„Civinity Namai Klaipėda“ remonto darbus atlieka per 48 valandas, o avarijas pašalina per dvi valandas

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-01-26
Peržiūrėta
2100
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

UAB „Civinity Namai Klaipėda“ direktorius Artūras Kavaliauskas
UAB „Civinity Namai Klaipėda“ direktorius Artūras Kavaliauskas

UAB „Civinity“, viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse, jungianti daugiau nei 20 įmonių bei prižiūrinti 10 milijonų kvadratinių metrų gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų, rūpinasi 400 daugiabučių namų priežiūra Klaipėdoje, 120 – Palangoje ir Kretingoje – 160.

„Civinity Namai“ – tarptautinis prekės ženklas, kuris per pastaruosius 15 metų Lietuvos ir Latvijos miestuose sujungė 12 atskirų įmonių, užtikrinančių geriausią aptarnavimą ir vertės kūrimą kiekvienam klientui. Įmonės istorija 1991 metais prasidėjo būtent Klaipėdoje ir Palangoje. Šiandien įmonė „Civinity Namai Klaipėda“ administravimo ir priežiūros paslaugas teikia 700 pastatų Klaipėdos regione. 

UAB „Civinity Namai Klaipėda“ direktorius Artūras Kavaliauskas atsakė į žurnalo „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio, klausimus.

– Beje, kodėl toks pavadinimas – „Civinity“?

– „Civinity” pavadinimą sudaro du žodžiai: „miestas” ir „laimėti”, tai reiškia „laimėti miestą” ir „laimingus miestiečius“ – juk dirbame būtent tam, kad kurtume pridėtinę vertę žmonėms ir miestui, kuriame dirbame, gyvename, kuriuo didžiuojamės. 

– Kokia yra „Civinity Namai“ daugiabučių namų administravimo patirtis pajūryje?

– Prieš 30 metų pirmosios „Civinity“ grupės įmonės atsirado ne kur kitur, o būtent Klaipėdoje ir Palangoje. Nuo pirmųjų darbo dienų supratome klientų poreikius, todėl, kasdien teikdami paslaugas, žiūrime į situaciją kliento akimis ir stengiamės priimti geriausius sprendimus jiems. 

– Kodėl yra svarbu išsirinkti tinkamą daugiabučių namų administratorių?

– Ar vaikštinėdami miesto gatvėmis pastebėjote, kad gretimų daugiabučių išvaizda skiriasi kaip diena ir naktis? Vieni daugiabučiai pasižymi tvarkinga aplinka, laiptinių švara, pavydėtinu želdynu kiemuose, o kiti leidžia grįžti į sovietmetį, kuomet ir buvo statomi daugiabučiai namai. Pastebime, jog patys butų savininkai ne visada vieningai sutaria, kaip turėtų atrodyti bendras jų turtas. Todėl natūralu, kad ir suvokimas, kas yra gerai administruojamas namas, ir kas turi juo rūpintis, gali būti skirtingas. Tačiau siekiant išlaikyti tvarką daugiabutyje, svarbu suprasti, kokį administratorių verta rinktis. 

– Objektyviai žvelgiant, ką „Civinity Namai“ daro geriau ir efektyviau negu kiti administratoriai?

– Turime išsikėlę tikslą – išlaikyti ir kelti klientų turto vertę, siūlant sprendimus ir suteikiant būtent jiems reikalingas būsto administravimo paslaugas. Esame į klientą ir paslaugų kokybę orientuota komanda, todėl teikdami daugiabučių namų administravimo ir priežiūros paslaugas ne tik girdime klientų lūkesčius ir suteikiame jiems visą informaciją, bet ir randame geriausius kasdienės ir ilgalaikės priežiūros sprendimus. Vienas iš mūsų privalumų – kiekvienam daugiabučiui namui yra paskiriamas asmeninis vadybininkas, kuris pasirūpins, kad klientai gyventų kokybiškai prižiūrėtuose namuose. 

– „Amžinų“ debatų klausimas – ar gyventojai nepermoka namo administratoriui? Kokie yra jūsų paslaugų kainodaros principai?

– Reikia pripažinti, jog daugumai daugiabučių gyventojų vis dar pagrindinis prioritetas yra žema būsto administravimo paslaugų kaina. Todėl, išgirdę apie galimybę už daugiabučio administravimo ir techninės priežiūros paslaugas mokėti mažiau, gyventojai nusprendžia pakeisti namo administratorių nesidomėdami, kas yra naujasis administratorius, kokias paslaugas ir kokia apimtimi jas teikia. Vėliau išaiškėja, kad noras sutaupyti gali padaryti dar didesnių nuostolių. 

Gyventojai džiaugiasi, kad sumažėjo teikiamų paslaugų kaina ir jiems nebereikia mokėti mėnesinio mokesčio bendrosioms namo reikmėms ar planuojamam remontui, tačiau avarijos metu paaiškėja, kad naujasis namo administratorius surinktas lėšas paskirstė pagal kitus prioritetus, o planuotam remontui pinigų nėra. O toliau išaiškėja, kad administratorius yra maža arba vieno asmens įmonė, neturinti nei išteklių, darbuotojų ar reikiamos technikos, nei žinių, padedančių išvengti nelaimingų atsitikimų. 

 

Todėl mano patarimas yra rinktis administratorių, kuris turi sukaupęs patirties pastatų administravimo ir priežiūros srityje. Atkreipkite dėmesį ir į įmonės darbuotojų skaičių. Turbūt sunku įsivaizduoti, kad įmonė, kurioje dirba keletas darbuotojų, pajėgs aptarnauti daugiabučius namus ir turės pakankamai kompetencijos juos prižiūrėti.

– Kokiais pasiekimais „Civinity Namai“ itin didžiuojasi?

– Kokybiškai paslaugas teikianti įmonė privalo užtikrinti paslaugų teikimą 24 valandas per parą. Todėl skiriame išties didelį dėmesį mūsų klientų aptarnavimui, turime avarinę tarnybą, kuri suteikia pagalbą tada, kada jos prireikia gyventojams. Kiekvienam daugiabučiui namui priskiriame asmeninį vadybininką, kuris žino visą namo istoriją ir rūpinasi daugiabučio namo priežiūra. Remonto darbus atliekame per 48 valandas, o avarijas pašaliname per dvi valandas. Be to, įmonė turi klientų aptarnavimo centrą, kuris yra pasiruošęs atsakyti į klientų keliamus klausimus jiems patogiu būdu. Gyventojams informaciją pateikiame jiems patogiais būdais ir forma. Esame sukūrę „Mano Civinity“ klientų savitarnos platformą, kurioje vos keliais mygtukų paspaudimais galima ne tik gauti visą aktualią informaciją, bet ir apmokėti sąskaitas. 

 

– Kokias pagrindines paslaugas gali gauti daugiabučių gyventojai, pasirinkę „Civinity Namai“? 

– Prieš pradėdami teikti paslaugas, mes pirmiausia išsiaiškiname gyventojų poreikius. Tačiau teikdami administravimo paslaugas, nuolat konsultuojame klientus visais namo priežiūros klausimais. Atliekame remonto ir kitų darbų ilgalaikio ir metinio plano rengimą. Taip pat ir namo techninės priežiūros, remonto ir kitų darbų organizavimo, vykdymo kontrolę bei pasiūlymų darbams rengimą, klientų susirinkimą ir balsavimų organizavimą. Teikiame ir techninės priežiūros paslaugas, nuolatinį namo techninės būklės stebėjimą, privalomų darbų planavimą ir techninio įgyvendinimo bei inžinerinių sistemų priežiūrą. Namo administratoriaus darbas taip pat apima ir šilumos sistemų priežiūros paslaugas bei valymo ir aplinkos tvarkymo paslaugų teikimą. Taip pat teikiame visą spektrą statybos ir remonto darbų, pradedant bendraisiais statybos darbais ir baigiant bet kokių sistemų remonto darbais, tokiais kaip elektros, šilumos ir karšto vandens, šalto vandens ir nuotekų, priešgaisrinės apsaugos, vėdinimo ir kita. Taip pat turime daugiau nei 10 metų patirties daugiabučių atnaujinimo ir renovacijos paslaugų teikime.

Kuo Klaipėdos rajonas išsiskiria bendrame šalies kontekste kalbant apie renovaciją? 

– Klaipėdos ir Palangos miestas išsiskiria neįprastais spalviniais sprendimais, didelis dėmesys skiriamas balkonų stiklinimui. Gyventojai „užsikrečia“, matydami kaimynystėje atnaujintus namus, dėl to apsisprendžia dalyvauti daugiabučių renovacijoje.

O renovavus daugiabutį namą sumažės ne tik šildymo, daugiabučio namo remonto darbų sąskaitos, bet ir pasikeis namo išvaizda, pagerės gyvenimo kokybė ir pakils būsto vertė. Apšiltinus namą ir atnaujinus šildymo sistemą, temperatūra patalpose tampa komfortiškesnė – temperatūrą galima reguliuoti pagal individualius gyventojų poreikius ir galimybes. Butuose įsirengus rekuperacinę sistemą – patalpose oras bus šviežias net nevarstant langų. 

Apžvelgiant 10 metų laikotarpyje vykdomus renovacijos darbus, galime pasidžiaugti, jog šimtai daugiabučių tapo jaukesni, komfortiškesni, o dėka atnaujinimo darbų prisidėjome prie energijos taupymo sprendimų ir mažesnio gamtos teršimo.

Nežadame sustoti, esame pasiruošę ir toliau aktyviai skatinti gyventojus domėtis daugiabučių renovacijos teikiamomis naudomis bei įgyvendinti mums patikėtus renovacijos projektus.

– O ko iš „Civinity“ tikėtis naujaisiais metais?

– Turime tikslą dar labiau pagerinti klientų aptarnavimą. Per vienerius metus įvairiais kanalais buvo atsakyta į 114 528 klientų užklausas. Todėl kitais metais sieksime padvigubinti gaunamų užklausų skaičių. Taip pat pastebėjome išaugusį susidomėjimą „Mano Civinity“ savitarnos platforma, todėl norime ją ištobulinti ir dar labiau pagerinti kliento patirtį. Tikimės, jog tokios naujovės padės kurti dar geresnius santykius su daugiabučių bendruomenėmis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Civinity“, viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse, jungianti daugiau nei 20 įmonių bei prižiūrinti 10 milijonų kvadratinių metrų gyvenamųjų namų ir komercinių pastatų, rūpinasi 400 daugiabučių namų priežiūra Klaipėdoje, 120 – Palangoje ir Kretingoje – 160.


Siekdama užtikrinti dujų perdavimo sistemos saugumą ir patikimumą AB „Amber Grid“ spalio 25 – 29 dienomis atliks magistralinio dujotiekio remonto darbus magistralinio dujotiekio atkarpoje Gargždai – Palanga.


Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra. Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“


Lietuvos rekordų agentūros „Factum“ sąraše šeštadienį, prieš „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių startą, atsirado naujas įrašas – Vitoldas Milius ir Dainius Jakas apvažiavo Lietuvos perimetrą elektromobiliu „Kia e-Niro“. Važiuodami arčiausiai pasienio esančiais asfaltuotais keliais, vairuotojai viso įveikė...


Bėgute iš Vilniaus į Klaipėdą?! Sakote, kad beprotybė? Tačiau palangiškis Aurimas Gečas, UAB „Projekto partneris“ direktorius, šypsosi, nors, prisipažįsta, kad ant pėdų ne viena kraujinga nuospauda atsivėrė: „Aš mėgstu iššūkius,“ – sako vyras, pernai su bičiulių kompanija dviračiais „išmalęs“ Kubą, o dar...


Kai tik jis pasirodo ant jūros tilto, žvejai pradeda keiktis – ir vėl atėjo šitas, kuriam su kiekvienu metimu kimba. O paklaustas, ką gi tokio stebuklingo kabinąs ant kabliuko, geriausias Palangos žvejys šypteli: „Tris kartus paspjaunu ir metu“. Vis dėlto, šiemet ir vėl tradiciškai laimėjęs stintų žvejybos varžybas, Jonas Rimkevičius su...


Trečiadienį, kovo 23 dieną, Palanga tapo dar vieno istorinio įvykio liudininke: Palangos oro uoste nusileido pirmasis pigių skrydžių bendrovės „Wizz Air“ lėktuvas iš Londono Lutono oro uosto. Pradedami nauji skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Klientų dieną oro uoste...


Per tris valandas – 5 KET pažeidėjai

„Palangos tilto“, Palangos PK inf., 2014 01 06 | Rubrika: Miestas

Sausio 2-ąją, pirmąją 2014-ųjų metų darbo dieną, nuo 6 iki 9 val. Palangos mieste bei magistraliniuose keliuose A11 ir A13 Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos patruliai vykdė policinę priemonę, kurios metu tikrino vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.


Po  mero Šarūno Vaitkaus apsilankymo praėjusį ketvirtadienį pas Vyriausybės kanclerį, buvo peržiūrėta Palangos savivaldybės valdininkų sudaryta darbotvarkė išvažiuojamajam Vyriausybės posėdžiui Palangoje liepos 12-ą dieną.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius