Bibliotekoje – spalvinga „Nykštuko“ paroda

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-04-28
Peržiūrėta
494
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salėje buvo atidaryta lopšelio-darželio „Nykštukas“ mažųjų menininkų sukurta tradicinė piešinių paroda „Vaikų pasaulio spalvų vėrinys“. Itin spalvingų darbų apsuptyje vaikai nuoširdžiu pasirodymu pradžiugino gausų būrį susirinkusių žmonių, padovanodami jiems puikių emocijų, o lopšelio-darželio auklėtojos pradžiugino ir išmoningu spektakliuku.

 

Įspūdingoje lopšelio-darželio „Nykštukas“ šventėje susirinko gausus būrys žmonių, troškusių pasigrožėti vaikų lakios vaizduotės kūriniais, kuriuose buvo juntamas viso pasaulio žavesys, nutapytas gražiausiomis spalvomis. Piešiniuose, kuriuos piešė 3-7 metų vaikai, o jiems gimti padėjo mokytoja Ieva Litvaitytė, vyrauja įvairi tematika, skatinanti kiekviename darbelyje pasinerti vis į kitą erdvę. Tokioje erdvėje pabuvoti panoro daugelis mažųjų tėvelių bei jų bičiulių. Lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorė Biruta Mazrimienė su pavaduotoja ugdymui Birute Remeikiene pasveikino darbelių autorius bei visus susirinkusiuosius, o ir mažieji nepamiršo savo išradingumu sutikti visų svečių. Pasidabinę „nykštukiečiams“ tinkamais drabužiais jie parodė savo paruoštą koncertinę programėlę su itin grakščia mažąja balerina priešaky.

Jau penktojoje tradicinėje piešinių parodoje malonių staigmenų netrūko. Viena iš jų buvo lopšelio-darželio auklėtojų pasirodymas spektaklyje-pasakoje „Nykštukas pametė batelį“. Teatras, simbolišku pavadinimu „Tukas“, sukurtas pedagogių itin sudomino ne tik pačius mažiausius žiūrovus, bet buvo smagi pramoga ir tėveliams. „Nykštukietiška“ atributika pasidabinusios auklėtojos pradžiugino ir suteikė daug gerų emocijų, lydėjusių visos šventės metu. Ne ką mažiau mažuosius pradžiugino ir palangiškio žurnalisto, vaikų rašytojo Gedimino Griškevičiaus apsilankymas, kuris mielai padeklamavo eiles, skirtas būtent mažiesiems „nykštukams“.

Šventiškai nusiteikę parodos atidarymo dalyviai maloniai buvo pakviesti prie vaišių stalo. Itin aktyvūs mažyliai savo šėliojimus pratęsė, taip skleisdami ypatingos progos suteiktą džiaugsmą, kuriuo pasimėgauti kiekvienas norėjo kuo ilgiau.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ vaikai ir jų mokytojos Rita Nenartėnienė bei Snieguolė Bogužienė tapo respublikinio, Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto, kūrybinio-edukacinio konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais.


Švęsdami kartu su palangiškiais Palangos grąžinimo Lietuvai 100-tį, Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ surengė vaikų kūrybinę parodą „100-sis pavasaris Palangoje“. PT skelbia vaikų piešinius.  


Balandžio 9 d. nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktore, nors visi Tarybos komitetai anksčiau balsavo už jos kandidatūrą.


Praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų miesto Tarybos atleista Ilona Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos...


Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, priėmė 2020 metų nelauktus koronaviruso pandemijos iššūkius: nuotolinio ugdymo organizavimą ir kovos su COVID-19 priemones.


„Moste“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda  1

Palangos viešosios bibliotekos Informacijos ir bibliografijos skyriaus vedėja Miglė Jonaitienė, 2013 12 02 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda.


Paskutinį rugsėjo penktadienį į Palangos vaikų lopšelį-darželį „Gintarėlis” rinkosi ikimokyklinėse mūsų miesto, Klaipėdos, Kauno bei Mažeikių įstaigose dirbantys pedagogai. Čia vyko respublikinė konferencija „Tautiškumo ugdymas ikimokyklinėse įstaigose”, kuri tapo gražiu ir prasmingu pusmetį „Gintarėlyje” trukusio pilietinio ir tautinio...


Obuolių pasakos suviliojo gausų būrį mažųjų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto vaikų bibliotekoje mažųjų palangiškių, įsikibusių savo tėveliams ir pedagogams į rankas išties netrūko. Gausus skaičius mažųjų panoro išvysti teatro grupės „Beprotiškai. Fantastiški“ sukurtos improvizacijos pagal rašytojo Vytauto V.Landsbergio „Obuolių pasakas“.


Pristatyta menininkų paroda

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 26 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį buvo pristatyta dailininkų, dvi savaites viešėjusių Palangoje ir kūrusių kūrybos namuose „Dailininkų namai“, darbų paroda. Tarptautiniame projekte „Ieškokim pakrantės“ dalyvavo būrys itin spalvingų asmenybių, atspindėjusių savo sielas ir darbuose, tad juose netrūko nei jausmingumo, nei energingumo ar spalvų.


Bibliotekoje – spalvinga „Nykštuko“ paroda

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salėje buvo atidaryta lopšelio-darželio „Nykštukas“ mažųjų menininkų sukurta tradicinė piešinių paroda „Vaikų pasaulio spalvų vėrinys“. Itin spalvingų darbų apsuptyje vaikai nuoširdžiu pasirodymu pradžiugino gausų būrį susirinkusių žmonių, padovanodami jiems puikių emocijų, o lopšelio-darželio auklėtojos pradžiugino ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius