Bendruomenės „Palangos santarvė“ naujas skaitmeninis įrankis padeda burti Palangos gyventojus

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-04
Peržiūrėta
202
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bendruomenės „Palangos santarvė“ naujas skaitmeninis įrankis padeda burti Palangos gyventojus

Šiuolaikiniame pasaulyje veikloms ir paslaugoms vis sparčiau keliantis į skaitmeninę erdvę, bendruomenė „Palangos santarvė“ žengia naują žingsnį – savo veiklas pristato naudodama naują internetinę svetainę.
Bendruomenė „Palangos santarvė“ sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame nacionaliniame įtinklinimo konkurse. Ji tapo viena iš 120-ies bendruomenių laimėtoja ir įgyvendino savo projektą.
Bendruomenė „Palangos santarvė“ įkurta 2012 metais ir jos pagrindinės veiklos kryptys yra burti Palangos gyventojus, skatinti pilietinį aktyvumą ir atstovauti miesto bendruomenės interesus. Bendruomenė nusprendė sukurti internetinę erdvę, kurioje galėtų pasidalinti savo veikla ir aktualia informacija apie Palangos miestą. Internetinė svetainė aktuali ne tik bendruomenės nariams, bet ir atvykstantiems turistams ir kitiems svečiams.
Internetinėje svetainėje www.palangossantarve.lt skelbiama svarbiausia informacija apie bendruomenę „Palangos santarvė“, jos veiklas ir tikslus. Taip pat galima rasti organizacijos tarybos narių kontaktus ir posėdžių tvarkaraštį. Skelbiama visa aktualiausia informacija apie vykdomus projektus ir užsiemimus. Bendruomenė dažnai organizuoja žygius po Palangos pušyno takus ir kviečia gyventojus prisijungti. Dalinamasi populiariausių turistinių objektų sąrašu su aprašymais ir nuotraukomis. Patraukliai pateikama informacija supažindina miesto svečius su Palangos istorija ir gražiausiomis krašto vietovėmis. Skaitmeninė aplinka yra itin patogus įrankis pateikti informaciją bendruomenės nariams, paskatinti daugiau žmonių domėtis organizacijos vykdomomis veiklomis ir populiarinti kurortą.
Anot bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkės Dainos Eimanavičienės, įtinklinimo projektas pasirodė itin naudingas: „Sukūrus internetinę svetainę, bendruomenė tapo labiau žinoma ir pritraukė naujų narių, kurie įsiliejo į mūsų veiklą“. Pirmininkė džiaugiasi, kad svetaine naudojasi ir vyresnio amžiaus organizacijos nariai. „Svarbu tai, jog visuomenine veikla užsiimantys bendruomenės nariai būtų matomi per sukurtą bendruomenės svetainę“, – sako D. Eimanavičienė. Internetinė svetainė jau pritraukė ir ne tik organizacijos narių dėmesį: „Visi bendruomenės nariai jau naudojasi sukurta svetaine, bei apie sukurtą skaitmeninį įrankį pranešė savo šeimos nariams, bendradarbiams, kaimynams“.
Apsilankykite bendruomenės internetinėje svetainėje www.palangossantarve.lt ir iš arčiau pamatykite įtinklintos bendruomenės gyvenimą.
Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiuolaikiniame pasaulyje veikloms ir paslaugoms vis sparčiau keliantis į skaitmeninę erdvę, bendruomenė „Palangos santarvė“ žengia naują žingsnį – savo veiklas pristato naudodama naują internetinę svetainę. Bendruomenė „Palangos santarvė“ sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame nacionaliniame įtinklinimo konkurse. Ji...


Spalio 11-13 dienomis Čikagoje vyko JAV Lietuvių bendruomenės XXII Tarybos antrosios sesijos suvažiavimas, kuriame Antanas Vinkus, Palangai ir Kretingai Seime atstovaujantis gydytojas ir diplomatas, Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos pirmininkas, skaitė pranešimą ir pristatė Seimo komisijos atliktus darbus.


Šiandien sunku įsivaizduoti sritį be skaitmeninių technologijų: mokymasis, bendravimas, profesinė veikla, pramogos, kasdieninių reikalų tvarkymas nebeatsiejami nuo interneto ir skaitmeninių įrankių, gelbstinčių mums įvairiose srityse. Deja, pastebima, kad nors Lietuvos žmonių kompiuterinio raštingumo lygis nuolat auga, dalis visuomenės narių vis dar neišnaudoja interneto...


Poliklinikoje šeimos gydytoja dirbanti Sigita Didjurgienė sako pastaruoju metu pacientams padedanti ne vien tik kaip gydytoja, o ir psichologė ar socialinė darbuotoja. Žinoma, perkeltine prasme. Mat 35 metus gydytojos profesijai atidavusi moteris pastebėjo, jog pacientams padeda ne vien tik vaistai, o ir rodomas dėmesys, geras žodis. Taip pat medikė neslepia, jog dabartiniai žmonės...


Palangos bendruomenės „Palangos santarvė“ nariai su pirmininke Daina Eimanavičiene priešaky labai apsidžiaugė, sulaukę kvietimo apsilankyti UAB „Palangos šilumos tinklai“. Susitikę su įmonės vadovais, kurie organizavo ir nedidelę ekskursiją po patalpas, bendruomenės atstovai jiems uždavė daug klausimų ir sulaukė naudingų atsakymų.


Palyginti neseniai įsteigta bendruomenės pareigūno pareigybė. Šie asmenys pirmiausia vykdo prevencinę veiklą: populiarina policijos pareigūno profesiją, skatina gyventojus tapti policijos rėmėjais, kviečia kurti saugią aplinką. Palangos bendruomenės pareigūnė Aurelija Japšaitė-Rancienė džiaugėsi galėdama eiti šias pareigas ir ragino palangiškius būti budriais, o...


Siekdama, kad įvairaus amžiaus Palangos miesto gyventojai turėtų daugiau ir įvairesnių galimybių judėti, bendruomenė „Palangos santarvė“ įgyvendino projektą „Judesys. Šokis. Sveikata“, kuris vyko iki praėjusių metų pabaigos tris mėnesius Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje. Įvyko 17 užsiėmimų. Juos lankė 45 Palangos miesto gyventojai. Buvo matuojamas...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Rugpjūčio mėnesį Palangos bei Šventosios miesto bendruomenės, susirinkusios į savo tarybas, paskirstė iš valstybės biudžeto skirtas lėšas Vietos bendruomenės savivaldos 2012 metų atrinktų bendruomenių veikloms. 47 tūkst. 900 Lt buvo skirti dešimčiai projektų, kuriuos bendruomenės įgyvendina arba ruošiasi įgyvendinti.


Apie gintarą prirašyta ir kalbėta daug, bet jo juntamomis teigiamomis savybėmis džiaugiamasi kaskart, vos paėmus gabalėlį į rankas. Ne paslaptis, jog gintaras ne tik puošia, jis ir gydo. Tą patvirtina ir asmeniškai su jo galiomis susidūrę žmonės. Palangiškiai jau įminė gintaro paslaptį ir mielai ja dalijasi su kitais. „Nešiočiau gintaro karolius ir dabar, jie padeda žmonėms sergantiems...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius