šešėliu technikos demonstravimas, atliekant rankų bei kojų smūgių kombi-nacijas įvairiose stovėsenose.


Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...


Vilimiškės gyventojams ruduo ir prasidėjusi žiema šiemet negailėjo negandų. Valteriškės gatvėje gyvenantys žmonės suko galvas, kaip sustabdyti lietaus vandenį, o praėjusią savaitę į redakciją kreipusis ponia Nijolė, gyvenanti Vilimiškės kelyje, išsakė nusivylimą, jog nebeina išbristi – kelias labai prastos būklės.


Rugsėjo 25 dieną Palangos senosios gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras įsijungė į Tarptautinės komisijos sekretoriato siūlomą pilietinę iniciatyvą „Atminties kelias“. Šia pilietine iniciatyva siekėme prisiminti per holokaustą sunaikintą Palangoje gyvenusią žydų bendruomenę.


Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą mintimis apie jau penktadienį prasidėsiantį sezoną pasidalino naujasis komandos kapitonas ir vyriausiasis ekipos žaidėjas Mindaugas Reminas.


Trečiadienį, kovo 23 dieną, Palanga tapo dar vieno istorinio įvykio liudininke: Palangos oro uoste nusileido pirmasis pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ lėktuvas iš Londono Lutono oro uosto. Pradedami nauji skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Klientų dieną oro uoste...


Per tris valandas – 5 KET pažeidėjai

„Palangos tilto“, Palangos PK inf., 2014 01 06 | Rubrika: Miestas

Sausio 2-ąją, pirmąją 2014-ųjų metų darbo dieną, nuo 6 iki 9 val. Palangos mieste bei magistraliniuose keliuose A11 ir A13 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos patruliai vykdė policinę priemonę, kurios metu tikrino vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.


Žygyje „Gintaro kelias“ – pusantro šimto palangiškių ir svečių

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį Palangos pajūriu į žygį „Gintaro kelias“ leidosi beveik pusantro šimto žygeivių iš įvairių Lietuvos miestų ir netgi užsienio. Taip kurorte paminėta šaliai svarbi istorinė data – Palangos prijungimo prie Lietuvos metinės.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius