Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-10-12
Peržiūrėta
1782
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra

Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra.
Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“
„Manau, kad esu padariusi didelį įdirbį. Ateičiai,“ – sakė S. Grigorian.
Paklausta, ko jai truputį pritrūko, kurorto socialdemokratų lyderė atkreipė į bendrą tendenciją šalyje: „Kaip matėme, socialdemokratai nesusilaukė tokio didelio palaikymo, kokį mums prognozavo visuomenės nuomonės apklausos,“ – sakė S. Grigorian.
LSDP daugiamandatiniame sąraše rekordiškai aukštai buvusi Svetlana po reitingavimo iš 18 vietos smuktelėjo į 26 -ąją.
„Gavau 2250 pirmumo balsus. Kodėl mane taip išreitingavo, negaliu pasakyti. Galiu tik konstantuoti faktą,“ – sakė S. Grigorian.
Pasiteiravus, ar daugelį nuviliantis socialdemokratų pasirodymas rinkimuose nepaskatins diskusijos dėl partijos pirmininko Gintauto Palucko asmeninės atsakomybės ir dėl jo tinkamumo toliau vadovauti partijai, S. Grigorian „Palangos tiltui“ sakė, kad „bet kuriuo atveju“ diskusijos bus.
„Bus peržiūrėti mūsų rezultatai. Bet pirmiausia turime susitelkti antrajam turui. Kad jame kuo geriau pasirodytumėme,“ – pabrėžė pašnekovė.
Į klausimą, ar antrajame ture ji paremsianti „valstietį“ Romandą Žiubrį ar konservatorių Mindaugą Skritulską, S. Grigorian atsakė: „Apie tai paskelbsiu artimiausiu metu. Pirmiausia noriu pailsėti.“
Palangiškė prisipažino, kad miegoti po rinkimų ėjo penktą valandą pirmadienio ryte, o kėlėsi po kelių valandų. „Kirbėjo nerimas. Iki paskutininės minutės tikėjausi, kad būsiu antra,“ – sakė G. Grigorian.

Jūsų komentaras:

Kostis 2020-10-13 21:56 (IP: 172.69.190.57)
Antra :) tikėjosi. Palangiškuai niekada jos nerinktų. Prapylė nežinomam Žiobriui :) :)

Taip pat skaitykite

Artėjant Mindaugo karūnavimo dienai, daug darbuotojų planuojasi ilgąjį savaitgalį ir ruošiasi į šalies pajūrį.


Tik dabar suskubę organizuoti paskutinį vasaros savaitgalį pajūryje ar kitame Lietuvos kurorte poilsiautojai dar spės tai padaryti.


UAB „Civinity“, viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse, jungianti daugiau nei 20 įmonių bei prižiūrinti 10 milijonų kvadratinių metrų gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų, rūpinasi 400 daugiabučių namų priežiūra Klaipėdoje, 120 – Palangoje ir Kretingoje – 160.


Baltijos kelias – vienas iš svarbiausių istorinių įvykių Baltijos valstybių istorijoje. Rugpjūčio 23 dieną, pirmadienį, Palanga ir Šventoji kviečiagyventojus ir svečius paminėti šią istorinę datą. Baltijos kelias – neprievartinio pasipriešinimo kelias kovoje už savo valstybių Nepriklausomybę. Įsimintiną 1989 m. rugpjūčio 23 d., minint nusikalstamo Molotovo–Ribentropo pakto ir jo slaptųjų...


Šis kelias vingiuos  liepos 2 d. 18 val. , o jį poezijos posmais nuties Palangos literatai: Nijolė Bagdonienė, Zita Pūkinienė, Vytautas Lukšas, Dalia Petkuvienė, Asta Brazaitienė, Janina Vambutienė, Nijolė Fultinavičienė, Alma Viskontienė, Stefanija Šaltienė, Jonas Brazdžionis, Nerijus Stasiulis, Adelė Daukantaitė, Eglė Baranauskaitė, Albinas Antanas Kazlauskas.


Balandžio 5 dieną kviečiame į žygį „Gintaro kelias“ Palanga – Šventoji.


Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra. Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“


Praėjusį šeštadienį, spalio 19 d., po pietų Palangos baseinas tiesiog sprogo nuo sportinių aistrų ir tribūnas užėmusių žiūrovų emocijų - kurorto baseine pirmą kartą vyko Palangos šeimų varžybos, kuriose galėjo dalyvauti bet kurio miesto komanda. Pirmosiose varžybose išmėginti jėgas panoro 8 komandos iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos. Keturių asmenų...


Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą mintimis apie jau penktadienį prasidėsiantį sezoną pasidalino naujasis komandos kapitonas ir vyriausiasis ekipos žaidėjas Mindaugas Reminas.


Trečiadienį, kovo 23 dieną, Palanga tapo dar vieno istorinio įvykio liudininke: Palangos oro uoste nusileido pirmasis pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ lėktuvas iš Londono Lutono oro uosto. Pradedami nauji skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Klientų dieną oro uoste...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius